Rumusan perlumbaan (Litar: Rafaela Oval | Musim: 51 | Perlumbaan: 14 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +9 +9 Bridgerock   Zdenek Hladik3 1h12:55.095 67 4 56.717 261.09km/h 13.222s
02. -1 -1 Bridgerock   Roland Postle4 + 12.011 67 2 57.414 260.37km/h 12.529s
03. -1 -1 Bridgerock   Christos Bobolis2 + 24.646 67 2 58.222 259.62km/h 14.347s
04. +3 +3 Bridgerock   Jukka Sireni + 47.262 67 2 57.474 258.30km/h 16.432s
05. +19 +19 Bridgerock   Apostolis Goutzos + 58.596 67 2 58.163 257.64km/h 20.538s
06. Tidak berubah ±0 Michelini   Vsevolod Demydov2 + 1:06.141 67 3 57.040 257.20km/h 15.205s
07. +10 +10 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou + 1:09.131 67 4 56.853 257.03km/h 12.257s
08. -5 -5 Badyear   Krasimir Nanchev + 1:13.924 66 2 59.096 256.75km/h 24.986s
09. +10 +10 Bridgerock   Jan Pavlicek + 1:29.180 66 2 57.493 255.87km/h 17.936s
10. -5 -5 Badyear   Thomas Kolo + 1:32.085 66 3 58.715 255.70km/h 16.722s
11. -3 -3 Badyear   Boris Hristov + 1:56.432 66 3 58.624 254.32km/h 22.388s
12. -1 -1 Dunnolop   Joaquín Quintana + 2:01.385 66 2 58.618 254.04km/h 17.666s
13. +2 +2 Bridgerock   Zsolt Rizsányi + 2:02.464 66 4 57.525 253.98km/h 16.214s
14. +13 +13 Bridgerock   Alexey Manukalov + 2:09.621 66 4 57.704 253.57km/h 15.701s
15. +6 +6 Michelini   Yuriy Timchenko + 2:15.439 66 3 57.499 253.25km/h 17.672s
16. Tidak berubah ±0 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:23.538 65 4 58.223 252.79km/h 19.304s
17. -8 -8 Bridgerock   Mihail Morozov + 2:40.351 65 3 59.068 251.86km/h 17.178s
18. +7 +7 Contimental   Rogerio Pereira + 2:58.444 65 4 58.630 250.86km/h 16.609s
19. -1 -1 Bridgerock   Jani Syrjäläinen + 4:05.296 64 2 1:00.463 247.23km/h 25.182s
20. +12 +12 Pipirelli   István Farkas + 4:31.896 64 2 59.165 245.81km/h 20.370s
21. +10 +10 Bridgerock   Dmitry Shevel + 4:46.771 63 3 1:00.813 245.03km/h 15.272s
22. Tidak berubah ±0 Badyear   Paulo Pinto + 5:22.771 63 2 1:02.104 243.15km/h 16.057s
23. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Sergey Seravin + 5:28.020 63 2 58.772 242.88km/h 17.493s
24. +2 +2 Hancock   José Abi Jaudi + 5:39.695 63 4 1:01.217 242.28km/h 16.326s
25. -12 -12 Bridgerock   Svetlio Nikolov + 5:44.205 63 4 1:00.708 242.04km/h 20.118s
26. +10 +10 Contimental   Krzysztof Malik + 5:44.399 63 2 1:01.655 242.03km/h 19.189s
27. -13 -13 Bridgerock   Ilya Medvedev + 5:44.734 63 3 59.379 242.02km/h 19.186s
28. -16 -16 Bridgerock   Stanislav Frolov + 5:46.635 62 3 1:01.435 241.92km/h 16.485s
29. +6 +6 Contimental   Andrian Naidenov + 5:51.022 62 1 1:00.887 241.70km/h 24.363s
30. -10 -10 Dunnolop   Andrej Borsuk + 5:57.455 62 3 1:01.349 241.37km/h 16.672s
31. -1 -1 Dunnolop   Maxim Egorov + 6:16.186 62 2 1:01.258 240.42km/h 16.840s
32. +2 +2 Avonn   Victor Chernyshev + 6:31.996 62 2 1:02.932 239.62km/h 20.888s
33. -5 -5 Badyear   Heikki Hirvisalo + 6:57.528 61 3 1:02.583 238.34km/h 18.056s
34. -5 -5 Pipirelli   Martin Carson + 7:29.447 61 3 1:02.540 236.76km/h 17.310s
35. +3 +3 Pipirelli   Luca Molendi + 7:32.030 61 4 1:01.788 236.64km/h 19.678s
Tidak tersenarai
36. +3 +3 Pipirelli   Yucel Kat Masalah teknikal 45 3 1:06.908    18.178s
37. -4 -4 Dunnolop   Christophe Confais Masalah teknikal 40 3 1:02.346    16.258s
38. -1 -1 Badyear   Marc De Jong Masalah teknikal 30 2 1:04.060    21.134s
39. -35 -35 Bridgerock   Rafal Celejewski Tayar pancit 11 1 59.993    16.345s