Rumusan perlumbaan (Litar: Estoril | Musim: 73 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Master - 2)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +11 +11 Badyear   Daniel Comalada 1h28:26.093 70 1 1:13.603 207.07km/h 17.466s
02. +34 +34 Yokomama   Quentin Levasseur + 32.025 70 1 1:14.229 205.83km/h 21.229s
03. -1 -1 Yokomama   Robin Goodey + 32.156 70 2 1:13.943 205.82km/h 14.776s
04. +1 +1 Contimental   Sasa Mihoci + 32.406 70 2 1:13.901 205.81km/h 20.268s
05. +20 +20 Yokomama   Tan S Lake + 36.396 70 1 1:14.151 205.66km/h 18.535s
06. +15 +15 Yokomama   Mike Baston + 37.269 70 2 1:13.998 205.62km/h 16.913s
07. -4 -4 Badyear   Yiánnis Gripáris + 37.691 70 2 1:13.819 205.61km/h 18.000s
08. +14 +14 Yokomama   Maxim Kotov2 + 37.774 70 1 1:13.906 205.60km/h 17.295s
09. +2 +2 Yokomama   Mark McTaggart + 38.757 70 2 1:13.133 205.57km/h 20.823s
10. -1 -1 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet + 39.024 70 2 1:13.769 205.56km/h 15.893s
11. +6 +6 Dunnolop   Troy Sheahen + 40.836 70 2 1:13.080 205.49km/h 15.449s
12. +6 +6 Yokomama   Hans Mörtsjö + 50.912 70 2 1:13.354 205.10km/h 20.307s
13. +3 +3 Contimental   László Székelyhidi + 52.529 70 2 1:13.762 205.04km/h 17.158s
14. -7 -7 Dunnolop   Christer Andersson + 1:04.202 70 3 1:13.230 204.59km/h 16.130s
15. -14 -14 Yokomama   Roger Bergman + 1:10.492 70 3 1:13.577 204.35km/h 16.761s
16. -10 -10 Badyear   Emil Kwiatkowski + 1:11.152 70 2 1:13.945 204.33km/h 19.136s
17. -9 -9 Badyear   Victor Baia + 1:16.518 69 2 1:13.991 204.12km/h 20.222s
18. +19 +19 Badyear   Damian Zglinicki + 1:33.330 69 1 1:14.820 203.49km/h 14.825s
19. +4 +4 Badyear   Mihail Golovanov + 1:37.081 69 2 1:14.181 203.35km/h 14.754s
20. -5 -5 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 1:42.909 69 2 1:14.562 203.13km/h 19.675s
21. -1 -1 Dunnolop   Raluca Tiuca + 1:44.369 69 2 1:14.323 203.07km/h 19.893s
22. +16 +16 Badyear   Farcy Génel + 1:55.314 69 1 1:14.155 202.66km/h 19.539s
23. +3 +3 Yokomama   Sergey Ved + 1:58.201 69 1 1:14.765 202.56km/h 18.380s
24. -20 -20 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 1:58.448 69 3 1:14.301 202.55km/h 18.707s
25. +9 +9 Badyear   Michael Monaco + 1:59.783 69 1 1:14.459 202.50km/h 19.602s
26. +5 +5 Yokomama   Lukáš Rychlík + 2:12.576 69 1 1:15.664 202.02km/h 18.982s
27. +3 +3 Yokomama   Pablo Navarrete + 2:19.010 69 1 1:15.599 201.78km/h 22.279s
28. +5 +5 Contimental   Vass István + 2:23.850 69 1 1:15.700 201.60km/h 22.416s
29. +3 +3 Dunnolop   Fábio Brito + 2:36.625 68 1 1:16.025 201.13km/h 19.450s
30. +5 +5 Yokomama   Raimonds Urtāns + 2:36.863 68 1 1:15.702 201.12km/h 18.687s
31. -17 -17 Contimental   Darren John + 2:36.964 68 2 1:15.287 201.12km/h 22.347s
32. -5 -5 Yokomama   Zygmunt Ząb + 2:37.731 68 2 1:15.487 201.09km/h 19.186s
33. -14 -14 Dunnolop   Danilo Vettori + 2:38.255 68 2 1:15.351 201.07km/h 16.973s
34. -21 -21 Yokomama   Ricardo Vidal + 2:43.228 68 3 1:14.447 200.89km/h 18.273s
35. -11 -11 Yokomama   Daniele Magnani + 2:49.779 68 2 1:15.849 200.65km/h 16.628s
36. +3 +3 Yokomama   Konstantin Sobolev + 4:03.699 67 1 1:17.164 197.97km/h 13.676s
37. -27 -27 Yokomama   James Brown + 4:04.459 67 4 1:15.628 197.95km/h 20.405s
38. -9 -9 Yokomama   Janne Väänänen + 4:11.456 67 3 1:16.061 197.70km/h 19.935s
39. -11 -11 Yokomama   Harsh Sheth + 4:33.188 67 4 1:16.024 196.93km/h 20.480s
40. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Piotr Noworyta + 4:45.926 67 2 1:17.300 196.48km/h 21.200s