Rumusan perlumbaan (Litar: Silverstone | Musim: 48 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 1h25:03.315 60 1 1:23.305 217.48km/h 13.502s
02. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Leandro Sereno7 + 0.199 60 1 1:23.228 217.47km/h 11.457s
03. +4 +4 Bridgerock   Roland Postle3 + 8.920 60 1 1:23.415 217.10km/h 13.559s
04. +4 +4 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 9.270 60 1 1:23.375 217.09km/h 13.897s
05. -1 -1 Michelini   José Abi Jaudi + 13.161 60 1 1:23.515 216.92km/h 19.170s
06. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Paulo Pinto + 13.586 60 1 1:23.377 216.90km/h 16.373s
07. -2 -2 Bridgerock   Alexey Manukalov + 19.770 60 1 1:23.600 216.64km/h 13.344s
08. +1 +1 Michelini   Jan Pavlicek + 26.463 60 1 1:23.889 216.36km/h 12.858s
09. +7 +7 Contimental   Stefan Wenke + 26.973 60 1 1:23.553 216.34km/h 18.466s
10. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Ricardo Vidal + 27.504 60 1 1:23.529 216.32km/h 18.370s
11. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Eric Bolder + 30.862 60 1 1:23.664 216.17km/h 16.536s
12. +3 +3 Contimental   Daniel Nikolov + 31.399 60 1 1:22.788 216.15km/h 18.197s
13. -1 -1 Bridgerock   Mindaugas Sarocka + 34.514 60 1 1:23.746 216.02km/h 15.612s
14. -1 -1 Bridgerock   Mikołaj Przybylski + 50.482 60 1 1:23.460 215.35km/h 15.765s
15. +3 +3 Contimental   Mihail Morozov + 50.595 60 1 1:23.285 215.35km/h 20.604s
16. +3 +3 Contimental   Mario Lorenz + 53.496 60 1 1:23.959 215.23km/h 20.868s
17. +5 +5 Contimental   Stanislav Frolov + 55.879 60 1 1:23.589 215.13km/h 15.021s
18. +5 +5 Dunnolop   Aleksej Sutkin + 1:30.218 59 1 1:24.740 213.70km/h 14.456s
19. +1 +1 Michelini   Zoltan Kormos + 1:30.473 59 1 1:24.564 213.69km/h 19.224s
20. -6 -6 Dunnolop   Frederico Neves1 + 1:30.891 59 2 1:24.240 213.68km/h 12.242s
21. -4 -4 Michelini   Andre Cherkasoff + 1:45.051 59 1 1:25.005 213.10km/h 19.676s
22. +6 +6 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 1:45.614 59 1 1:24.804 213.07km/h 15.297s
23. +6 +6 Dunnolop   Kiran Patel + 1:55.320 59 1 1:24.814 212.68km/h 16.264s
24. -23 -23 Bridgerock   Christos Bobolis + 2:07.644 59 1 1:24.221 212.18km/h 11.944s
25. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Philipp Oiseau + 2:07.837 59 1 1:24.770 212.17km/h 20.906s
26. -2 -2 Hancock   Nikolay Borzenkov + 2:15.585 59 1 1:25.319 211.85km/h 14.659s
27. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 2:19.609 59 1 1:25.276 211.69km/h 14.173s
28. +4 +4 Pipirelli   Yuriy Timchenko + 2:20.330 59 1 1:25.649 211.66km/h 18.643s
29. +7 +7 Badyear   Joao Barbosa + 2:35.344 59 1 1:25.507 211.06km/h 22.908s
30. +4 +4 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 3:16.026 58 1 1:25.399 209.44km/h 18.140s
31. +7 +7 Pipirelli   Daniel Comalada + 3:18.074 58 1 1:26.299 209.36km/h 16.398s
32. -6 -6 Dunnolop   Victor Chernyshev + 3:22.867 58 2 1:25.504 209.17km/h 18.224s
33. -12 -12 Hancock   Istrate Mihaita + 5:02.136 57 1 1:28.125 205.33km/h 20.014s
34. -4 -4 Dunnolop   Damian Zglinicki + 5:07.685 57 1 1:28.213 205.12km/h 15.733s
35. -4 -4 Yokomama   Róbert László + 5:12.181 57 1 1:28.215 204.95km/h 18.727s
36. -3 -3 Badyear   Andrian Naidenov + 5:17.773 57 1 1:27.980 204.73km/h 21.705s
37. Tidak berubah ±0 Badyear   Pedro Nazaré + 5:37.276 56 2 1:27.660 204.00km/h 19.238s
38. +1 +1 Pipirelli   Piotr Wechterowicz + 5:57.175 56 1 1:29.094 203.26km/h 25.103s
39. -4 -4 Badyear   Krasimir Nanchev + 7:36.469 55 1 1:29.200 199.63km/h 17.597s
Tidak tersenarai
40. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Ilya Vilkov + 11:23.544 52 1 1:33.283    21.847s