Rumusan perlumbaan (Litar: Singapore | Musim: 47 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 1h40:29.878 61 5 1:26.539 184.54km/h 14.907s
02. +6 +6 Badyear   Aleksej Sutkin + 3.122 61 4 1:28.093 184.45km/h 15.415s
03. +3 +3 Michelini   Leandro Sereno6 + 12.893 61 4 1:27.725 184.15km/h 14.564s
04. -1 -1 Michelini   Jan Pavlicek + 16.404 61 4 1:27.914 184.04km/h 13.602s
05. Tidak berubah ±0 Michelini   Christos Bobolis + 16.730 61 4 1:27.625 184.03km/h 17.206s
06. -5 -5 Michelini   Zdenek Hladik3 + 16.874 61 4 1:27.647 184.03km/h 15.041s
07. -3 -3 Dunnolop   Frederico Neves1 + 23.234 61 4 1:27.692 183.83km/h 12.435s
08. -1 -1 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 48.062 61 4 1:27.535 183.08km/h 12.439s
09. +18 +18 Badyear   Pedro Nazaré + 50.341 61 4 1:28.375 183.01km/h 17.187s
10. -1 -1 Hancock   Daniel Comalada + 1:03.702 61 4 1:27.458 182.61km/h 13.740s
11. +4 +4 Michelini   Roland Postle3 + 1:03.823 61 4 1:27.389 182.61km/h 12.019s
12. +2 +2 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:16.786 61 4 1:27.830 182.22km/h 13.998s
13. -3 -3 Hancock   Sujay Warrier + 1:19.372 61 4 1:27.235 182.14km/h 23.311s
14. +4 +4 Michelini   Ilya Vilkov + 1:25.517 61 4 1:28.046 181.96km/h 19.091s
15. -4 -4 Michelini   Mario Lorenz + 1:29.990 61 4 1:27.607 181.83km/h 16.665s
16. -3 -3 Dunnolop   Sergey Sergeev + 1:32.490 61 4 1:27.869 181.75km/h 20.326s
17. +2 +2 Badyear   Joao Barbosa + 1:32.815 61 4 1:28.104 181.74km/h 19.183s
18. +3 +3 Badyear   Mihail Morozov + 1:32.938 61 4 1:28.265 181.74km/h 17.927s
19. +4 +4 Dunnolop   Florencia Caro + 1:40.646 60 4 1:28.023 181.51km/h 15.634s
20. +8 +8 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:47.637 60 4 1:27.831 181.30km/h 15.544s
21. -1 -1 Badyear   Philipp Oiseau + 1:54.866 60 4 1:28.544 181.09km/h 17.220s
22. Tidak berubah ±0 Hancock   Kiran Patel + 2:09.551 60 5 1:27.341 180.66km/h 14.996s
23. -11 -11 Michelini   Apostolis Goutzos + 2:18.245 60 5 1:28.029 180.40km/h 14.097s
24. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Shersh Khandelwal + 2:27.062 60 4 1:28.456 180.15km/h 17.975s
25. -9 -9 Hancock   Stefan Wenke + 2:28.939 60 5 1:27.266 180.09km/h 15.777s
26. -1 -1 Dunnolop   Andreas Weilemann + 2:36.757 60 5 1:28.021 179.87km/h 20.681s
27. +2 +2 Contimental   Alexander Kunze + 3:40.996 59 5 1:29.067 178.02km/h 16.607s
28. +2 +2 Contimental   Junior Almeida + 4:35.814 59 4 1:31.265 176.47km/h 13.312s
29. +4 +4 Contimental   Daniel Nikolov + 5:14.089 58 4 1:27.555 175.40km/h 16.250s
30. -4 -4 Dunnolop   Damian Zglinicki + 5:17.316 58 4 1:32.240 175.32km/h 17.315s
31. Tidak berubah ±0 Contimental   Serguei Baranovski + 6:15.120 58 4 1:31.962 173.73km/h 17.557s
32. Tidak berubah ±0 Contimental   Nikolay Borzenkov + 6:24.024 58 4 1:31.985 173.49km/h 15.825s
33. +6 +6 Pipirelli   Theo Panag + 6:33.196 58 4 1:34.584 173.24km/h 14.516s
34. +1 +1 Contimental   Andrian Naidenov + 6:40.438 57 4 1:32.095 173.05km/h 15.933s
35. -1 -1 Pipirelli   Gediminas Sarocka + 6:43.130 57 4 1:33.076 172.98km/h 17.113s
36. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Toni Söyrinki + 6:43.356 57 4 1:33.101 172.97km/h 19.666s
37. Tidak berubah ±0 Contimental   Devashis Tamhane + 6:43.871 57 4 1:32.018 172.96km/h 19.242s
38. -21 -21 Dunnolop   Jarek Rychlicki + 7:00.379 57 4 1:28.797 172.51km/h 18.947s
39. -1 -1 Contimental   Vladimir Danilin + 7:54.611 57 5 1:32.691 171.08km/h 17.879s
Tidak tersenarai
40. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Choves Correa + 13:54.336 53 3 1:39.816    19.178s