Rumusan perlumbaan (Litar: Brands Hatch | Musim: 86 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Hancock   Rimantas Sagatas2 1h32:18.407 75 3 1:09.867 205.08km/h 16.138s
02. +8 +8 Michelini   Brad Marshall + 5.358 75 2 1:11.055 204.88km/h 13.616s
03. -1 -1 Hancock   George Slater1 + 7.050 75 2 1:11.581 204.82km/h 13.559s
04. +8 +8 Bridgerock   Bert Huylebroeck + 35.122 75 2 1:11.137 203.78km/h 14.223s
05. -4 -4 Hancock   Rafal Celejewski + 44.738 75 3 1:11.128 203.43km/h 16.819s
06. +7 +7 Hancock   Sergio Fanelli + 50.145 75 2 1:11.779 203.24km/h 16.727s
07. -1 -1 Hancock   Jasper Coosemans1 + 51.216 75 2 1:12.080 203.20km/h 14.960s
08. +8 +8 Bridgerock   Antonio Gattulli + 52.930 75 2 1:11.927 203.14km/h 13.258s
09. +2 +2 Hancock   David Rolleston1 + 53.101 75 2 1:11.994 203.13km/h 15.030s
10. -1 -1 Hancock   Roland Postle9 + 54.513 75 2 1:11.961 203.08km/h 13.908s
11. +3 +3 Hancock   Max Watson + 54.982 75 2 1:12.352 203.06km/h 14.134s
12. +5 +5 Badyear   Kristijan Mihovic + 1:04.615 75 2 1:12.228 202.71km/h 15.401s
13. -9 -9 Hancock   Juan Diego Milán + 1:07.634 75 3 1:11.439 202.60km/h 17.735s
14. -9 -9 Hancock   Pablo Fernandez1 + 1:10.924 74 2 1:12.105 202.48km/h 15.709s
15. -8 -8 Hancock   Ania Piekarska + 1:17.291 74 2 1:11.577 202.25km/h 15.365s
16. -8 -8 Hancock   Chris Adnams + 1:19.923 74 3 1:11.738 202.16km/h 16.201s
17. +1 +1 Bridgerock   Atis Praudins + 1:20.321 74 2 1:12.239 202.15km/h 16.577s
18. -3 -3 Michelini   Dominiek Van West + 1:35.386 74 2 1:12.683 201.60km/h 14.406s
19. +2 +2 Badyear   Jesús Pérez + 2:27.133 73 2 1:13.255 199.77km/h 17.068s
20. -1 -1 Yokomama   Ferenc Koncz + 2:29.087 73 2 1:12.994 199.70km/h 17.270s
21. +1 +1 Contimental   Leandro Sereno7 + 3:01.390 73 1 1:14.108 198.57km/h 18.307s
22. -2 -2 Yokomama   Jose Filipe + 3:03.075 73 2 1:13.801 198.52km/h 17.405s
23. +4 +4 Contimental   Branislav Mihic + 3:11.660 73 1 1:13.302 198.22km/h 16.133s
24. +8 +8 Contimental   Benedetto Campobello + 3:35.352 72 1 1:14.415 197.40km/h 16.197s
25. Tidak berubah ±0 Contimental   Vladimir Valis + 3:44.557 72 2 1:14.044 197.09km/h 16.589s
26. +3 +3 Avonn   Davide Panella + 3:52.638 72 1 1:14.113 196.81km/h 21.474s
27. -3 -3 Contimental   Michal Szopinski + 4:03.618 72 1 1:15.074 196.44km/h 16.523s
28. Tidak berubah ±0 Contimental   Krisztián Veinperl + 4:29.158 72 1 1:15.320 195.57km/h 19.186s
29. -3 -3 Contimental   Kuba Szajbel + 4:46.437 71 1 1:15.652 194.99km/h 16.039s
30. +5 +5 Pipirelli   Lee Harding + 5:20.496 71 2 1:15.563 193.86km/h 16.789s
31. +2 +2 Pipirelli   Daniele Bontempo + 6:01.744 70 2 1:15.833 192.50km/h 17.784s
32. -1 -1 Pipirelli   Vadim Shapovalov + 6:26.606 70 2 1:16.822 191.70km/h 15.731s
33. +4 +4 Pipirelli   Wouter Teuwen + 6:27.851 70 2 1:16.534 191.66km/h 16.203s
34. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Svetlana Shapovalova + 6:36.900 70 2 1:16.479 191.36km/h 17.476s
35. +1 +1 Pipirelli   Daniel Woodhouse + 6:52.764 70 2 1:16.708 190.85km/h 20.161s
36. -6 -6 Pipirelli   Andrea Squizzato1 + 6:54.971 70 2 1:17.160 190.78km/h 16.515s
37. +1 +1 Pipirelli   Joscha Büllesbach + 7:51.934 69 2 1:17.745 188.97km/h 17.696s
Tidak tersenarai   (112% race time: +11:04.609s)
38. -15 -15 Badyear   Jani Syrjäläinen Tayar pancit 55 1 1:16.396    18.662s