Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 75 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Master - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Contimental   Grzegorz Ogarek 1h31:51.494 58 3 1:28.004 200.92km/h 17.000s
02. +1 +1 Yokomama   Andrea Squizzato + 36.412 58 3 1:28.962 199.60km/h 19.940s
03. +1 +1 Yokomama   István Farkas + 36.960 58 3 1:28.998 199.58km/h 18.230s
04. -2 -2 Yokomama   Joaquín Quintana + 51.456 58 3 1:29.672 199.06km/h 19.201s
05. +22 +22 Contimental   Riley Dunlop + 1:06.603 58 3 1:29.395 198.52km/h 19.432s
06. +5 +5 Contimental   Nagyházi Sándor + 1:09.343 58 3 1:29.240 198.42km/h 17.005s
07. -1 -1 Yokomama   Alberto Perez + 1:13.343 58 4 1:30.013 198.28km/h 16.775s
08. -1 -1 Yokomama   Michał Poznański + 1:18.148 58 3 1:30.216 198.11km/h 17.730s
09. +25 +25 Contimental   Mattias Svensson + 1:38.443 57 2 1:30.151 197.39km/h 17.478s
10. +14 +14 Contimental   Ilya Shiv + 1:46.449 57 3 1:29.457 197.11km/h 17.377s
11. +1 +1 Yokomama   Miel Soeterbroek + 1:52.113 57 3 1:30.847 196.91km/h 19.072s
12. +1 +1 Contimental   Ivan Silva + 1:52.993 57 3 1:29.463 196.88km/h 19.807s
13. +8 +8 Badyear   Billy Van Der Merwe + 2:06.599 57 3 1:30.062 196.41km/h 17.210s
14. +6 +6 Badyear   Joel Trekane + 2:08.951 57 3 1:30.874 196.32km/h 18.938s
15. Tidak berubah ±0 Avonn   Marek Popławski + 2:11.890 57 3 1:30.940 196.22km/h 20.465s
16. +6 +6 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 2:12.344 57 3 1:31.037 196.21km/h 15.176s
17. -1 -1 Yokomama   Andrew Green + 2:12.597 57 4 1:30.433 196.20km/h 19.681s
18. +1 +1 Contimental   Jánosné Horvath + 2:12.743 57 2 1:29.434 196.19km/h 16.806s
19. +12 +12 Yokomama   Charles Kurz + 2:22.682 57 3 1:31.030 195.85km/h 16.859s
20. -10 -10 Hancock   Michael Keeney + 2:25.944 57 3 1:31.045 195.74km/h 16.961s
21. -12 -12 Dunnolop   Shersh Khandelwal + 2:26.978 57 3 1:29.843 195.70km/h 17.211s
22. +11 +11 Badyear   Jose Filipe + 2:27.210 57 1 1:30.198 195.69km/h 17.768s
23. +3 +3 Yokomama   Jenne Breugelmans + 2:28.924 57 3 1:29.762 195.63km/h 16.133s
24. -7 -7 Yokomama   Rowie Halcon + 2:31.659 57 3 1:29.870 195.54km/h 16.545s
25. -7 -7 Contimental   Severi Seppä + 2:36.630 57 3 1:30.122 195.37km/h 19.760s
26. -3 -3 Yokomama   Ethan Littlejohns + 2:37.442 57 3 1:31.183 195.34km/h 18.088s
27. +10 +10 Contimental   Dmitry Knyazev + 2:38.750 57 1 1:31.308 195.29km/h 16.519s
28. -3 -3 Contimental   Timo Meyer + 2:44.373 57 1 1:30.445 195.10km/h 19.046s
29. -15 -15 Yokomama   Edwin Silva + 2:48.080 57 4 1:30.908 194.97km/h 18.856s
30. -2 -2 Yokomama   Ilya Vedenikov + 2:52.939 57 3 1:30.368 194.81km/h 16.172s
31. -1 -1 Yokomama   Andrea Platano + 2:53.319 57 3 1:31.915 194.79km/h 16.337s
32. -27 -27 Yokomama   Ayman Daher + 2:57.863 56 3 1:31.621 194.64km/h 18.461s
33. +5 +5 Yokomama   Mert Büyükakar + 3:04.343 56 3 1:30.998 194.42km/h 19.428s
34. -5 -5 Yokomama   Sándor Bőr + 3:04.721 56 3 1:31.697 194.40km/h 19.771s
35. -27 -27 Yokomama   Marcello Pinheiro + 3:09.745 56 3 1:30.782 194.23km/h 17.773s
36. +3 +3 Yokomama   Twig Fahaji + 3:21.552 56 3 1:31.355 193.83km/h 20.409s
37. -5 -5 Yokomama   Stuart Alger + 3:47.925 56 2 1:32.436 192.94km/h 21.546s
38. -2 -2 Yokomama   Ignacio Belatti + 3:50.505 56 3 1:33.173 192.85km/h 16.391s
39. -4 -4 Yokomama   Valentino Receputi + 4:00.436 56 3 1:33.335 192.52km/h 17.884s