Rumusan perlumbaan (Litar: Paul Ricard | Musim: 95 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Master - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Badyear   Peter Both 1h27:08.551 79 1 1:03.242 210.00km/h 20.969s
02. +12 +12 Yokomama   Stephen Bewers + 24.852 79 2 1:03.568 209.01km/h 16.136s
03. +15 +15 Dunnolop   Christophe Dumont + 25.039 79 2 1:03.337 209.00km/h 17.620s
04. +29 +29 Contimental   Mauro Schumacher + 29.157 79 1 1:03.689 208.84km/h 20.674s
05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Andrea Squizzato1 + 1:01.474 79 3 1:02.772 207.56km/h 17.790s
06. -4 -4 Badyear   András Bozóti + 1:02.413 79 2 1:03.063 207.52km/h 17.156s
07. +19 +19 Dunnolop   Stefano Fort + 1:22.113 78 2 1:03.196 206.75km/h 17.243s
08. -4 -4 Yokomama   Aleksey Kondratenko + 1:25.950 78 4 1:02.382 206.60km/h 19.059s
09. +4 +4 Badyear   Keith Sephton + 1:27.546 78 2 1:04.262 206.54km/h 19.049s
10. -7 -7 Badyear   Stéphane Rombaux + 1:28.150 78 2 1:04.333 206.52km/h 20.796s
11. -2 -2 Yokomama   Jasper Coosemans1 + 1:30.453 78 2 1:04.443 206.43km/h 17.001s
12. +9 +9 Yokomama   Adam Pilo + 1:34.588 78 2 1:04.160 206.27km/h 19.279s
13. -3 -3 Badyear   Gaby Pelleriti + 1:39.728 78 2 1:04.604 206.07km/h 17.334s
14. +9 +9 Dunnolop   Carlos Esparza + 1:44.623 78 3 1:03.565 205.88km/h 15.851s
15. +25 +25 Contimental   Ilmārs Līcītis + 1:46.043 78 2 1:03.055 205.83km/h 20.934s
16. -8 -8 Yokomama   Martin Weiß + 1:51.856 78 4 1:03.632 205.60km/h 16.165s
17. Tidak berubah ±0 Badyear   Olivier Portal + 1:54.668 78 2 1:04.891 205.49km/h 20.149s
18. +11 +11 Dunnolop   Sergio Odriozola + 1:57.529 78 2 1:04.560 205.38km/h 19.834s
19. +8 +8 Dunnolop   James Boylan + 1:57.961 78 2 1:04.086 205.37km/h 18.217s
20. +4 +4 Yokomama   Massimo Guerra + 2:04.749 78 2 1:04.169 205.11km/h 19.346s
21. +1 +1 Yokomama   Frederic Estellon + 2:12.642 77 2 1:04.635 204.81km/h 19.897s
22. +8 +8 Dunnolop   Thierry Le Denmat + 2:14.251 77 3 1:04.154 204.74km/h 19.820s
23. +12 +12 Dunnolop   Hans Bondesson + 2:19.687 77 2 1:05.152 204.54km/h 19.896s
24. -13 -13 Yokomama   Giovanni Barzaghi + 2:20.377 77 1 1:05.288 204.51km/h 25.985s
25. -18 -18 Badyear   Mindaugas Kuodys + 2:22.507 77 3 1:04.857 204.43km/h 19.094s
26. -1 -1 Badyear   Andreas Weilemann + 2:23.297 77 1 1:05.284 204.40km/h 20.755s
27. +4 +4 Yokomama   Montes Dimemola + 2:30.115 77 2 1:04.762 204.14km/h 19.798s
28. +6 +6 Dunnolop   David Antonio Bovolon + 2:31.747 77 2 1:04.886 204.08km/h 23.760s
29. -23 -23 Yokomama   Paul Williams + 2:32.623 77 4 1:03.929 204.04km/h 19.400s
30. -14 -14 Badyear   Luciano Kirst + 2:33.284 77 2 1:05.202 204.02km/h 19.419s
31. +1 +1 Dunnolop   Simone Bertolotto + 2:33.937 77 1 1:05.383 203.99km/h 20.114s
32. -17 -17 Badyear   Marius Slavinskas + 2:37.964 77 3 1:03.937 203.84km/h 17.832s
33. +6 +6 Badyear   Henri Dormann + 2:40.295 77 2 1:05.028 203.75km/h 21.723s
34. +4 +4 Dunnolop   Martin Kuzov + 2:43.730 77 2 1:04.535 203.62km/h 21.830s
35. -7 -7 Yokomama   Erwann Gendreau + 2:50.957 77 1 1:05.601 203.35km/h 19.819s
36. -17 -17 Dunnolop   Ignacio Belatti + 2:58.243 77 3 1:05.072 203.08km/h 21.949s
37. -17 -17 Yokomama   Séverine Arapoglou + 3:08.226 77 1 1:06.340 202.70km/h 25.326s
38. -1 -1 Pipirelli   Carlos Junior + 3:30.152 76 2 1:06.042 201.89km/h 18.151s
39. -3 -3 Avonn   Philippe Taffonneau + 4:35.347 75 2 1:06.797 199.49km/h 20.155s
Tidak tersenarai   (112% race time: +10:27.426s)
40. -28 -28 Badyear   Kevinas Breive Masalah teknikal 56 1 1:07.915    18.979s