Rumusan perlumbaan (Litar: Mexico City | Musim: 63 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Pro - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +15 +15 Dunnolop   Emerson Santos 1h29:10.282 69 2 1:14.663 205.22km/h 20.858s
02. +3 +3 Dunnolop   Mingo Solis + 0.560 69 2 1:14.085 205.20km/h 18.690s
03. +3 +3 Dunnolop   Adam Domaszewski + 10.366 69 2 1:14.363 204.83km/h 23.621s
04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Petr Cejka + 15.106 69 2 1:14.281 204.65km/h 17.326s
05. -4 -4 Avonn   Alejandro Bonfiglio + 19.114 69 2 1:14.775 204.49km/h 23.376s
06. -3 -3 Yokomama   Stefan Stillhart + 44.533 69 2 1:15.793 203.53km/h 18.433s
07. +13 +13 Dunnolop   Yiánnis Gripáris + 44.808 69 2 1:15.842 203.52km/h 18.889s
08. +1 +1 Yokomama   Tiago Meireles + 44.838 69 2 1:15.640 203.52km/h 21.180s
09. -2 -2 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 45.041 69 2 1:15.047 203.51km/h 21.227s
10. +9 +9 Dunnolop   Petr Valíček + 1:01.584 69 1 1:16.315 202.89km/h 24.202s
11. +19 +19 Yokomama   Mariusz Malczuk + 1:07.871 69 1 1:15.875 202.65km/h 18.848s
12. -2 -2 Yokomama   Alexander Hoppe + 1:14.840 69 2 1:15.313 202.39km/h 24.707s
13. +5 +5 Dunnolop   Franck Azevedo + 1:19.551 68 2 1:15.421 202.22km/h 19.111s
14. +7 +7 Yokomama   Oliver Bärmann + 1:20.810 68 2 1:14.608 202.17km/h 20.290s
15. -1 -1 Yokomama   Craig Mudiman + 1:26.625 68 1 1:16.135 201.95km/h 22.210s
16. +8 +8 Avonn   Gabriel Arbona + 1:30.632 68 2 1:15.121 201.80km/h 20.284s
17. -6 -6 Yokomama   Mélanie Delhaye + 1:33.898 68 2 1:15.926 201.68km/h 21.500s
18. +15 +15 Avonn   Valter Andreiev + 1:34.777 68 1 1:16.316 201.65km/h 24.059s
19. -7 -7 Yokomama   Tomi Kaartinen + 1:35.568 68 2 1:16.105 201.62km/h 21.039s
20. +6 +6 Dunnolop   Nils Leimanis + 1:44.835 68 2 1:15.002 201.28km/h 22.911s
21. +15 +15 Yokomama   Jorge Quijada Figueredo + 1:46.055 68 1 1:16.100 201.23km/h 21.249s
22. -9 -9 Dunnolop   Jack Benson + 1:47.168 68 1 1:15.629 201.19km/h 24.788s
23. +8 +8 Yokomama   Joao Barbosa + 1:50.615 68 1 1:16.635 201.07km/h 21.162s
24. -9 -9 Yokomama   Róbert Kis + 1:50.836 68 2 1:16.744 201.06km/h 21.783s
25. -17 -17 Yokomama   Antonio Nappo + 1:51.099 68 3 1:15.987 201.05km/h 18.568s
26. +3 +3 Dunnolop   Robson Dias + 1:51.352 68 2 1:16.293 201.04km/h 19.422s
27. -25 -25 Yokomama   Jérôme Duluard + 1:51.764 68 3 1:16.049 201.02km/h 20.294s
28. -5 -5 Yokomama   Dinko Ivanov + 1:52.294 68 2 1:15.614 201.00km/h 25.062s
29. +3 +3 Yokomama   Christian Beaulieu + 1:52.315 68 2 1:15.909 201.00km/h 20.583s
30. -5 -5 Yokomama   Tomek Perlak + 2:00.965 68 2 1:16.588 200.69km/h 18.713s
31. -9 -9 Yokomama   Flávio Souto + 2:07.497 68 2 1:16.292 200.45km/h 22.676s
32. +3 +3 Contimental   Deepak Kar + 2:11.723 68 1 1:16.838 200.29km/h 24.121s
33. +1 +1 Yokomama   Paolo Di Giuseppe + 2:11.943 68 2 1:16.640 200.28km/h 19.711s
34. -7 -7 Contimental   Patrick Urlings + 2:18.670 68 2 1:16.552 200.04km/h 19.276s
35. -18 -18 Contimental   Georgi Terziev + 2:21.583 68 2 1:17.050 199.93km/h 20.802s
36. -8 -8 Yokomama   Antimo Flagiello + 2:24.302 68 2 1:16.646 199.83km/h 20.669s
37. +1 +1 Pipirelli   Helder Marques + 6:03.782 65 2 1:19.228 192.16km/h 24.405s
38. -1 -1 Pipirelli   Massimo Fazio + 7:46.525 63 2 1:18.706 188.76km/h 20.015s