Rumusan perlumbaan (Litar: Estoril | Musim: 73 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Master - 1)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +8 +8 Badyear   Zoltán Zelei 1h28:41.150 70 2 1:12.262 206.48km/h 18.549s
02. +2 +2 Badyear   Melando Tasoso + 8.439 70 2 1:13.632 206.15km/h 18.299s
03. +3 +3 Yokomama   Andrew King + 12.183 70 2 1:12.972 206.01km/h 20.142s
04. +3 +3 Dunnolop   Damir Sen + 23.749 70 2 1:13.526 205.56km/h 18.510s
05. +23 +23 Contimental   Ferenc Koncz + 24.049 70 1 1:14.369 205.55km/h 21.631s
06. +6 +6 Dunnolop   Konrad Lasak + 25.745 70 2 1:13.934 205.49km/h 16.024s
07. -6 -6 Hancock   Sergei Gordov + 33.449 70 3 1:13.001 205.19km/h 20.387s
08. +12 +12 Contimental   Mindaugas Bauža + 39.591 70 2 1:12.801 204.96km/h 19.015s
09. +5 +5 Dunnolop   Paweł Grabowski + 39.989 70 2 1:13.763 204.94km/h 19.097s
10. +23 +23 Badyear   Sylvain Guillon + 44.928 70 1 1:14.530 204.75km/h 16.117s
11. +16 +16 Dunnolop   Maciej Młynek + 48.046 70 1 1:14.343 204.63km/h 18.342s
12. -7 -7 Badyear   Marcos Barizon + 48.147 70 3 1:13.408 204.63km/h 18.928s
13. +19 +19 Yokomama   Pedro Da Silva + 48.391 70 1 1:14.342 204.62km/h 20.720s
14. +12 +12 Yokomama   Piotr Wrona + 50.693 70 2 1:12.760 204.53km/h 21.583s
15. +6 +6 Contimental   Goran Slunjski + 53.375 70 2 1:13.142 204.43km/h 21.108s
16. -6 -6 Badyear   Stefan Leinsinger + 54.366 70 2 1:14.494 204.39km/h 16.677s
17. -4 -4 Badyear   Greg Tierney + 57.828 70 2 1:14.113 204.26km/h 19.441s
18. +19 +19 Contimental   Tomek Kiełpiński + 1:01.158 70 1 1:14.453 204.14km/h 19.259s
19. -11 -11 Yokomama   Viktor Dyankov + 1:04.892 70 2 1:14.353 203.99km/h 18.545s
20. -9 -9 Yokomama   Andreas Ramann + 1:05.185 70 2 1:13.640 203.98km/h 18.696s
21. -19 -19 Yokomama   Mauricio Angelucci + 1:05.690 70 3 1:13.473 203.96km/h 20.763s
22. +1 +1 Badyear   Daniel Couto + 1:09.890 70 2 1:13.937 203.80km/h 16.159s
23. -5 -5 Dunnolop   Jimmy De Roy + 1:14.595 69 2 1:14.007 203.63km/h 18.676s
24. -8 -8 Yokomama   David Rolleston + 1:23.814 69 3 1:13.739 203.28km/h 15.847s
25. -10 -10 Dunnolop   Bora Janić + 1:25.394 69 2 1:14.214 203.22km/h 19.737s
26. -9 -9 Dunnolop   Tihamér Pál + 1:26.727 69 2 1:13.495 203.17km/h 21.242s
27. +11 +11 Yokomama   Doru Paraschiv + 1:29.977 69 1 1:14.660 203.05km/h 22.774s
28. -3 -3 Dunnolop   Pete Lohvansuu + 1:39.613 69 1 1:14.955 202.69km/h 16.991s
29. +6 +6 Badyear   Michele Miksche + 1:41.613 69 1 1:14.439 202.61km/h 20.106s
30. -27 -27 Dunnolop   Rimantas Sagatas2 + 1:47.574 69 2 1:14.573 202.39km/h 16.801s
31. +5 +5 Contimental   Damian Mikuszewski + 1:50.167 69 1 1:15.254 202.29km/h 20.374s
32. -10 -10 Yokomama   Sam Wainwright + 2:09.968 69 1 1:16.062 201.56km/h 20.832s
33. -9 -9 Yokomama   Mike Osintsev + 2:11.527 69 1 1:15.919 201.50km/h 17.203s
34. +5 +5 Contimental   Lazaros Spiliopoulos + 2:12.010 69 2 1:14.013 201.48km/h 17.660s
35. -5 -5 Yokomama   Bartek Nowak + 2:23.279 69 2 1:14.424 201.07km/h 17.624s
36. -5 -5 Contimental   Lovász Tibor + 2:39.292 68 2 1:15.570 200.48km/h 17.269s
37. -3 -3 Pipirelli   José Abi Jaudi + 2:53.803 68 1 1:16.616 199.95km/h 24.774s
38. +2 +2 Pipirelli   Mattias Svensson + 3:13.502 68 2 1:16.154 199.24km/h 18.656s
39. -20 -20 Yokomama   David Michler + 4:11.153 67 5 1:15.607 197.18km/h 17.367s
40. -11 -11 Badyear   Mike Kreisz + 4:53.814 66 3 1:15.813 195.68km/h 23.219s