Rumusan perlumbaan (Litar: Kaunas | Musim: 79 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Pro - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Juan Carlos Alonso 1h34:00.483 80 3 1:06.846 168.56km/h 18.962s
02. +9 +9 Yokomama   Olver Hernández + 13.757 80 1 1:07.905 168.15km/h 20.365s
03. +5 +5 Contimental   Raphael De Martin + 30.150 80 3 1:07.329 167.66km/h 19.136s
04. +13 +13 Yokomama   Carlos Junior + 38.326 80 1 1:07.903 167.42km/h 18.756s
05. -3 -3 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 46.331 80 2 1:08.311 167.19km/h 22.863s
06. +18 +18 Dunnolop   Ilmars Licitis + 1:11.779 79 2 1:07.601 166.44km/h 16.744s
07. -3 -3 Badyear   Huub Ravesloot + 1:16.521 79 2 1:08.040 166.30km/h 17.424s
08. +20 +20 Dunnolop   Chitral Gandhi + 1:21.815 79 2 1:07.908 166.15km/h 17.402s
09. -2 -2 Avonn   Marius Slavinskas + 1:37.328 79 2 1:08.080 165.70km/h 18.197s
10. -5 -5 Badyear   David Smith + 1:37.473 79 3 1:07.832 165.70km/h 19.813s
11. +8 +8 Avonn   Federico De Marco + 1:50.423 79 2 1:08.851 165.32km/h 20.355s
12. +8 +8 Badyear   Gary Felton + 2:02.917 79 1 1:08.581 164.97km/h 19.873s
13. +14 +14 Yokomama   José Almeida + 2:03.368 79 2 1:07.938 164.95km/h 19.564s
14. +2 +2 Yokomama   Luca Di Russo + 2:07.235 79 1 1:07.520 164.84km/h 20.854s
15. -5 -5 Avonn   Nick Ackerman + 2:08.334 79 1 1:09.057 164.81km/h 21.222s
16. +15 +15 Pipirelli   Stefano Prato + 2:08.862 79 1 1:08.682 164.80km/h 21.935s
17. +15 +15 Dunnolop   Jeanphilippe Menotti + 2:10.207 79 1 1:07.514 164.76km/h 20.996s
18. +19 +19 Dunnolop   Paulo Azul + 2:17.715 78 2 1:07.739 164.54km/h 21.732s
19. -7 -7 Avonn   Aleksej Sutkin + 2:18.136 78 1 1:09.456 164.53km/h 23.278s
20. +3 +3 Avonn   Juan Manuel Collova + 2:19.891 78 1 1:08.849 164.48km/h 20.431s
21. -6 -6 Yokomama   Joe Tillman + 2:20.090 78 1 1:09.286 164.48km/h 20.477s
22. -1 -1 Yokomama   Yiánnis Lólas + 2:21.652 78 1 1:09.054 164.43km/h 27.360s
23. -17 -17 Yokomama   Antonios Giannakoudakis + 2:40.290 78 5 1:08.097 163.90km/h 19.273s
24. -6 -6 Badyear   Plamen Iliev + 2:45.749 78 3 1:08.941 163.75km/h 18.297s
25. +11 +11 Yokomama   Pulido Quintero + 2:48.500 78 1 1:09.291 163.67km/h 25.738s
26. -17 -17 Avonn   Juan Pablo Romagnoni + 2:50.502 78 2 1:09.655 163.61km/h 20.024s
27. +11 +11 Yokomama   Daniel Mcconnell + 2:51.568 78 2 1:09.153 163.58km/h 22.289s
28. +2 +2 Avonn   Marek Nowak + 2:51.639 78 1 1:09.855 163.58km/h 21.698s
29. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Felipe Jibaja + 3:01.954 78 2 1:09.615 163.29km/h 21.204s
30. -17 -17 Yokomama   Marco Uribe + 3:08.723 78 2 1:09.217 163.10km/h 19.651s
31. -17 -17 Avonn   Bob Chouca + 3:13.722 78 1 1:10.260 162.96km/h 17.862s
32. +2 +2 Dunnolop   Chris Matso + 3:14.232 78 3 1:08.882 162.95km/h 23.504s
33. Tidak berubah ±0 Yokomama   Filip Stańczyk + 3:49.695 77 4 1:07.972 161.96km/h 18.038s
34. -31 -31 Badyear   Bindics Róbert + 4:55.656 76 4 1:09.565 160.16km/h 20.113s
35. -9 -9 Avonn   Damian Kurek + 6:18.406 75 3 1:10.044 157.96km/h 22.439s
36. -14 -14 Yokomama   Toni Kazanjyan + 7:41.788 74 4 1:10.411 155.80km/h 18.911s
Tidak tersenarai   (112% race time: +11:16.858s)
37. -12 -12 Badyear   Dániel Hatházi Masalah teknikal 57 1 1:10.452    17.823s
38. -3 -3 Pipirelli   Stephane Pioger Masalah teknikal 31 3 1:12.843    17.993s