Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 63 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Pro - 10)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +7 +7 Contimental   Melando Tasoso 1h27:35.686 80 3 59.301 174.60km/h 17.513s
02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Andrew Wilden + 50.023 80 3 1:00.358 172.95km/h 18.865s
03. +6 +6 Dunnolop   Mark Van Daalen + 52.068 80 3 59.935 172.89km/h 17.528s
04. -3 -3 Michelini   Mihail Golovanov + 58.158 80 3 59.758 172.69km/h 21.649s
05. +9 +9 Yokomama   Ricardo Vidal + 59.210 80 2 1:01.607 172.65km/h 22.312s
06. +4 +4 Yokomama   Martin Tajcnár + 1:01.929 79 3 1:00.870 172.57km/h 16.634s
07. -2 -2 Yokomama   Mike Osintsev + 1:02.097 79 3 1:00.695 172.56km/h 18.482s
08. -2 -2 Yokomama   Jordi Pifarre + 1:02.419 79 4 59.627 172.55km/h 19.157s
09. +7 +7 Contimental   Luke Prendergast + 1:06.206 79 3 1:00.073 172.43km/h 19.647s
10. +2 +2 Dunnolop   Yuri Kuptsov + 1:06.261 79 3 1:00.313 172.43km/h 18.719s
11. -4 -4 Yokomama   Ivan Salfa + 1:11.962 79 3 1:00.657 172.24km/h 24.331s
12. -1 -1 Dunnolop   Chris Adnams + 1:20.545 79 3 1:00.488 171.96km/h 19.535s
13. Tidak berubah ±0 Yokomama   Dimon Ivanov + 1:27.803 79 3 1:01.195 171.73km/h 20.358s
14. +3 +3 Dunnolop   Kris Kilsby + 1:29.439 79 4 1:00.157 171.68km/h 16.341s
15. Tidak berubah ±0 Yokomama   Brendan Evans + 1:35.656 79 3 1:01.218 171.48km/h 19.196s
16. +8 +8 Contimental   Danilo Oliveira + 1:35.963 79 3 59.802 171.47km/h 20.334s
17. -13 -13 Yokomama   Rodolfo Soares + 1:36.452 79 3 1:01.236 171.45km/h 18.020s
18. +7 +7 Yokomama   Martin Urtubey + 1:56.127 79 3 1:01.199 170.83km/h 17.599s
19. +7 +7 Yokomama   Ian Morrison + 2:05.885 78 3 1:01.650 170.52km/h 20.899s
20. -1 -1 Yokomama   Yaropolk Tirolsky + 2:14.504 78 3 1:01.188 170.24km/h 24.810s
21. Tidak berubah ±0 Yokomama   Leandro Gizzi + 2:26.646 78 3 1:01.547 169.86km/h 23.496s
22. +12 +12 Avonn   Piotr Szmit + 2:30.565 78 2 1:01.683 169.74km/h 18.365s
23. -1 -1 Badyear   Patrick Varlez + 2:33.589 78 3 1:01.712 169.64km/h 21.981s
24. +11 +11 Dunnolop   Mindaugas Kuodys + 2:42.354 78 1 1:02.599 169.37km/h 24.589s
25. +7 +7 Yokomama   Keith Clark + 2:48.295 78 3 1:02.293 169.18km/h 21.650s
26. -23 -23 Yokomama   Lazar Petkovic + 3:25.879 77 3 1:01.445 168.02km/h 17.046s
27. +11 +11 Dunnolop   Darren John + 3:33.029 77 2 1:02.384 167.80km/h 20.653s
28. +1 +1 Yokomama   Mikko Laine + 3:34.268 77 1 1:00.902 167.76km/h 21.619s
29. +2 +2 Badyear   Thomas Höbling + 3:43.034 77 5 1:01.070 167.49km/h 17.548s
30. -12 -12 Yokomama   Geoffrey Gill + 3:51.574 77 3 1:02.630 167.23km/h 19.671s
31. +5 +5 Yokomama   Rafa Kovacs + 4:01.382 76 3 1:01.135 166.93km/h 21.564s
32. +5 +5 Dunnolop   Tobias Heinemeyer + 4:01.855 76 3 1:01.556 166.92km/h 18.582s
33. +6 +6 Contimental   Harno Lé + 4:15.260 76 3 1:00.824 166.51km/h 18.031s
34. -1 -1 Avonn   Jim Panoushs + 4:16.726 76 3 1:02.996 166.47km/h 21.415s
35. -12 -12 Dunnolop   Elton Gavoci + 4:26.240 76 3 1:00.866 166.18km/h 20.545s
36. -16 -16 Badyear   André Terezan + 4:36.607 76 1 1:05.479 165.87km/h 20.056s
37. -7 -7 Yokomama   Christoph Seifriedsberger + 5:35.183 75 3 1:03.486 164.13km/h 19.202s
38. -11 -11 Dunnolop   Andrew Massey + 5:48.081 75 3 1:02.724 163.75km/h 18.697s
39. -11 -11 Yokomama   Sandro Herljevic + 6:35.455 74 3 1:01.992 162.38km/h 22.858s