Rumusan perlumbaan (Litar: Nurburgring | Musim: 76 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Dominique Jean 1h30:57.260 60 2 1:27.033 203.64km/h 18.282s
02. +13 +13 Yokomama   Róbert Villásek + 45.635 60 2 1:27.021 201.95km/h 18.741s
03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Jo Lafrite + 53.305 60 2 1:27.368 201.67km/h 18.723s
04. +19 +19 Contimental   Greg Tierney + 1:03.092 60 2 1:26.271 201.31km/h 18.503s
05. +20 +20 Yokomama   Douglas Cirelli + 1:05.437 60 2 1:27.051 201.23km/h 18.753s
06. -4 -4 Yokomama   Sandro Herljevic + 1:06.682 60 3 1:27.250 201.18km/h 17.716s
07. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Stephen Brooks + 1:12.925 60 3 1:27.047 200.96km/h 18.585s
08. -4 -4 Yokomama   Eugene Timchenko + 1:17.525 60 2 1:27.755 200.79km/h 20.350s
09. +13 +13 Yokomama   Stanislav Gudkov + 1:25.065 60 2 1:27.859 200.52km/h 17.293s
10. -2 -2 Yokomama   Zoltan Maltesics + 1:26.852 60 2 1:27.638 200.45km/h 22.222s
11. -6 -6 Yokomama   Massimo Tubino + 1:32.351 60 3 1:26.548 200.25km/h 23.985s
12. +5 +5 Yokomama   Fabián Ré + 1:35.597 60 2 1:28.064 200.13km/h 18.123s
13. +17 +17 Contimental   Anatoli Pavlov + 1:36.210 60 2 1:26.357 200.11km/h 21.766s
14. -4 -4 Yokomama   Adam Domaszewski + 1:43.991 59 3 1:26.501 199.83km/h 19.456s
15. +5 +5 Badyear   Ari Rautamies + 1:46.260 59 2 1:27.846 199.75km/h 19.839s
16. +13 +13 Dunnolop   Adriano Barbosa + 1:55.504 59 3 1:27.801 199.42km/h 19.156s
17. +17 +17 Yokomama   Armando Žgela + 2:01.180 59 2 1:27.564 199.22km/h 23.929s
18. -9 -9 Yokomama   Carmine Lettieri + 2:01.700 59 3 1:27.936 199.20km/h 18.694s
19. -5 -5 Yokomama   Juan Carlos Mendez + 2:01.734 59 3 1:27.437 199.20km/h 18.001s
20. -9 -9 Yokomama   William Gutierrez + 2:04.225 59 3 1:27.106 199.11km/h 20.829s
21. -2 -2 Dunnolop   Jesus Jimenez + 2:07.374 59 3 1:27.863 199.00km/h 17.437s
22. -16 -16 Yokomama   Gyula Németh + 2:15.824 59 3 1:27.022 198.70km/h 21.290s
23. +15 +15 Contimental   Scott Wilden + 2:16.247 59 2 1:27.042 198.68km/h 22.201s
24. -12 -12 Yokomama   Timoleon Papageorgiou + 2:18.750 59 3 1:27.220 198.59km/h 23.954s
25. +6 +6 Pipirelli   Božidar Topčić + 2:30.511 59 2 1:28.211 198.17km/h 23.000s
26. -10 -10 Yokomama   Vincent Douchez + 2:36.343 59 2 1:29.176 197.97km/h 18.529s
27. +1 +1 Yokomama   Maurício Linhares + 2:36.883 59 2 1:28.628 197.95km/h 21.488s
28. -1 -1 Yokomama   Alen Bat + 2:37.127 59 2 1:28.711 197.94km/h 19.816s
29. -16 -16 Contimental   Triac Rou + 2:45.927 59 4 1:27.102 197.63km/h 21.208s
30. -6 -6 Avonn   Antonny Katayama + 2:52.254 59 2 1:29.150 197.41km/h 21.339s
31. -13 -13 Yokomama   Jiří Humpolák + 3:00.718 59 3 1:28.415 197.11km/h 22.079s
32. +3 +3 Yokomama   Sarah Billiotte + 3:20.497 59 3 1:28.673 196.42km/h 20.039s
33. +4 +4 Badyear   Steve Branson + 3:20.729 59 2 1:30.020 196.42km/h 20.484s
34. -8 -8 Yokomama   Luca Senatore + 3:23.061 58 3 1:28.344 196.34km/h 22.517s
35. +1 +1 Yokomama   Steve Mcevoy + 3:28.713 58 3 1:28.492 196.14km/h 21.433s
36. -3 -3 Contimental   Nicole Geyer + 3:37.114 58 3 1:28.415 195.85km/h 22.942s
37. -16 -16 Avonn   Robert Marek + 3:47.015 58 3 1:29.373 195.51km/h 22.156s
38. +1 +1 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 9:02.450 55 7 1:31.781 185.23km/h 19.576s
Tidak tersenarai   (112% race time: +10:54.871s)
39. -7 -7 Yokomama   Janne Väänänen Tayar pancit 21 0 1:29.574    -