Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 50 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Roland Postle3 1h28:14.324 55 3 1:33.936 207.73km/h 9.787s
02. +2 +2 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 28.475 55 3 1:34.346 206.62km/h 11.614s
03. +7 +7 Bridgerock   Jan Pavlicek + 28.701 55 3 1:34.140 206.61km/h 12.091s
04. +3 +3 Bridgerock   Jukka Sireni + 29.125 55 3 1:34.136 206.60km/h 13.761s
05. +1 +1 Bridgerock   Apostolis Goutzos + 34.000 55 3 1:34.171 206.41km/h 13.860s
06. +2 +2 Michelini   Maxim Egorov + 34.044 55 3 1:34.004 206.40km/h 14.685s
07. -6 -6 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou + 40.292 55 3 1:34.394 206.16km/h 14.155s
08. +5 +5 Bridgerock   Christos Bobolis2 + 41.085 55 3 1:34.402 206.13km/h 12.324s
09. -6 -6 Michelini   Vsevolod Demydov2 + 41.201 55 3 1:34.278 206.13km/h 16.871s
10. +1 +1 Michelini   Victor Chernyshev + 41.529 55 3 1:34.027 206.12km/h 16.153s
11. -2 -2 Bridgerock   Dmitry Shevel + 41.700 55 3 1:34.228 206.11km/h 15.471s
12. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Andrej Borsuk + 44.232 55 3 1:34.123 206.01km/h 17.157s
13. -8 -8 Bridgerock   Alexey Manukalov + 44.372 55 3 1:34.219 206.01km/h 15.428s
14. +5 +5 Bridgerock   Martynas Atkočius + 1:03.061 55 3 1:34.447 205.29km/h 14.659s
15. +2 +2 Michelini   Justinas Smyšliajevas4 + 1:03.561 55 3 1:34.726 205.27km/h 13.673s
16. +2 +2 Badyear   Svetlio Nikolov + 1:03.667 55 3 1:34.377 205.26km/h 17.012s
17. -2 -2 Dunnolop   Joaquín Quintana + 1:04.059 55 3 1:34.358 205.25km/h 16.277s
18. +5 +5 Dunnolop   Leandro Sereno7 + 1:04.843 55 3 1:34.594 205.22km/h 12.679s
19. -3 -3 Yokomama   Frederico Neves1 + 1:08.637 55 3 1:34.533 205.07km/h 14.746s
20. +1 +1 Bridgerock   Paulo Pinto + 1:08.915 55 2 1:35.462 205.06km/h 15.504s
21. +1 +1 Dunnolop   José Pesqueira + 1:09.191 55 3 1:34.659 205.05km/h 15.958s
22. -8 -8 Michelini   Ilya Medvedev + 1:30.241 55 4 1:34.563 204.25km/h 15.921s
23. +3 +3 Badyear   Andrian Naidenov + 1:32.416 55 3 1:34.710 204.17km/h 17.476s
24. +6 +6 Contimental   Jani Syrjäläinen + 1:33.667 55 2 1:35.605 204.12km/h 18.175s
25. +7 +7 Contimental   Oancea Florin-ilie + 2:19.704 54 2 1:36.206 202.39km/h 20.747s
26. +10 +10 Contimental   Mattias Svensson + 3:41.063 53 2 1:37.727 199.41km/h 18.253s
27. -7 -7 Dunnolop   Stanislav Frolov + 3:43.603 53 3 1:37.440 199.31km/h 17.164s
28. -3 -3 Badyear   Aleksej Sutkin + 3:53.496 53 2 1:38.040 198.96km/h 16.386s
29. -5 -5 Contimental   José Abi Jaudi + 4:17.901 53 2 1:38.324 198.08km/h 19.963s
30. -1 -1 Dunnolop   Rodrigo Velasco + 4:19.546 53 2 1:38.510 198.02km/h 15.632s
31. -4 -4 Contimental   Mihail Morozov + 4:58.216 52 2 1:38.349 196.65km/h 18.485s
32. +1 +1 Badyear   Choves Correa + 5:20.291 52 2 1:39.046 195.88km/h 19.522s
33. +4 +4 Michelini   Luca Molendi + 5:34.547 52 3 1:39.412 195.39km/h 18.046s
34. -6 -6 Badyear   Mario Lorenz + 5:55.572 52 2 1:38.642 194.66km/h 17.688s
35. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Simone Tartaglia + 6:02.721 52 2 1:40.319 194.41km/h 18.829s
36. +4 +4 Pipirelli   Joao Barbosa + 6:38.524 51 2 1:40.870 193.19km/h 19.478s
37. +1 +1 Pipirelli   Vinicio Souza + 6:42.700 51 2 1:40.837 193.05km/h 18.056s
38. -7 -7 Bridgerock   Alexei Malkin + 7:14.076 51 2 1:39.164 191.99km/h 17.053s
39. -5 -5 Hancock   Ayrton Pasquini + 8:06.601 50 2 1:39.998 190.25km/h 17.827s
Tidak tersenarai
40. -1 -1 Contimental   Krasimir Nanchev Masalah teknikal 45 1 1:40.778    16.260s