Rumusan perlumbaan (Litar: Magny Cours | Musim: 47 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +4 +4 Hancock   Stefan Wenke 1h31:57.347 72 3 1:14.185 199.53km/h 15.940s
02. -1 -1 Hancock   Daniel Comalada + 2.331 72 3 1:14.295 199.45km/h 14.446s
03. -1 -1 Hancock   Sujay Warrier + 12.149 72 3 1:14.437 199.09km/h 15.631s
04. +4 +4 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 + 17.144 72 2 1:14.847 198.91km/h 13.630s
05. -2 -2 Michelini   Leandro Sereno6 + 19.448 72 3 1:14.913 198.83km/h 11.034s
06. +1 +1 Michelini   Roland Postle3 + 19.660 72 3 1:14.507 198.82km/h 13.028s
07. -1 -1 Michelini   Christos Bobolis + 22.303 72 3 1:14.709 198.73km/h 12.701s
08. -4 -4 Hancock   Kiran Patel + 27.090 72 3 1:14.407 198.56km/h 16.917s
09. +1 +1 Dunnolop   Frederico Neves1 + 33.238 72 3 1:14.753 198.34km/h 13.675s
10. +3 +3 Michelini   Jan Pavlicek + 33.463 72 3 1:14.488 198.33km/h 14.153s
11. +1 +1 Dunnolop   Alexey Manukalov + 48.990 72 3 1:14.521 197.77km/h 15.026s
12. +3 +3 Dunnolop   Florencia Caro + 50.290 72 3 1:14.967 197.73km/h 13.648s
13. +3 +3 Michelini   Apostolis Goutzos + 54.011 72 3 1:15.223 197.60km/h 14.640s
14. +7 +7 Dunnolop   Damian Zglinicki + 54.032 72 2 1:14.915 197.60km/h 17.479s
15. -6 -6 Michelini   Zdenek Hladik3 + 54.574 72 3 1:14.730 197.58km/h 16.067s
16. +7 +7 Badyear   Aleksej Sutkin + 59.073 72 2 1:15.346 197.42km/h 14.902s
17. +1 +1 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:01.078 72 3 1:15.197 197.35km/h 13.679s
18. +2 +2 Dunnolop   Andreas Weilemann + 1:03.181 72 3 1:15.002 197.27km/h 18.743s
19. -2 -2 Michelini   Mario Lorenz + 1:03.500 72 3 1:15.043 197.26km/h 17.164s
20. -6 -6 Michelini   Ilya Vilkov + 1:03.958 72 3 1:14.570 197.24km/h 18.039s
21. +4 +4 Badyear   Pedro Nazaré + 1:10.741 72 2 1:15.078 197.00km/h 18.772s
22. +5 +5 Badyear   Joao Barbosa + 1:22.317 71 2 1:15.388 196.60km/h 22.117s
23. +9 +9 Contimental   Nikolay Borzenkov + 1:47.434 71 2 1:15.878 195.72km/h 16.047s
24. Tidak berubah ±0 Contimental   Daniel Nikolov + 1:51.433 71 2 1:15.971 195.58km/h 16.528s
25. +3 +3 Contimental   Alexander Kunze + 2:17.215 71 2 1:16.232 194.69km/h 18.102s
26. Tidak berubah ±0 Contimental   Devashis Tamhane + 3:57.457 69 2 1:17.865 191.30km/h 16.574s
27. +7 +7 Contimental   Serguei Baranovski + 4:56.925 69 2 1:18.550 189.34km/h 15.958s
28. +5 +5 Contimental   Andrian Naidenov + 5:00.712 69 2 1:18.707 189.22km/h 17.396s
29. -7 -7 Dunnolop   Jarek Rychlicki + 5:28.119 68 2 1:17.477 188.33km/h 21.785s
30. +6 +6 Badyear   Philipp Oiseau + 5:30.920 68 1 1:18.955 188.24km/h 20.792s
31. +4 +4 Dunnolop   Shersh Khandelwal + 5:59.688 68 1 1:19.289 187.32km/h 17.130s
32. +6 +6 Pipirelli   Toni Söyrinki + 6:03.982 68 2 1:19.570 187.18km/h 19.021s
33. -3 -3 Contimental   Junior Almeida + 6:07.466 68 2 1:18.546 187.07km/h 14.146s
34. -3 -3 Badyear   Mihail Morozov + 6:24.093 67 2 1:18.435 186.54km/h 19.261s
35. +4 +4 Pipirelli   Theo Panag + 6:24.297 67 2 1:19.590 186.54km/h 15.399s
36. -7 -7 Contimental   Vladimir Danilin + 6:34.543 67 2 1:19.277 186.21km/h 18.937s
37. -18 -18 Dunnolop   Sergey Sergeev + 7:05.640 67 2 1:17.967 185.24km/h 20.277s
38. +2 +2 Pipirelli   Choves Correa + 7:28.967 67 3 1:20.067 184.52km/h 16.391s
39. -2 -2 Pipirelli   Gediminas Sarocka + 9:40.896 65 2 1:20.664 180.52km/h 22.098s
Tidak tersenarai
40. -29 -29 Dunnolop   Nick Tsagarakis Tayar pancit 34 1 1:15.065    15.328s