Rumusan perlumbaan (Litar: Mugello | Musim: 48 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 1h19:04.217 58 4 1:17.144 230.91km/h 12.908s
02. -1 -1 Bridgerock   Christos Bobolis + 0.145 58 4 1:17.011 230.90km/h 12.169s
03. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Leandro Sereno7 + 10.819 58 4 1:17.612 230.38km/h 12.157s
04. +8 +8 Bridgerock   Roland Postle3 + 14.789 58 1 1:17.800 230.19km/h 12.782s
05. +6 +6 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 21.956 58 3 1:18.175 229.84km/h 13.088s
06. -2 -2 Bridgerock   Paulo Pinto + 31.027 58 4 1:17.180 229.41km/h 17.928s
07. Tidak berubah ±0 Michelini   Jan Pavlicek + 35.211 58 2 1:17.431 229.21km/h 12.568s
08. -3 -3 Bridgerock   Ricardo Vidal + 39.381 58 4 1:17.604 229.01km/h 15.557s
09. +5 +5 Bridgerock   Alexey Manukalov + 47.799 58 3 1:18.206 228.61km/h 14.671s
10. -2 -2 Bridgerock   Mikołaj Przybylski + 47.933 58 2 1:17.476 228.60km/h 15.277s
11. -2 -2 Bridgerock   Mindaugas Sarocka + 48.347 58 4 1:17.584 228.58km/h 15.457s
12. -2 -2 Contimental   Stanislav Frolov + 49.835 58 2 1:17.394 228.51km/h 14.367s
13. Tidak berubah ±0 Michelini   José Abi Jaudi + 1:02.306 58 3 1:18.171 227.92km/h 17.407s
14. -8 -8 Bridgerock   Eric Bolder + 1:19.584 57 4 1:17.724 227.10km/h 16.641s
15. +1 +1 Dunnolop   Frederico Neves1 + 1:28.291 57 3 1:18.997 226.69km/h 14.098s
16. +3 +3 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 1:32.721 57 3 1:19.020 226.48km/h 13.016s
17. +3 +3 Dunnolop   Aleksej Sutkin + 1:38.859 57 3 1:19.238 226.20km/h 14.555s
18. +13 +13 Dunnolop   Victor Chernyshev + 2:01.999 57 3 1:19.018 225.12km/h 18.227s
19. -1 -1 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 2:05.684 57 3 1:19.626 224.95km/h 13.603s
20. -5 -5 Contimental   Daniel Nikolov + 2:07.126 57 5 1:17.994 224.88km/h 16.746s
21. +4 +4 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 2:07.285 57 3 1:19.345 224.88km/h 15.943s
22. +12 +12 Badyear   Joao Barbosa + 2:10.548 57 2 1:18.991 224.72km/h 17.938s
23. +9 +9 Dunnolop   Kiran Patel + 2:12.372 57 1 1:19.025 224.64km/h 16.376s
24. -2 -2 Contimental   Stefan Wenke + 2:15.524 57 4 1:18.244 224.50km/h 17.028s
25. +4 +4 Badyear   Pedro Nazaré + 2:24.096 57 4 1:19.329 224.10km/h 17.280s
26. -9 -9 Hancock   Nikolay Borzenkov + 2:30.426 57 4 1:18.926 223.81km/h 17.750s
27. +8 +8 Dunnolop   Philipp Oiseau + 2:41.917 56 3 1:19.335 223.29km/h 18.451s
28. +2 +2 Dunnolop   Damian Zglinicki + 3:42.872 56 1 1:20.551 220.55km/h 22.150s
29. +4 +4 Badyear   Krasimir Nanchev + 4:15.038 55 3 1:21.675 219.13km/h 18.337s
30. +7 +7 Pipirelli   Daniel Comalada + 4:23.582 55 4 1:20.993 218.75km/h 14.695s
31. -5 -5 Contimental   Mihail Morozov + 4:30.571 55 3 1:21.635 218.45km/h 17.247s
32. -9 -9 Yokomama   Róbert László + 4:44.621 55 2 1:21.913 217.84km/h 17.793s
33. -6 -6 Michelini   Andre Cherkasoff + 5:09.338 54 4 1:21.655 216.77km/h 16.964s
34. -6 -6 Contimental   Mario Lorenz + 5:12.728 54 3 1:21.579 216.63km/h 17.697s
35. +1 +1 Badyear   Andrian Naidenov + 5:22.552 54 3 1:22.287 216.21km/h 18.520s
36. +3 +3 Pipirelli   Yuriy Timchenko + 5:54.932 54 3 1:22.794 214.84km/h 16.735s
37. +1 +1 Pipirelli   Piotr Wechterowicz + 6:05.598 54 4 1:22.638 214.39km/h 18.886s
38. -17 -17 Michelini   Zoltan Kormos + 6:28.864 53 1 1:22.277 213.42km/h 21.316s
39. -15 -15 Hancock   Istrate Mihaita Masalah teknikal 53 4 1:18.842 211.02km/h 17.779s
Tidak tersenarai
40. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Ilya Vilkov + 9:11.401 51 2 1:24.805    19.302s