Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 63 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Pro - 11)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Dunnolop   Blazo Jankovic 1h27:37.929 80 3 59.469 174.52km/h 18.528s
02. +1 +1 Dunnolop   Rik Harrison + 19.828 80 3 1:00.021 173.87km/h 17.640s
03. -2 -2 Yokomama   Daniel Miklovič + 25.256 80 3 59.892 173.69km/h 19.347s
04. +7 +7 Hancock   Dawid Janczak + 42.867 80 2 59.693 173.11km/h 17.900s
05. +3 +3 Dunnolop   Daniele Bontempo + 1:24.329 79 3 59.870 171.77km/h 18.495s
06. +18 +18 Contimental   Patrick Holahan + 1:24.485 79 3 59.833 171.77km/h 21.407s
07. -3 -3 Dunnolop   Kamil Sułkowski + 1:31.974 79 4 1:00.566 171.52km/h 19.845s
08. +2 +2 Yokomama   Cristi Negulescu + 1:37.803 79 2 1:01.172 171.34km/h 22.277s
09. -4 -4 Yokomama   Joss Giraud + 1:48.017 79 3 1:01.420 171.01km/h 21.054s
10. +7 +7 Avonn   Ivo Ivanov + 2:01.333 78 1 1:02.500 170.59km/h 21.785s
11. +12 +12 Avonn   Maxim Titkov + 2:02.089 78 2 1:01.320 170.56km/h 18.863s
12. +4 +4 Yokomama   Zoia Pasko + 2:03.177 78 3 1:01.048 170.53km/h 20.875s
13. -6 -6 Yokomama   Eugene Timchenko + 2:03.289 78 3 1:01.029 170.53km/h 18.618s
14. +4 +4 Contimental   Popescu Dan + 2:05.096 78 3 1:01.151 170.47km/h 20.414s
15. -6 -6 Dunnolop   Lucas Macena + 2:05.875 78 3 1:00.488 170.44km/h 18.438s
16. +4 +4 Dunnolop   Csaba Márkus + 2:08.157 78 2 1:01.798 170.37km/h 18.246s
17. -5 -5 Yokomama   Catello Sabatino + 2:08.460 78 3 1:01.250 170.36km/h 19.734s
18. -5 -5 Yokomama   Jean-françois Charbinat + 2:13.151 78 3 1:01.245 170.21km/h 20.509s
19. +9 +9 Contimental   James Slater + 2:13.226 78 2 1:01.199 170.21km/h 24.235s
20. +6 +6 Contimental   Larry Chapman + 2:20.805 78 4 1:00.124 169.97km/h 20.892s
21. -7 -7 Yokomama   Marvin Morales + 2:22.836 78 3 1:01.327 169.91km/h 22.265s
22. -7 -7 Dunnolop   Ciccio Pappalardo + 2:26.777 78 3 1:00.530 169.79km/h 23.857s
23. +2 +2 Badyear   Vitor Novo + 2:31.805 78 3 1:02.264 169.63km/h 17.632s
24. +10 +10 Dunnolop   Sherry Sunderland + 2:36.980 78 3 1:02.287 169.47km/h 16.979s
25. +6 +6 Yokomama   Roger Bergman + 2:40.153 78 3 1:01.498 169.37km/h 18.740s
26. -20 -20 Yokomama   Fabio Corio + 2:40.447 78 3 1:01.798 169.36km/h 21.489s
27. -8 -8 Yokomama   Paul Gardiner + 2:40.653 78 3 1:02.079 169.35km/h 22.567s
28. +4 +4 Dunnolop   Keith Sephton + 2:50.545 78 3 1:02.126 169.04km/h 21.424s
29. -7 -7 Yokomama   Boris Ris + 2:52.198 78 4 1:01.542 168.99km/h 21.371s
30. +8 +8 Yokomama   Attila Tundik + 2:59.352 78 2 1:02.413 168.77km/h 21.891s
31. +4 +4 Yokomama   Nikas George + 3:20.019 77 3 1:01.978 168.13km/h 21.832s
32. +1 +1 Avonn   Ivars Vilks + 3:42.922 77 1 1:03.707 167.43km/h 22.907s
33. +4 +4 Contimental   Stepan Bunda + 4:04.225 76 3 1:02.085 166.78km/h 18.229s
34. -7 -7 Yokomama   Steven Gude + 4:34.307 76 4 1:02.573 165.87km/h 19.782s
35. -6 -6 Avonn   Mike Kreisz + 5:08.340 75 3 1:03.607 164.86km/h 20.194s
36. Tidak berubah ±0 Yokomama   Marko Strugar + 5:15.688 75 1 1:02.167 164.64km/h 24.263s
37. -16 -16 Yokomama   Timo Plutus + 5:31.526 75 3 1:02.346 164.17km/h 26.178s
38. -8 -8 Yokomama   Marcin Polkowski + 5:35.031 75 3 1:02.253 164.07km/h 18.389s