Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 67 | Perlumbaan: 13 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +17 +17 Contimental   Geoff Atkin 1h29:57.726 55 2 1:33.627 203.75km/h 17.657s
02. Tidak berubah ±0 Michelini   Toni Söyrinki + 18.837 55 4 1:33.457 203.04km/h 13.984s
03. -2 -2 Michelini   Ioannis Dimitroglou3 + 30.741 55 4 1:33.985 202.60km/h 11.658s
04. +2 +2 Michelini   Mateusz Oleś + 30.976 55 4 1:33.533 202.59km/h 14.783s
05. +3 +3 Badyear   Kevin Abdalla + 31.119 55 3 1:33.937 202.58km/h 18.196s
06. +3 +3 Bridgerock   Radek Sus + 31.714 55 4 1:33.496 202.56km/h 14.516s
07. Tidak berubah ±0 Michelini   Christos Bobolis4 + 31.783 55 4 1:33.122 202.56km/h 13.113s
08. +4 +4 Michelini   Roland Postle6 + 43.885 55 3 1:34.035 202.11km/h 15.895s
09. -6 -6 Michelini   Maxim Kotov2 + 46.655 55 4 1:33.323 202.01km/h 15.331s
10. +1 +1 Hancock   Michael Keeney + 50.579 55 5 1:32.412 201.86km/h 15.233s
11. +8 +8 Contimental   Radek Czech2 + 1:11.335 55 2 1:34.843 201.09km/h 18.322s
12. -7 -7 Michelini   Rafal Celejewski + 1:11.731 55 4 1:33.680 201.08km/h 17.589s
13. +8 +8 Contimental   Martin Bedoya + 1:19.667 55 3 1:33.740 200.79km/h 18.695s
14. +6 +6 Contimental   José Abi Jaudi + 1:28.835 55 2 1:34.392 200.45km/h 16.600s
15. -5 -5 Michelini   Mikko Suhonen + 1:40.142 54 4 1:34.885 200.04km/h 15.906s
16. -12 -12 Michelini   Yug Desai + 1:48.361 54 3 1:35.543 199.74km/h 18.661s
17. -4 -4 Badyear   Hauke Johannsen + 2:07.532 54 3 1:35.889 199.05km/h 17.958s
18. +13 +13 Contimental   Róbert László1 + 2:16.905 54 3 1:35.925 198.71km/h 13.879s
19. +8 +8 Badyear   Manuel João + 2:27.512 54 3 1:36.469 198.33km/h 15.446s
20. -5 -5 Bridgerock   Julien Prado + 2:50.805 54 4 1:35.823 197.50km/h 15.298s
21. +8 +8 Michelini   Ivan Andjelic + 2:51.124 54 2 1:36.704 197.49km/h 16.531s
22. +2 +2 Contimental   Theodosis Vogiatzis + 2:55.596 54 2 1:36.465 197.33km/h 14.206s
23. +3 +3 Contimental   Gyuri Székely + 3:01.821 54 2 1:36.683 197.11km/h 17.502s
24. -7 -7 Dunnolop   Francesco Lupo + 3:02.036 54 3 1:36.590 197.11km/h 19.816s
25. +5 +5 Contimental   Vaggelis Mpallas + 3:15.201 53 3 1:36.866 196.64km/h 15.024s
26. -3 -3 Contimental   Jens Frostrup + 3:21.665 53 2 1:37.149 196.41km/h 17.771s
27. -13 -13 Badyear   Alwyn Van Saarloos + 3:23.074 53 3 1:36.590 196.36km/h 20.615s
28. +4 +4 Contimental   Janne Väänänen + 3:27.324 53 2 1:37.101 196.22km/h 20.712s
29. +4 +4 Badyear   Laurent Quinet + 4:01.246 53 3 1:37.921 195.04km/h 19.969s
30. -5 -5 Contimental   Łukasz Dudek1 + 4:10.686 53 3 1:37.525 194.71km/h 17.801s
31. -15 -15 Contimental   Tomek Kiełpiński + 4:44.965 52 3 1:38.381 193.54km/h 19.612s
32. +2 +2 Pipirelli   Jan Velske + 4:49.152 52 3 1:38.618 193.39km/h 17.681s
33. +3 +3 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 4:57.765 52 3 1:38.449 193.10km/h 20.430s
34. +3 +3 Pipirelli   Marcin Kosiór + 5:47.809 52 3 1:39.446 191.42km/h 19.747s
35. +3 +3 Pipirelli   Pavel Buhharin + 6:18.911 51 3 1:40.072 190.39km/h 17.837s
36. +3 +3 Pipirelli   Viktor Dyankov + 6:22.208 51 3 1:40.037 190.28km/h 20.516s
37. -2 -2 Pipirelli   Ivan Silva + 6:27.302 51 3 1:40.180 190.11km/h 19.614s
Tidak tersenarai
38. -10 -10 Contimental   Hans Bondesson + 12:11.911 48 4 1:46.286    18.965s
39. -17 -17 Contimental   Alpo Kaakinen Tayar pancit 44 2 1:38.063    19.659s