Rumusan perlumbaan (Litar: Fiorano | Musim: 80 | Perlumbaan: 7 | Kumpulan: Pro - 19)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Bogdan Hutanu 1h23:00.057 79 2 1:01.220 172.48km/h 16.637s
02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Rauno Tammel + 22.152 79 2 1:00.853 171.72km/h 19.394s
03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Attila Radványi + 27.511 79 2 1:00.653 171.53km/h 20.915s
04. Tidak berubah ±0 Badyear   Daniel Iliev + 46.082 79 2 1:01.757 170.90km/h 17.891s
05. +1 +1 Dunnolop   Alexandre Resende + 1:12.255 78 2 1:01.945 170.01km/h 19.739s
06. +6 +6 Dunnolop   Federico Godoy + 1:12.358 78 2 1:01.662 170.01km/h 17.861s
07. Tidak berubah ±0 Yokomama   Jose Pedro + 1:12.539 78 1 1:02.153 170.00km/h 23.897s
08. +1 +1 Avonn   Marcin Pryzwan + 1:21.602 78 2 1:01.242 169.70km/h 20.113s
09. +9 +9 Dunnolop   Davy Van Den Abbeele + 1:27.120 78 2 1:00.980 169.51km/h 22.306s
10. -2 -2 Yokomama   Rafael Zambrano + 1:28.268 78 2 1:00.506 169.48km/h 22.482s
11. +3 +3 Dunnolop   Sebastian Cuero + 1:28.819 78 1 1:02.028 169.46km/h 20.052s
12. -1 -1 Dunnolop   Julio Pereira + 1:32.424 78 2 1:00.984 169.34km/h 19.257s
13. +16 +16 Dunnolop   Ivanin Ivanov + 1:37.418 78 1 1:01.279 169.17km/h 18.793s
14. +8 +8 Yokomama   Kristina Ivanova + 1:37.708 78 1 1:02.008 169.16km/h 21.990s
15. +2 +2 Yokomama   Alessandro Mancusi + 1:40.248 78 2 1:02.121 169.08km/h 17.084s
16. +4 +4 Yokomama   Steffen Holm + 1:42.527 78 2 1:02.001 169.00km/h 21.359s
17. +17 +17 Yokomama   Billy Van Der Merwe + 1:50.003 78 1 1:01.617 168.75km/h 20.741s
18. -5 -5 Dunnolop   Wijus Baltramaitis + 1:50.741 78 2 1:01.691 168.73km/h 21.896s
19. -4 -4 Yokomama   João Jesus + 1:57.652 78 1 1:01.564 168.50km/h 18.572s
20. +10 +10 Contimental   Andy Guy + 2:13.307 77 2 1:00.793 167.98km/h 21.579s
21. -16 -16 Avonn   Eduard Gindullin + 2:16.899 77 2 1:02.862 167.87km/h 16.331s
22. +1 +1 Dunnolop   Veijo Sorvoja + 2:17.443 77 2 1:02.341 167.85km/h 18.186s
23. +14 +14 Yokomama   Shem Biko + 2:18.526 77 1 1:02.778 167.81km/h 21.931s
24. +8 +8 Yokomama   Antonio Figueroa + 2:24.349 77 2 1:02.343 167.62km/h 20.995s
25. -6 -6 Yokomama   Marcin Czok + 2:24.898 77 2 1:02.278 167.60km/h 20.471s
26. +5 +5 Dunnolop   Emma Chalkley + 2:29.894 77 2 1:02.419 167.44km/h 20.880s
27. -2 -2 Yokomama   Sergey Kholdin + 2:30.366 77 2 1:02.230 167.42km/h 17.623s
28. -7 -7 Avonn   Maxim Titkov + 2:30.420 77 2 1:01.804 167.42km/h 16.794s
29. -2 -2 Yokomama   Mike Leone + 2:31.016 77 2 1:01.763 167.40km/h 17.731s
30. +3 +3 Avonn   Marcin Calmen + 2:42.882 77 1 1:03.148 167.02km/h 21.398s
31. +5 +5 Contimental   Jussi Vasama + 2:43.306 77 1 1:01.812 167.00km/h 26.216s
32. -16 -16 Avonn   John Ibbotson + 2:45.231 77 1 1:03.388 166.94km/h 20.189s
33. -9 -9 Yokomama   Marcin Milczarek + 2:52.461 77 2 1:01.676 166.71km/h 22.431s
34. +1 +1 Avonn   Giuseppe Caldarella + 3:14.049 76 1 1:03.171 166.01km/h 22.335s
35. -9 -9 Avonn   Hováth Kázmér + 3:21.027 76 2 1:03.251 165.79km/h 23.709s
36. -8 -8 Dunnolop   Andreas Weilemann + 3:25.026 76 2 1:03.057 165.66km/h 19.165s
37. +1 +1 Avonn   Mateus Lima + 3:41.651 76 1 1:03.302 165.13km/h 25.691s
38. -28 -28 Dunnolop   Vittorio Timpanaro + 3:58.332 76 6 1:00.962 164.60km/h 17.989s
39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Robbert Bultstra + 7:01.673 73 1 1:06.032 159.02km/h 27.542s