Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 87 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Yokomama   István Farkas 1h28:36.502 80 5 1:00.572 172.60km/h 17.303s
02. +18 +18 Dunnolop   Max Scorinoff + 36.088 80 3 1:00.888 171.44km/h 19.425s
03. +3 +3 Yokomama   Michal Presinsky + 50.053 80 4 1:00.910 170.99km/h 20.164s
04. +1 +1 Yokomama   Kaur Sirel + 1:30.620 79 5 1:01.263 169.71km/h 20.357s
05. +12 +12 Yokomama   Balázs Szabó + 1:41.223 79 5 1:01.397 169.38km/h 19.712s
06. +7 +7 Avonn   Manolis Emmanouil + 1:48.882 79 4 1:02.395 169.14km/h 18.808s
07. +11 +11 Yokomama   Bruno Brito + 1:49.374 79 4 1:01.647 169.12km/h 22.271s
08. +1 +1 Yokomama   Grzegorz Laszczewski + 1:52.015 79 4 1:01.459 169.04km/h 21.414s
09. +3 +3 Yokomama   Victor Beltran + 1:57.538 79 5 1:01.255 168.87km/h 19.567s
10. -2 -2 Yokomama   Paweł Nowak + 2:10.626 79 5 1:01.150 168.46km/h 19.844s
11. +17 +17 Badyear   Richárd Bodó + 2:11.139 79 3 1:01.593 168.45km/h 20.630s
12. -1 -1 Yokomama   Davide Pasquini + 2:14.708 79 5 1:01.132 168.34km/h 22.066s
13. +6 +6 Yokomama   Alejandro Cascante + 2:29.201 78 5 1:01.913 167.89km/h 17.518s
14. +19 +19 Yokomama   Alberto Villa + 2:29.667 78 4 1:01.385 167.88km/h 19.220s
15. -14 -14 Dunnolop   José Nunes + 2:31.376 78 5 1:00.369 167.82km/h 17.166s
16. -12 -12 Yokomama   Zoltán Zelei + 2:32.118 78 1 1:01.743 167.80km/h 22.964s
17. -10 -10 Yokomama   Brice Meyer + 2:33.136 78 4 1:02.979 167.77km/h 18.066s
18. +3 +3 Dunnolop   Matteo Bernardi + 2:33.225 78 5 1:01.447 167.77km/h 15.965s
19. +13 +13 Yokomama   Oriol Pardo + 2:45.041 78 5 1:01.047 167.41km/h 20.018s
20. +6 +6 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita + 2:45.247 78 4 1:01.486 167.40km/h 20.703s
21. +13 +13 Dunnolop   Andrey Stoyanov + 2:50.656 78 4 1:01.874 167.23km/h 18.621s
22. +13 +13 Pipirelli   Zoltan Kormos + 2:50.936 78 3 1:02.589 167.23km/h 22.294s
23. -13 -13 Yokomama   Craig Daniel + 2:51.325 78 4 1:02.092 167.21km/h 29.993s
24. +5 +5 Dunnolop   Phil Lebras + 2:51.510 78 4 1:02.172 167.21km/h 22.343s
25. -10 -10 Yokomama   Jônatas Paiva + 2:51.819 78 5 1:01.199 167.20km/h 23.260s
26. -4 -4 Avonn   Javier Teixidó + 2:51.953 78 4 1:02.299 167.19km/h 20.748s
27. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Gokhan Özkan + 2:54.765 78 5 1:01.297 167.11km/h 20.403s
28. -4 -4 Yokomama   Mateusz Czechowski + 2:58.916 78 4 1:01.433 166.98km/h 24.926s
29. -6 -6 Avonn   Stephan Haider + 3:18.325 78 4 1:02.264 166.40km/h 19.162s
30. -5 -5 Dunnolop   Sergio Roman + 3:21.404 78 5 1:02.054 166.30km/h 18.943s
31. +6 +6 Yokomama   Rolo Diaz + 3:27.405 78 4 1:02.011 166.12km/h 30.496s
32. -16 -16 Yokomama   Felipe Seolin + 3:27.640 78 5 1:02.093 166.11km/h 22.307s
33. -3 -3 Dunnolop   Grzegorz Wolak + 3:28.130 78 5 1:01.885 166.10km/h 22.870s
34. -3 -3 Avonn   Mark Jeacock + 3:32.153 77 5 1:02.843 165.98km/h 20.886s
35. +3 +3 Yokomama   Matthew Kemp + 3:32.953 77 5 1:02.026 165.95km/h 20.074s
36. Tidak berubah ±0 Contimental   Lucas Holmes + 3:39.640 77 4 1:01.929 165.75km/h 21.016s
37. +2 +2 Dunnolop   Tibor Járku + 4:09.990 77 4 1:02.789 164.85km/h 21.719s
38. +2 +2 Pipirelli   Ewelina Popis + 4:33.341 77 4 1:02.958 164.16km/h 21.000s
39. -25 -25 Avonn   Roland Balog + 4:55.156 76 2 1:02.674 163.52km/h 18.419s
Tidak tersenarai   (112% race time: +10:37.980s)
40. -37 -37 Yokomama   Alan Bevan Tayar pancit 33 2 1:02.719    18.936s