Rumusan perlumbaan (Litar: Kaunas | Musim: 75 | Perlumbaan: 10 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Hancock   Flavio Mendiković 1h32:28.103 80 4 1:04.128 171.37km/h 15.491s
02. -1 -1 Hancock   George Slater + 1.348 80 4 1:02.814 171.33km/h 14.838s
03. +4 +4 Bridgerock   Roland Postle8 + 1.582 80 3 1:04.671 171.32km/h 12.926s
04. -1 -1 Michelini   Nevzat Kasapoglu + 17.421 80 4 1:04.692 170.83km/h 13.906s
05. +1 +1 Badyear   Jasper Coosemans + 35.267 80 4 1:04.926 170.28km/h 14.730s
06. +4 +4 Badyear   Yug Desai1 + 39.564 80 4 1:04.530 170.15km/h 14.339s
07. +2 +2 Bridgerock   Christos Bobolis4 + 41.538 80 4 1:04.493 170.09km/h 13.477s
08. -4 -4 Bridgerock   Jan Velske2 + 42.349 80 4 1:05.012 170.07km/h 14.107s
09. +2 +2 Badyear   Bora Janić + 43.250 80 4 1:04.965 170.04km/h 15.707s
10. +2 +2 Bridgerock   Lee Harding + 51.429 80 4 1:04.852 169.79km/h 13.173s
11. +7 +7 Badyear   Joel Viitikko + 57.930 80 4 1:05.117 169.60km/h 15.637s
12. -7 -7 Michelini   Atis Praudins + 1:07.093 80 4 1:04.731 169.32km/h 14.535s
13. -5 -5 Yokomama   Joachim Rang + 1:08.998 80 4 1:05.078 169.26km/h 18.927s
14. +5 +5 Contimental   Gonzalo Alvarez + 1:16.016 80 4 1:05.104 169.05km/h 14.894s
15. +1 +1 Bridgerock   Viktor Dyankov + 1:21.024 80 4 1:05.331 168.90km/h 16.709s
16. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 + 1:26.110 80 4 1:05.663 168.75km/h 13.414s
17. Tidak berubah ±0 Badyear   Paweł Zaburski + 1:37.858 79 4 1:05.577 168.40km/h 15.684s
18. -5 -5 Yokomama   Róbert László2 + 1:53.811 79 3 1:05.283 167.92km/h 15.323s
19. +5 +5 Yokomama   Rogerio Mandler + 2:13.768 79 4 1:05.731 167.33km/h 19.083s
20. +3 +3 Badyear   Christer Andersson + 2:15.249 79 4 1:05.622 167.29km/h 16.478s
21. -1 -1 Contimental   Robin Goodey + 2:23.789 79 4 1:05.956 167.04km/h 14.037s
22. +5 +5 Contimental   Alix Martin + 2:45.327 79 4 1:06.270 166.41km/h 14.960s
23. +3 +3 Contimental   Henrique Hughes Paunero + 3:04.997 78 4 1:05.882 165.84km/h 16.040s
24. +1 +1 Contimental   Bert Huylebroeck + 3:08.496 78 4 1:06.366 165.74km/h 18.693s
25. -3 -3 Michelini   James Berriman + 3:45.139 78 4 1:06.853 164.68km/h 16.267s
26. +6 +6 Contimental   Maxim Egorov + 3:57.427 78 2 1:07.517 164.33km/h 15.994s
27. +1 +1 Contimental   Martynas Bražėnas + 3:57.742 78 2 1:07.002 164.33km/h 17.986s
28. +1 +1 Contimental   Theodosis Vogiatzis + 4:08.044 78 4 1:06.735 164.03km/h 16.209s
29. -8 -8 Contimental   Andreas Ramann + 4:14.820 78 4 1:06.782 163.84km/h 17.529s
30. Tidak berubah ±0 Yokomama   Martino Colombo + 5:04.563 77 4 1:08.503 162.45km/h 14.964s
31. +3 +3 Pipirelli   Gustavo Bellotto + 5:25.534 77 4 1:08.169 161.87km/h 18.903s
32. +6 +6 Pipirelli   Nestor Vicente + 5:33.321 77 2 1:08.852 161.65km/h 22.227s
33. -2 -2 Pipirelli   Alan Horsley + 5:58.845 76 4 1:08.653 160.96km/h 19.085s
34. +1 +1 Pipirelli   Aleksandar Aleksandrov + 6:12.146 76 3 1:08.662 160.59km/h 20.402s
35. +4 +4 Pipirelli   Toni Söyrinki + 6:34.355 76 4 1:09.167 159.99km/h 15.277s
36. +1 +1 Pipirelli   Peter Both + 6:34.561 76 4 1:09.058 159.99km/h 17.378s
37. -1 -1 Pipirelli   Sergey Shinkevich + 6:43.195 76 4 1:09.196 159.76km/h 18.141s
38. -24 -24 Michelini   Emil Kwiatkowski + 7:38.507 75 4 1:07.385 158.29km/h 14.179s
39. +1 +1 Pipirelli   Dmitry Nechitailo + 8:56.785 74 2 1:11.122 156.25km/h 18.552s
Tidak tersenarai
40. -7 -7 Pipirelli   Ahmet Sonverdi Tayar pancit 61 3 1:09.620    19.258s