Rumusan perlumbaan (Litar: Austin | Musim: 73 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Robin Goodey 1h54:28.234 56 2 1:45.673 161.91km/h 15.147s
02. +3 +3 Badyear   Daniel Comalada + 4.750 56 2 1:46.277 161.80km/h 17.696s
03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Tan S Lake + 5.089 56 2 1:45.553 161.79km/h 18.538s
04. +2 +2 Yokomama   Konstantin Sobolev + 13.342 56 2 1:46.097 161.60km/h 14.458s
05. -3 -3 Yokomama   Harsh Sheth + 43.495 56 2 1:45.484 160.89km/h 21.259s
06. +1 +1 Yokomama   Maxim Kotov2 + 56.457 56 2 1:47.241 160.59km/h 18.915s
07. +3 +3 Yokomama   Mark McTaggart + 1:06.981 56 2 1:47.431 160.35km/h 18.499s
08. +3 +3 Badyear   Yiánnis Gripáris + 1:10.775 56 2 1:47.168 160.26km/h 16.645s
09. +5 +5 Yokomama   James Brown + 1:21.863 56 2 1:47.803 160.00km/h 18.893s
10. +5 +5 Badyear   Michael Monaco + 1:22.200 56 2 1:48.413 160.00km/h 19.823s
11. +8 +8 Badyear   Farcy Génel + 1:22.407 56 2 1:47.575 159.99km/h 21.600s
12. +5 +5 Badyear   Victor Baia + 1:22.791 56 2 1:47.308 159.98km/h 16.572s
13. -1 -1 Yokomama   Mike Baston + 1:26.185 56 2 1:47.954 159.90km/h 15.580s
14. +2 +2 Yokomama   Hans Mörtsjö + 1:38.254 56 2 1:46.009 159.63km/h 19.370s
15. +7 +7 Yokomama   Ricardo Vidal + 1:39.793 56 2 1:48.449 159.59km/h 18.212s
16. -7 -7 Dunnolop   Christer Andersson + 1:39.877 56 2 1:46.829 159.59km/h 16.244s
17. -13 -13 Yokomama   Roger Bergman + 1:40.278 56 3 1:49.208 159.58km/h 16.708s
18. +2 +2 Badyear   Emil Kwiatkowski + 1:42.030 56 2 1:46.167 159.54km/h 18.789s
19. -6 -6 Yokomama   Janne Väänänen + 1:45.367 56 2 1:46.080 159.46km/h 18.325s
20. +4 +4 Badyear   Damian Zglinicki + 2:02.162 55 2 1:48.230 159.08km/h 17.603s
21. +17 +17 Yokomama   Daniele Magnani + 2:02.208 55 2 1:47.037 159.08km/h 21.039s
22. -4 -4 Yokomama   Pablo Navarrete + 2:11.345 55 2 1:47.843 158.87km/h 19.658s
23. -15 -15 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet + 2:29.171 55 2 1:48.522 158.47km/h 16.779s
24. +4 +4 Dunnolop   Raluca Tiuca + 2:39.499 55 2 1:47.567 158.24km/h 18.709s
25. Tidak berubah ±0 Yokomama   Sergey Ved + 2:40.203 55 2 1:51.684 158.22km/h 19.341s
26. +13 +13 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 2:40.312 55 2 1:49.615 158.22km/h 19.004s
27. -6 -6 Badyear   Mihail Golovanov + 3:11.388 55 2 1:49.108 157.52km/h 15.580s
28. +1 +1 Yokomama   Raimonds Urtāns + 3:24.031 55 2 1:50.100 157.24km/h 16.801s
29. +1 +1 Yokomama   Zygmunt Ząb + 3:24.470 55 2 1:49.167 157.23km/h 20.388s
30. -3 -3 Yokomama   Lukáš Rychlík + 3:43.035 54 2 1:50.618 156.82km/h 20.658s
31. -8 -8 Dunnolop   Danilo Vettori + 3:53.801 54 2 1:49.269 156.58km/h 17.614s
32. +4 +4 Contimental   Sasa Mihoci + 3:56.392 54 2 1:48.282 156.52km/h 20.182s
33. -1 -1 Contimental   Vass István + 4:02.536 54 1 1:49.472 156.39km/h 22.594s
34. +6 +6 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 4:18.577 54 2 1:47.637 156.04km/h 17.814s
35. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Fábio Brito + 4:31.561 54 2 1:51.494 155.75km/h 18.989s
36. +1 +1 Pipirelli   Piotr Noworyta + 4:57.060 54 2 1:50.421 155.20km/h 21.396s
37. -3 -3 Contimental   Darren John + 5:01.786 54 3 1:50.125 155.10km/h 20.402s
38. -7 -7 Contimental   László Székelyhidi + 6:45.140 53 2 1:45.325 152.89km/h 16.640s
39. -6 -6 Dunnolop   Troy Sheahen + 11:09.471 50 2 1:49.681 147.53km/h 16.032s
Tidak tersenarai
40. -14 -14 Yokomama   Quentin Levasseur Kemalangan di permulaan 0 0 -    -