Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 46 | Perlumbaan: 7 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Leandro Sereno6 1h27:18.805 58 3 1:27.967 211.38km/h 11.142s
02. +1 +1 Michelini   Roland Postle2 + 13.972 58 3 1:28.274 210.81km/h 11.444s
03. -1 -1 Hancock   Daniel Comalada + 49.419 58 4 1:28.281 209.40km/h 13.839s
04. +3 +3 Michelini   Christos Bobolis + 54.542 58 2 1:29.009 209.20km/h 15.225s
05. +3 +3 Dunnolop   Frederico Neves1 + 55.788 58 2 1:28.987 209.15km/h 14.670s
06. Tidak berubah ±0 Hancock   Alexander Kunze + 56.066 58 3 1:28.648 209.14km/h 15.223s
07. +2 +2 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 57.988 58 3 1:28.159 209.06km/h 13.609s
08. +2 +2 Hancock   Stefan Gommans + 1:05.133 58 3 1:28.719 208.78km/h 17.195s
09. +8 +8 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:05.713 58 2 1:29.555 208.76km/h 12.911s
10. +4 +4 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:05.927 58 2 1:29.261 208.75km/h 14.043s
11. +8 +8 Michelini   Toni Söyrinki + 1:12.466 58 2 1:29.194 208.49km/h 17.726s
12. +16 +16 Dunnolop   Evgeny Tkachenko + 1:16.806 58 2 1:28.959 208.32km/h 18.570s
13. +9 +9 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:26.866 58 3 1:28.468 207.93km/h 15.883s
14. -2 -2 Dunnolop   Mika Pekkarinen + 1:27.598 58 3 1:28.974 207.90km/h 16.416s
15. +6 +6 Dunnolop   Ionut Surugiu + 1:28.088 57 3 1:28.955 207.88km/h 16.124s
16. -11 -11 Hancock   Sergey Sergeev + 1:31.873 57 2 1:29.630 207.73km/h 19.136s
17. +10 +10 Dunnolop   Alexey Domarev + 1:31.887 57 3 1:28.636 207.73km/h 17.036s
18. -2 -2 Michelini   Kiran Patel + 1:33.560 57 3 1:28.867 207.67km/h 15.278s
19. -4 -4 Badyear   Sujay Warrier + 1:39.199 57 3 1:28.925 207.45km/h 16.249s
20. Tidak berubah ±0 Badyear   Pedro Nazaré + 1:40.068 57 3 1:28.811 207.41km/h 17.360s
21. -8 -8 Badyear   Theo Panag + 1:57.132 57 3 1:29.118 206.75km/h 13.597s
22. +12 +12 Contimental   Jani Syrjäläinen + 1:59.063 57 2 1:29.649 206.68km/h 15.464s
23. +7 +7 Badyear   Ralph Meessen + 1:59.637 57 3 1:29.198 206.66km/h 15.966s
24. +2 +2 Contimental   Nikolay Borzenkov + 2:02.914 57 2 1:29.552 206.53km/h 16.494s
25. +7 +7 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 2:03.180 57 3 1:29.133 206.52km/h 16.687s
26. -15 -15 Michelini   Florencia Caro + 2:10.411 57 4 1:28.862 206.24km/h 14.056s
27. +8 +8 Badyear   Joao Barbosa + 2:27.571 57 2 1:30.298 205.59km/h 18.106s
28. -10 -10 Badyear   Ilya Vilkov + 3:15.049 56 2 1:31.313 203.79km/h 21.626s
29. -5 -5 Bridgerock   Gediminas Sarocka + 3:57.587 56 3 1:29.502 202.21km/h 16.038s
30. +3 +3 Contimental   Devashis Tamhane + 4:07.956 56 2 1:31.747 201.82km/h 20.908s
31. +5 +5 Contimental   Junior Almeida + 4:08.434 56 2 1:31.642 201.81km/h 17.362s
32. -9 -9 Badyear   Andrei Vatra + 4:08.755 56 2 1:31.203 201.79km/h 19.605s
33. -4 -4 Contimental   Damian Zglinicki + 4:12.120 56 2 1:32.199 201.67km/h 15.922s
34. -3 -3 Yokomama   Maja Soren + 4:22.633 56 2 1:32.761 201.29km/h 15.790s
35. -10 -10 Badyear   Mihail Morozov + 4:27.879 55 2 1:32.621 201.09km/h 20.801s
36. +2 +2 Pipirelli   Aris Tsipras + 6:46.938 54 3 1:34.591 196.14km/h 17.109s
37. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Michal Szopinski + 7:15.509 54 4 1:34.250 195.15km/h 16.297s
38. +2 +2 Pipirelli   Aleksander Indinavichyus + 7:46.439 53 1 1:35.964 194.10km/h 27.180s
39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Ivan Kudreshov + 7:52.953 53 1 1:35.816 193.87km/h 32.220s
Tidak tersenarai
40. -36 -36 Michelini   João Monteiro2 Kemalangan di permulaan 0 0 -    -