Rumusan perlumbaan (Litar: Oesterreichring | Musim: 96 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Master - 1)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   David Melis 1h12:39.116 52 1 1:21.287 255.11km/h 15.969s
02. Tidak berubah ±0 Michelini   Laurent Quinet + 11.054 52 1 1:20.910 254.46km/h 18.209s
03. +9 +9 Yokomama   Karol Dusiło + 30.624 52 1 1:21.356 253.33km/h 18.831s
04. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Florin Ceapa + 32.970 52 1 1:21.973 253.19km/h 21.538s
05. -2 -2 Badyear   Nigel Smith + 57.739 52 1 1:21.713 251.77km/h 17.775s
06. -1 -1 Badyear   Pedro Nazaré + 1:12.255 52 2 1:22.399 250.95km/h 22.430s
07. +6 +6 Dunnolop   Leonel Rey + 1:17.496 52 1 1:23.097 250.65km/h 22.020s
08. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Aigars Vitolins + 1:39.609 51 1 1:22.288 249.41km/h 20.648s
09. -3 -3 Yokomama   Raimonds Urtāns + 1:46.454 51 1 1:23.761 249.03km/h 19.480s
10. +11 +11 Yokomama   Maz West + 1:47.260 51 1 1:23.134 248.98km/h 18.427s
11. +14 +14 Badyear   Vladimir Jelicic + 1:47.506 51 1 1:23.163 248.97km/h 19.093s
12. +6 +6 Badyear   Ahmet Ozturk + 1:53.772 51 1 1:23.632 248.62km/h 20.813s
13. +7 +7 Yokomama   Xavier Porta + 1:57.230 51 1 1:23.009 248.43km/h 18.984s
14. +12 +12 Contimental   Dominik Karda + 1:59.672 51 1 1:22.516 248.29km/h 20.448s
15. +1 +1 Dunnolop   Dariusz Płatek + 2:00.069 51 1 1:23.924 248.27km/h 24.913s
16. +12 +12 Badyear   Aldo Cestino + 2:06.180 51 1 1:23.274 247.93km/h 21.034s
17. +7 +7 Dunnolop   Vincent Douchez + 2:09.017 51 1 1:24.158 247.77km/h 19.795s
18. +9 +9 Badyear   Sándor Bőr + 2:19.702 51 1 1:22.765 247.18km/h 19.725s
19. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Sam Tipple + 2:39.939 51 1 1:24.013 246.08km/h 20.081s
20. -3 -3 Hancock   Georgi Terziev + 2:52.580 50 2 1:23.428 245.39km/h 21.788s
21. +12 +12 Avonn   Michel Vandecatelle + 2:56.581 50 1 1:23.663 245.18km/h 24.447s
22. -11 -11 Dunnolop   Aleksandar Tot + 3:00.509 50 1 1:25.085 244.96km/h 19.259s
23. +12 +12 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 3:48.659 50 1 1:25.670 242.39km/h 26.988s
24. -9 -9 Dunnolop   Victor Ramirez + 4:03.423 50 2 1:25.891 241.61km/h 18.504s
25. +13 +13 Dunnolop   Luis Santos + 4:18.298 49 1 1:25.697 240.84km/h 24.671s
26. +4 +4 Badyear   Dieter Nix + 4:40.248 49 1 1:26.748 239.70km/h 18.551s
27. +7 +7 Dunnolop   Olivier Baptista + 5:05.491 49 1 1:27.240 238.40km/h 25.138s
28. -21 -21 Yokomama   Renato Ribeiro + 5:29.446 48 1 1:26.765 237.18km/h 24.735s
29. -7 -7 Badyear   Leonardo Franco + 5:43.209 48 1 1:26.882 236.49km/h 23.334s
30. -16 -16 Dunnolop   Daniel Woodhouse + 5:54.054 48 4 1:26.514 235.94km/h 14.583s
31. -8 -8 Pipirelli   Joss Giraud + 6:09.881 48 3 1:26.946 235.15km/h 21.791s
32. +5 +5 Yokomama   Juliette Dominé + 6:37.856 48 2 1:27.716 233.77km/h 21.577s
33. -2 -2 Dunnolop   Tim Villars + 7:03.776 47 1 1:27.512 232.50km/h 27.238s
34. -25 -25 Dunnolop   Paulo Pinto1 + 7:09.862 47 3 1:26.066 232.21km/h 20.549s
35. -3 -3 Avonn   Quentin Gonzalez + 8:58.486 46 3 1:28.185 227.06km/h 20.900s
Tidak tersenarai   (112% race time: +8:43.094s)
36. -26 -26 Dunnolop   Ty Banta Masalah teknikal 42 4 1:26.769    16.786s
37. -8 -8 Dunnolop   Artur Marczewski Masalah teknikal 41 1 1:27.319    21.494s
38. -2 -2 Yokomama   Vinicio Souza Masalah teknikal 28 1 1:28.472    18.265s