Rumusan perlumbaan (Litar: Rafaela Oval | Musim: 46 | Perlumbaan: 5 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +29 +29 Badyear   Mihail Morozov 1h17:45.952 67 1 1:02.497 244.81km/h 31.721s
02. +2 +2 Michelini   Roland Postle2 + 17.206 67 2 57.461 243.91km/h 11.317s
03. -2 -2 Michelini   João Monteiro2 + 22.657 67 2 58.087 243.63km/h 13.120s
04. +18 +18 Badyear   Sujay Warrier + 22.665 67 2 59.225 243.63km/h 16.639s
05. -3 -3 Michelini   Leandro Sereno6 + 33.499 67 2 57.635 243.07km/h 13.208s
06. +21 +21 Badyear   Joao Barbosa + 46.392 67 2 59.314 242.40km/h 17.457s
07. Tidak berubah ±0 Michelini   Christos Bobolis + 47.172 67 2 57.384 242.36km/h 16.569s
08. +18 +18 Badyear   Theo Panag + 47.316 67 2 58.642 242.35km/h 15.340s
09. +8 +8 Badyear   Ralph Meessen + 51.332 67 2 59.449 242.15km/h 19.304s
10. -7 -7 Michelini   Toni Söyrinki + 53.429 67 1 1:01.630 242.04km/h 18.323s
11. -1 -1 Dunnolop   Frederico Neves1 + 57.632 67 2 57.780 241.82km/h 17.291s
12. +6 +6 Bridgerock   Gediminas Sarocka + 1:02.626 67 1 1:02.653 241.57km/h 17.769s
13. +6 +6 Badyear   Ilya Vilkov + 1:05.677 67 2 59.000 241.41km/h 20.636s
14. +10 +10 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:31.901 66 2 58.339 240.08km/h 12.775s
15. -9 -9 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 1:32.397 66 2 58.410 240.06km/h 19.417s
16. +16 +16 Badyear   Pedro Nazaré + 1:32.848 66 2 58.940 240.04km/h 16.699s
17. +6 +6 Badyear   Andrei Vatra + 1:44.998 66 2 59.372 239.42km/h 17.668s
18. +2 +2 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:49.271 66 2 58.316 239.21km/h 13.848s
19. -10 -10 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:49.562 66 2 57.897 239.20km/h 14.576s
20. -4 -4 Michelini   Kiran Patel + 1:58.942 66 2 1:01.837 238.73km/h 15.288s
21. -13 -13 Michelini   Florencia Caro + 2:02.223 66 3 57.140 238.56km/h 14.329s
22. -7 -7 Hancock   Alexander Kunze + 2:23.700 65 2 1:01.970 237.50km/h 15.038s
23. -9 -9 Dunnolop   Mika Pekkarinen + 2:27.348 65 2 59.839 237.32km/h 16.972s
24. -13 -13 Yokomama   Maja Soren + 2:30.029 65 2 59.867 237.19km/h 15.628s
25. +3 +3 Dunnolop   Alexey Domarev + 2:34.449 65 2 58.084 236.97km/h 16.732s
26. -21 -21 Hancock   Daniel Comalada + 2:45.337 65 2 58.223 236.43km/h 14.184s
27. -2 -2 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 3:05.707 65 2 59.473 235.44km/h 18.625s
28. -15 -15 Dunnolop   Ionut Surugiu + 4:17.835 64 2 58.278 231.99km/h 18.313s
29. -17 -17 Contimental   Devashis Tamhane + 5:46.301 62 1 1:01.177 227.90km/h 37.305s
30. +4 +4 Contimental   Nikolay Borzenkov + 5:53.400 62 1 1:01.595 227.58km/h 26.502s
31. +7 +7 Contimental   Junior Almeida + 6:06.385 62 1 1:01.676 226.99km/h 23.488s
32. +3 +3 Contimental   Damian Zglinicki + 6:10.229 62 2 1:01.197 226.81km/h 16.498s
33. +6 +6 Pipirelli   Aris Tsipras + 7:17.111 61 2 1:03.290 223.84km/h 20.582s
34. +2 +2 Pipirelli   Michal Szopinski + 7:51.033 61 1 1:06.580 222.36km/h 21.849s
35. +5 +5 Pipirelli   Aleksander Indinavichyus + 8:08.206 60 1 1:07.085 221.62km/h 26.733s
36. -15 -15 Hancock   Sergey Sergeev + 8:13.100 60 1 1:04.653 221.41km/h 19.490s
Tidak tersenarai
37. -4 -4 Contimental   Jani Syrjäläinen + 10:15.028 59 2 1:05.749    16.578s
38. -9 -9 Hancock   Stefan Gommans + 10:24.772 58 2 57.468    17.075s
39. -2 -2 Pipirelli   Ivan Kudreshov + 10:53.235 58 3 1:02.792    26.333s
40. -9 -9 Dunnolop   Evgeny Tkachenko Tayar pancit 50 3 1:00.851    16.350s