Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 46 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Hancock   Daniel Comalada 1h20:04.599 80 3 58.111 190.99km/h 13.960s
02. -1 -1 Hancock   Stefan Gommans + 5.657 80 3 57.949 190.77km/h 17.710s
03. Tidak berubah ±0 Hancock   Alexander Kunze + 12.295 80 3 58.180 190.50km/h 16.577s
04. +1 +1 Michelini   Leandro Sereno6 + 15.660 80 3 58.374 190.37km/h 11.107s
05. -1 -1 Michelini   Roland Postle2 + 38.302 80 3 58.885 189.48km/h 11.659s
06. +2 +2 Michelini   Christos Bobolis + 47.068 80 2 58.818 189.14km/h 13.357s
07. -1 -1 Michelini   João Monteiro2 + 47.742 80 3 58.609 189.11km/h 13.851s
08. +3 +3 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 49.488 80 2 58.836 189.04km/h 13.694s
09. +7 +7 Michelini   Kiran Patel + 1:09.021 79 2 58.949 188.29km/h 17.445s
10. +2 +2 Michelini   Florencia Caro + 1:11.563 79 2 59.162 188.19km/h 15.882s
11. +3 +3 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:12.060 79 2 58.899 188.17km/h 13.595s
12. +1 +1 Michelini   Toni Söyrinki + 1:12.314 79 2 58.873 188.16km/h 16.828s
13. -6 -6 Hancock   Sergey Sergeev + 1:12.471 79 2 59.169 188.15km/h 18.925s
14. +1 +1 Dunnolop   Mika Pekkarinen + 1:19.193 79 3 58.909 187.89km/h 16.415s
15. +5 +5 Dunnolop   Evgeny Tkachenko + 1:26.667 79 2 59.192 187.61km/h 15.879s
16. +5 +5 Dunnolop   Ionut Surugiu + 1:29.112 79 3 58.931 187.51km/h 14.963s
17. -8 -8 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:40.712 79 4 58.936 187.07km/h 13.234s
18. -8 -8 Dunnolop   Frederico Neves1 + 1:42.607 79 4 58.663 187.00km/h 15.943s
19. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:50.848 79 4 59.061 186.68km/h 13.281s
20. -3 -3 Badyear   Sujay Warrier + 2:01.940 78 2 59.868 186.26km/h 17.620s
21. +8 +8 Contimental   Junior Almeida + 2:14.974 78 2 59.565 185.77km/h 15.482s
22. -4 -4 Dunnolop   Alexey Domarev + 2:17.066 78 3 58.994 185.69km/h 16.392s
23. +2 +2 Badyear   Theo Panag + 2:26.209 78 2 59.149 185.35km/h 12.683s
24. +2 +2 Bridgerock   Gediminas Sarocka + 2:35.417 78 2 59.419 185.01km/h 14.912s
25. +6 +6 Badyear   Mihail Morozov + 2:48.549 78 2 59.351 184.52km/h 21.514s
26. +7 +7 Contimental   Jani Syrjäläinen + 2:59.881 77 2 1:00.028 184.10km/h 15.690s
27. +7 +7 Badyear   Joao Barbosa + 3:03.622 77 2 59.742 183.96km/h 19.031s
28. +2 +2 Badyear   Ralph Meessen + 3:07.234 77 2 1:00.368 183.83km/h 17.435s
29. -2 -2 Badyear   Andrei Vatra + 3:24.569 77 2 59.541 183.19km/h 21.411s
30. +2 +2 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 3:24.940 77 2 59.896 183.18km/h 19.302s
31. -8 -8 Contimental   Devashis Tamhane + 3:35.406 77 2 1:00.807 182.80km/h 17.593s
32. -8 -8 Yokomama   Maja Soren + 3:54.180 77 3 59.735 182.12km/h 16.730s
33. +2 +2 Contimental   Nikolay Borzenkov + 4:20.616 76 1 1:01.535 181.17km/h 21.386s
34. -12 -12 Badyear   Pedro Nazaré + 6:08.567 74 2 1:00.089 177.38km/h 16.682s
35. +4 +4 Pipirelli   Aleksander Indinavichyus + 6:24.596 74 2 1:03.007 176.84km/h 19.915s
36. +4 +4 Pipirelli   Ivan Kudreshov + 6:30.862 74 1 1:03.183 176.62km/h 22.711s
37. +1 +1 Pipirelli   Aris Tsipras + 6:48.104 74 2 1:03.252 176.04km/h 16.951s
38. -2 -2 Contimental   Damian Zglinicki + 8:33.266 72 2 1:02.543 172.56km/h 13.915s
Tidak tersenarai
39. -11 -11 Badyear   Ilya Vilkov + 8:51.710 71 2 1:01.417    19.624s
40. -3 -3 Pipirelli   Michal Szopinski Masalah teknikal 51 2 1:03.071    17.357s