Rumusan perlumbaan (Litar: Laguna Seca | Musim: 75 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Contimental   Andreas Ramann 1h38:11.374 79 2 1:10.156 173.85km/h 18.062s
02. +1 +1 Bridgerock   Christos Bobolis4 + 22.398 79 2 1:11.448 173.19km/h 14.011s
03. -2 -2 Bridgerock   Roland Postle8 + 24.526 79 2 1:12.130 173.13km/h 13.558s
04. +20 +20 Contimental   Maxim Egorov + 32.631 79 1 1:11.532 172.89km/h 15.062s
05. +4 +4 Yokomama   Joachim Rang + 53.860 79 2 1:11.630 172.27km/h 17.715s
06. +9 +9 Contimental   Robin Goodey + 56.192 79 1 1:11.091 172.20km/h 15.213s
07. Tidak berubah ±0 Contimental   Martynas Bražėnas + 57.417 79 2 1:12.099 172.17km/h 16.906s
08. +13 +13 Contimental   Gonzalo Alvarez + 59.388 79 2 1:10.471 172.11km/h 16.370s
09. -1 -1 Bridgerock   Lee Harding + 1:18.288 78 2 1:12.402 171.57km/h 14.087s
10. -5 -5 Bridgerock   Jan Velske2 + 1:29.104 78 2 1:12.553 171.26km/h 14.101s
11. +8 +8 Contimental   Theodosis Vogiatzis + 1:29.447 78 2 1:12.413 171.25km/h 14.629s
12. +10 +10 Contimental   Alix Martin + 1:29.737 78 2 1:12.140 171.24km/h 15.939s
13. +1 +1 Yokomama   Róbert László2 + 1:32.887 78 3 1:11.677 171.15km/h 14.400s
14. +11 +11 Bridgerock   Viktor Dyankov + 1:50.542 78 1 1:12.311 170.65km/h 18.730s
15. -5 -5 Badyear   Joel Viitikko + 1:58.112 78 2 1:11.898 170.43km/h 17.009s
16. -12 -12 Michelini   Atis Praudins + 1:59.669 78 2 1:12.969 170.39km/h 15.740s
17. -6 -6 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 + 2:03.382 78 2 1:13.152 170.28km/h 14.208s
18. +5 +5 Badyear   Jasper Coosemans + 2:16.240 78 1 1:11.981 169.92km/h 14.683s
19. -6 -6 Hancock   George Slater + 2:17.394 78 3 1:12.427 169.89km/h 15.109s
20. -14 -14 Michelini   Nevzat Kasapoglu + 2:23.798 77 3 1:12.951 169.71km/h 14.320s
21. +5 +5 Contimental   Bert Huylebroeck + 2:30.728 77 2 1:11.837 169.51km/h 20.432s
22. -10 -10 Badyear   Paweł Zaburski + 2:36.182 77 2 1:13.233 169.36km/h 15.788s
23. +7 +7 Hancock   Flavio Mendiković + 2:36.472 77 2 1:12.653 169.35km/h 15.961s
24. +4 +4 Contimental   Henrique Hughes Paunero + 2:39.351 77 2 1:12.245 169.27km/h 15.628s
25. -8 -8 Michelini   James Berriman + 2:55.180 77 2 1:12.066 168.83km/h 17.510s
26. +1 +1 Badyear   Bora Janić + 2:55.820 77 2 1:13.156 168.81km/h 15.833s
27. -11 -11 Badyear   Yug Desai1 + 2:56.305 77 2 1:13.518 168.80km/h 14.018s
28. -10 -10 Badyear   Christer Andersson + 3:14.881 77 2 1:13.696 168.28km/h 14.370s
29. +3 +3 Pipirelli   Dmitry Nechitailo + 3:32.047 76 2 1:12.581 167.81km/h 17.514s
30. +3 +3 Pipirelli   Gustavo Bellotto + 4:19.535 76 2 1:13.495 166.51km/h 19.386s
31. -11 -11 Yokomama   Martino Colombo + 5:01.604 75 2 1:15.255 165.38km/h 16.597s
32. +6 +6 Pipirelli   Peter Both + 5:29.571 75 1 1:15.272 164.64km/h 17.059s
33. +1 +1 Pipirelli   Nestor Vicente + 5:48.794 75 2 1:14.804 164.13km/h 21.103s
34. +1 +1 Pipirelli   Toni Söyrinki + 5:52.000 75 2 1:15.580 164.05km/h 14.584s
35. +4 +4 Pipirelli   Aleksandar Aleksandrov + 6:04.309 74 1 1:15.761 163.72km/h 20.856s
36. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Ahmet Sonverdi + 6:05.244 74 2 1:15.749 163.70km/h 20.484s
37. -6 -6 Pipirelli   Alan Horsley + 6:18.092 74 2 1:16.243 163.36km/h 19.554s
38. -1 -1 Pipirelli   Sergey Shinkevich + 6:26.044 74 2 1:16.102 163.16km/h 18.401s
39. -10 -10 Yokomama   Rogerio Mandler + 8:17.043 72 2 1:16.460 160.32km/h 17.949s
Tidak tersenarai
40. Tidak berubah ±0 Michelini   Emil Kwiatkowski + 11:08.441 70 1 1:18.300    18.383s