Rumusan perlumbaan (Litar: Sochi | Musim: 52 | Perlumbaan: 15 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +5 +5 Bridgerock   Roland Postle4 1h33:07.358 53 1 1:42.901 199.80km/h 14.332s
02. +2 +2 Bridgerock   Christos Bobolis2 + 5.955 53 1 1:42.866 199.59km/h 16.699s
03. +2 +2 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou + 12.334 53 1 1:43.852 199.36km/h 17.454s
04. +3 +3 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 + 12.524 53 1 1:43.787 199.35km/h 16.311s
05. +4 +4 Bridgerock   Jan Pavlicek1 + 12.607 53 1 1:42.532 199.35km/h 12.145s
06. +2 +2 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 38.618 53 1 1:44.061 198.43km/h 21.822s
07. +11 +11 Bridgerock   Paweł Zaburski + 39.084 53 1 1:43.645 198.41km/h 19.754s
08. +15 +15 Contimental   Maxim Egorov + 53.638 53 1 1:44.026 197.90km/h 19.958s
09. +1 +1 Michelini   Mark Webster + 57.610 53 1 1:44.012 197.76km/h 19.465s
10. +5 +5 Bridgerock   Zsolt Rizsányi + 1:03.533 53 2 1:43.494 197.55km/h 17.680s
11. +2 +2 Contimental   Stanislav Makarov + 1:04.668 53 2 1:43.145 197.52km/h 17.059s
12. +2 +2 Dunnolop   Mihail Morozov + 1:05.485 53 2 1:43.024 197.49km/h 18.078s
13. -2 -2 Contimental   José Abi Jaudi + 1:10.230 53 2 1:42.839 197.32km/h 17.682s
14. +11 +11 Bridgerock   Krzysztof Malik + 1:14.426 53 1 1:44.471 197.17km/h 20.287s
15. +2 +2 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:21.943 53 2 1:43.177 196.91km/h 16.267s
16. -14 -14 Bridgerock   Evaldas Ruseckas + 1:22.464 53 3 1:43.535 196.90km/h 15.998s
17. -16 -16 Bridgerock   Jukka Sireni + 1:26.900 53 4 1:42.095 196.74km/h 16.402s
18. +2 +2 Michelini   Rafal Celejewski + 1:29.542 53 2 1:44.617 196.65km/h 18.496s
19. +3 +3 Contimental   Krasimir Nanchev + 1:32.734 53 2 1:44.321 196.54km/h 19.066s
20. +4 +4 Dunnolop   Stas Prost + 1:33.741 53 2 1:44.213 196.50km/h 17.380s
21. -18 -18 Hancock   Stanislav Frolov + 1:47.478 52 3 1:43.410 196.03km/h 14.955s
22. +5 +5 Yokomama   Rushan Ibniev + 2:07.719 52 2 1:44.895 195.34km/h 21.130s
23. -11 -11 Dunnolop   Yuriy Timchenko + 2:15.246 52 3 1:44.114 195.08km/h 19.476s
24. +8 +8 Badyear   Marc De Jong + 2:40.258 52 1 1:45.192 194.23km/h 22.976s
25. +9 +9 Badyear   Boris Hristov + 3:09.460 52 2 1:45.501 193.25km/h 21.919s
26. +3 +3 Bridgerock   Sándor Bőr + 4:16.968 51 1 1:48.304 191.02km/h 18.223s
27. +3 +3 Contimental   Andrian Naidenov + 4:20.133 51 1 1:47.896 190.91km/h 18.830s
28. Tidak berubah ±0 Contimental   Svetlio Nikolov + 4:20.583 51 1 1:47.805 190.90km/h 23.544s
29. -13 -13 Badyear   Victor Kamennov + 4:20.876 51 2 1:47.515 190.89km/h 16.357s
30. -11 -11 Hancock   Dmitry Shevel + 4:29.628 51 1 1:48.573 190.60km/h 18.559s
31. -10 -10 Contimental   Kiril Stoianov + 4:32.893 51 3 1:47.335 190.50km/h 15.996s
32. +1 +1 Pipirelli   Viktor Dyankov + 4:34.618 51 1 1:48.185 190.44km/h 19.135s
33. -2 -2 Bridgerock   Paulo Pinto + 4:35.724 51 1 1:48.463 190.40km/h 24.255s
34. +1 +1 Bridgerock   Aleksej Sutkin + 5:29.144 50 2 1:48.810 188.69km/h 22.788s
35. +2 +2 Pipirelli   Fran Betancort + 5:46.656 50 1 1:49.848 188.13km/h 21.876s
36. +2 +2 Pipirelli   Jani Syrjäläinen + 5:57.829 50 2 1:49.114 187.78km/h 18.175s
37. -1 -1 Pipirelli   Tomek Kurpios + 6:01.637 50 2 1:48.630 187.66km/h 19.674s
38. -12 -12 Michelini   Nathan Skelly + 7:35.416 49 2 1:48.835 184.74km/h 19.979s
Tidak tersenarai
39. Tidak berubah ±0 Hancock   Dave Morris Masalah teknikal 20 1 1:49.417    21.568s