Rumusan perlumbaan (Litar: Portimao | Musim: 63 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Master - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +10 +10 Badyear   Konrad Świderski 1h50:26.168 66 2 1:26.964 168.26km/h 22.282s
02. +3 +3 Dunnolop   Rimantas Sagatas2 + 2.875 66 1 1:35.224 168.19km/h 19.798s
03. Tidak berubah ±0 Michelini   Stefan Gommans + 25.826 66 2 1:25.919 167.61km/h 17.770s
04. +5 +5 Dunnolop   Paweł Zaburski + 59.657 66 2 1:27.045 166.76km/h 17.688s
05. +3 +3 Dunnolop   Michaela Källström + 1:10.389 66 2 1:27.373 166.49km/h 17.254s
06. +27 +27 Badyear   José Rogério Alves Oliveira + 1:20.773 66 2 1:28.758 166.23km/h 20.764s
07. +10 +10 Yokomama   Martin Weiß + 1:26.428 66 2 1:27.943 166.09km/h 20.122s
08. +2 +2 Yokomama   Craig McLean + 1:27.283 66 2 1:27.004 166.07km/h 21.867s
09. +6 +6 Dunnolop   Bráulio Monteiro + 1:27.516 66 2 1:27.713 166.07km/h 20.585s
10. +27 +27 Badyear   Jose Luis Macho Pita + 1:30.804 66 2 1:37.645 165.99km/h 20.147s
11. -4 -4 Dunnolop   Mick Sheahan + 1:32.889 66 2 1:27.979 165.93km/h 17.459s
12. -10 -10 Michelini   Jan Velske + 1:34.320 66 3 1:27.075 165.90km/h 16.468s
13. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Dariusz Płatek + 1:34.975 66 2 1:27.560 165.88km/h 17.712s
14. +6 +6 Yokomama   Harry Korakas + 1:35.119 66 2 1:29.221 165.88km/h 19.912s
15. +6 +6 Dunnolop   Pedro Nazaré + 1:35.263 66 2 1:28.823 165.88km/h 16.643s
16. +6 +6 Dunnolop   Marcelo Ascencio + 1:36.520 66 1 1:36.161 165.84km/h 20.155s
17. -1 -1 Dunnolop   Frederico Neves1 + 2:04.438 65 1 1:36.453 165.16km/h 23.399s
18. +10 +10 Dunnolop   Andrej Rilke + 2:18.359 65 2 1:27.550 164.82km/h 15.915s
19. -1 -1 Dunnolop   Liudvikas Selmistraitis + 2:20.891 65 2 1:27.801 164.76km/h 23.999s
20. -6 -6 Dunnolop   Andrew Watson + 2:20.951 65 2 1:28.514 164.76km/h 18.582s
21. +5 +5 Contimental   Tim Wagner + 2:30.919 65 1 1:28.532 164.51km/h 33.146s
22. +14 +14 Yokomama   Klas Britse + 2:31.482 65 2 1:29.785 164.50km/h 19.716s
23. +2 +2 Dunnolop   Makis Katsoulas + 2:37.152 65 2 1:28.612 164.36km/h 19.675s
24. +5 +5 Contimental   Níkos Mpalkámos + 3:01.688 65 2 1:27.892 163.77km/h 19.625s
25. -2 -2 Contimental   Nastia Mikulenak + 3:12.110 65 3 1:29.210 163.52km/h 18.297s
26. +6 +6 Contimental   Stephen Brooks + 3:50.391 64 1 1:36.929 162.61km/h 18.019s
27. -23 -23 Michelini   Szabolcs Habóczki + 3:50.866 64 4 1:28.529 162.60km/h 19.137s
28. +3 +3 Contimental   István Farkas + 4:37.421 64 1 1:37.737 161.50km/h 21.030s
29. +5 +5 Contimental   Martin Major + 5:10.419 63 1 1:30.366 160.73km/h 26.009s
30. -24 -24 Michelini   Nikolai Nikolov + 5:35.222 63 3 1:28.709 160.16km/h 18.525s
31. -12 -12 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 5:41.274 63 2 1:29.700 160.02km/h 23.954s
32. -8 -8 Contimental   Dmitriy Taranenko + 6:00.566 63 2 1:29.336 159.58km/h 18.442s
33. -21 -21 Yokomama   Raúl Dominguez + 6:29.948 63 4 1:29.467 158.91km/h 21.351s
34. -7 -7 Contimental   Thadeu Barros + 6:30.443 63 2 1:27.314 158.90km/h 19.143s
35. -5 -5 Yokomama   Diego Garcia + 6:30.726 63 2 1:30.138 158.89km/h 21.993s
36. +3 +3 Pipirelli   Luca Molendi + 9:26.502 61 1 1:39.725 155.01km/h 24.516s
Tidak tersenarai
37. -2 -2 Dunnolop   Carel Van Leeuwen Masalah teknikal 55 2 1:30.631    19.779s
38. Tidak berubah ±0 Yokomama   Domien Luts Masalah teknikal 47 2 1:31.277    19.989s
39. -38 -38 Michelini   William Day Tayar pancit 31 1 1:26.102    16.095s