Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 52 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Roland Postle4 1h26:52.217 58 2 1:28.143 212.45km/h 11.606s
02. +2 +2 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou + 0.037 58 2 1:28.018 212.45km/h 14.080s
03. +2 +2 Bridgerock   Jan Pavlicek1 + 2.281 58 2 1:27.838 212.36km/h 14.914s
04. +6 +6 Bridgerock   Paulo Pinto + 19.767 58 2 1:28.125 211.65km/h 14.469s
05. +3 +3 Bridgerock   Jukka Sireni + 22.184 58 2 1:28.198 211.55km/h 16.329s
06. +1 +1 Bridgerock   Vsevolod Demydov2 + 22.606 58 2 1:27.355 211.54km/h 16.196s
07. -4 -4 Bridgerock   Zdenek Hladik3 + 34.864 58 3 1:27.537 211.04km/h 15.714s
08. +6 +6 Bridgerock   Paweł Zaburski + 42.596 58 2 1:27.686 210.73km/h 17.326s
09. +3 +3 Bridgerock   Aleksej Sutkin + 46.362 58 2 1:28.817 210.58km/h 17.316s
10. -4 -4 Bridgerock   Krzysztof Malik + 1:03.405 58 3 1:26.791 209.90km/h 17.343s
11. -10 -10 Bridgerock   Christos Bobolis2 + 1:07.030 58 3 1:28.146 209.76km/h 16.033s
12. +12 +12 Contimental   José Abi Jaudi + 1:11.649 58 2 1:28.002 209.57km/h 15.839s
13. +7 +7 Bridgerock   Raphael Mesquita + 1:29.022 58 2 1:29.112 208.89km/h 17.105s
14. +4 +4 Michelini   Mark Webster + 1:33.810 57 1 1:29.022 208.70km/h 18.301s
15. -6 -6 Bridgerock   Zsolt Rizsányi + 1:35.933 57 4 1:27.938 208.62km/h 16.083s
16. -3 -3 Michelini   Rafal Celejewski + 1:38.617 57 3 1:28.212 208.51km/h 18.658s
17. +12 +12 Dunnolop   Stas Prost + 1:45.045 57 2 1:29.106 208.26km/h 18.363s
18. -1 -1 Bridgerock   Evaldas Ruseckas + 1:51.878 57 3 1:28.508 207.99km/h 16.885s
19. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Sándor Bőr + 1:54.603 57 2 1:29.446 207.88km/h 17.571s
20. +6 +6 Dunnolop   Alexey Manukalov + 2:05.477 57 2 1:28.614 207.46km/h 15.845s
21. Tidak berubah ±0 Michelini   Nathan Skelly + 2:39.464 57 3 1:28.783 206.15km/h 18.421s
22. +8 +8 Dunnolop   Yuriy Timchenko + 2:40.716 57 3 1:29.103 206.10km/h 16.515s
23. +12 +12 Contimental   Maxim Egorov + 3:10.610 56 1 1:29.820 204.96km/h 17.490s
24. +10 +10 Contimental   Svetlio Nikolov + 3:46.985 56 1 1:31.616 203.59km/h 19.864s
25. +8 +8 Contimental   Krasimir Nanchev + 4:28.048 56 1 1:32.715 202.06km/h 20.832s
26. -1 -1 Contimental   Kiril Stoianov + 4:49.651 55 2 1:32.485 201.27km/h 16.032s
27. -12 -12 Dunnolop   Mihail Morozov + 4:52.469 55 3 1:31.717 201.17km/h 18.027s
28. -5 -5 Contimental   Andrian Naidenov + 4:59.846 55 2 1:32.517 200.90km/h 20.481s
29. -1 -1 Hancock   Dmitry Shevel + 5:05.219 55 2 1:32.606 200.70km/h 18.744s
30. -3 -3 Contimental   Stanislav Makarov + 5:22.868 55 3 1:31.462 200.06km/h 15.975s
31. Tidak berubah ±0 Badyear   Marc De Jong + 5:36.190 55 3 1:31.633 199.58km/h 24.311s
32. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Viktor Dyankov + 5:36.689 55 2 1:33.404 199.56km/h 18.407s
33. +5 +5 Yokomama   Rushan Ibniev + 5:38.767 55 1 1:33.807 199.49km/h 20.983s
34. -18 -18 Hancock   Dave Morris + 5:42.614 55 3 1:32.476 199.35km/h 19.779s
35. +1 +1 Badyear   Boris Hristov + 5:56.962 55 1 1:33.613 198.84km/h 21.944s
36. -14 -14 Badyear   Victor Kamennov + 6:09.494 54 2 1:33.240 198.39km/h 15.132s
37. +3 +3 Pipirelli   Jani Syrjäläinen + 6:09.558 54 2 1:33.795 198.39km/h 18.833s
38. -1 -1 Pipirelli   Fran Betancort + 6:09.703 54 2 1:33.862 198.38km/h 20.927s
39. -28 -28 Hancock   Stanislav Frolov + 6:16.938 54 4 1:32.117 198.13km/h 14.248s
Tidak tersenarai
40. -1 -1 Pipirelli   Tomek Kurpios Tayar pancit 11 0 1:34.394    -