Rumusan perlumbaan (Litar: Slovakiaring | Musim: 46 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Roland Postle2 1h27:05.837 53 3 1:36.174 216.24km/h 12.811s
02. +3 +3 Michelini   Leandro Sereno6 + 13.910 53 3 1:36.569 215.67km/h 10.458s
03. -1 -1 Michelini   João Monteiro2 + 14.569 53 3 1:36.405 215.64km/h 11.876s
04. Tidak berubah ±0 Michelini   Christos Bobolis + 22.923 53 3 1:36.310 215.30km/h 13.661s
05. +4 +4 Dunnolop   Frederico Neves1 + 43.653 53 2 1:37.073 214.45km/h 13.820s
06. -3 -3 Michelini   Florencia Caro + 44.122 53 3 1:36.633 214.43km/h 13.800s
07. +11 +11 Hancock   Alexander Kunze + 56.514 53 2 1:37.318 213.93km/h 15.229s
08. +6 +6 Hancock   Stefan Gommans + 57.963 53 2 1:37.198 213.87km/h 18.324s
09. -3 -3 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 58.552 53 3 1:36.918 213.84km/h 13.666s
10. -3 -3 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 1:04.773 53 3 1:36.783 213.59km/h 14.853s
11. +5 +5 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:16.310 53 3 1:36.914 213.13km/h 13.339s
12. -4 -4 Michelini   Kiran Patel + 1:17.848 53 3 1:36.695 213.07km/h 14.285s
13. Tidak berubah ±0 Badyear   Theo Panag + 1:18.114 53 3 1:36.743 213.06km/h 12.904s
14. -3 -3 Michelini   Toni Söyrinki + 1:18.677 53 3 1:36.889 213.03km/h 16.039s
15. -3 -3 Bridgerock   Gediminas Sarocka + 1:21.096 53 3 1:36.995 212.94km/h 15.977s
16. +8 +8 Hancock   Daniel Comalada + 1:37.563 52 1 1:38.384 212.28km/h 13.749s
17. +4 +4 Badyear   Sujay Warrier + 1:40.599 52 3 1:36.932 212.16km/h 16.582s
18. +2 +2 Dunnolop   Ionut Surugiu + 1:41.816 52 3 1:36.817 212.11km/h 15.706s
19. -9 -9 Dunnolop   Evgeny Tkachenko + 1:41.953 52 3 1:36.970 212.10km/h 14.909s
20. -3 -3 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:45.453 52 3 1:37.302 211.96km/h 13.853s
21. +13 +13 Badyear   Mihail Morozov + 1:53.357 52 2 1:37.723 211.65km/h 19.309s
22. +6 +6 Contimental   Junior Almeida + 1:53.463 52 2 1:37.605 211.65km/h 18.033s
23. -1 -1 Badyear   Andrei Vatra + 1:53.477 52 3 1:37.281 211.65km/h 20.120s
24. -9 -9 Dunnolop   Mika Pekkarinen + 1:56.876 52 3 1:37.537 211.51km/h 16.769s
25. +5 +5 Dunnolop   Alexey Domarev + 2:00.758 52 2 1:38.182 211.36km/h 19.337s
26. +10 +10 Badyear   Joao Barbosa + 2:00.897 52 2 1:37.981 211.35km/h 21.497s
27. -4 -4 Yokomama   Maja Soren + 2:01.024 52 3 1:37.613 211.35km/h 16.234s
28. +4 +4 Badyear   Ralph Meessen + 2:01.281 52 2 1:38.189 211.34km/h 16.171s
29. -10 -10 Hancock   Sergey Sergeev + 2:04.516 52 3 1:37.030 211.21km/h 20.900s
30. +1 +1 Contimental   Jani Syrjäläinen + 2:05.192 52 2 1:38.058 211.18km/h 18.021s
31. +2 +2 Badyear   Pedro Nazaré + 2:24.344 52 3 1:37.743 210.43km/h 17.373s
32. -6 -6 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 2:45.528 52 3 1:38.232 209.60km/h 17.550s
33. +6 +6 Pipirelli   Aris Tsipras + 3:23.264 51 2 1:39.280 208.14km/h 18.712s
34. -9 -9 Contimental   Devashis Tamhane + 4:13.760 51 2 1:40.846 206.23km/h 17.204s
35. -6 -6 Contimental   Nikolay Borzenkov + 4:13.968 51 2 1:40.717 206.22km/h 17.094s
36. -1 -1 Contimental   Damian Zglinicki + 4:15.628 51 2 1:40.730 206.16km/h 17.367s
37. -10 -10 Badyear   Ilya Vilkov + 4:34.627 51 3 1:40.475 205.44km/h 20.847s
38. -1 -1 Pipirelli   Michal Szopinski + 5:34.310 50 2 1:42.193 203.24km/h 20.799s
39. -1 -1 Pipirelli   Ivan Kudreshov + 6:16.148 50 3 1:42.139 201.72km/h 20.331s
40. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Aleksander Indinavichyus + 6:19.588 50 2 1:43.246 201.60km/h 16.470s