Rumusan perlumbaan (Litar: Suzuka | Musim: 75 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Master - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +4 +4 Contimental   Ilya Shiv 1h23:25.901 53 1 1:31.684 223.37km/h 18.158s
02. Tidak berubah ±0 Yokomama   Andrea Squizzato + 16.931 53 1 1:32.468 222.62km/h 23.032s
03. -2 -2 Contimental   Grzegorz Ogarek + 21.910 53 2 1:32.711 222.39km/h 17.845s
04. Tidak berubah ±0 Yokomama   István Farkas + 33.696 53 1 1:32.554 221.87km/h 19.802s
05. +7 +7 Yokomama   Marcello Pinheiro + 59.503 53 1 1:32.599 220.74km/h 21.369s
06. +5 +5 Contimental   Nagyházi Sándor + 1:02.962 53 1 1:32.380 220.59km/h 18.680s
07. -4 -4 Contimental   Ivan Silva + 1:05.310 53 1 1:33.325 220.49km/h 19.680s
08. -1 -1 Contimental   Mattias Svensson + 1:09.976 53 1 1:33.442 220.29km/h 19.032s
09. Tidak berubah ±0 Yokomama   Joaquín Quintana + 1:14.213 53 1 1:32.781 220.11km/h 23.266s
10. +8 +8 Contimental   Dmitry Knyazev + 1:22.592 53 1 1:33.394 219.74km/h 17.683s
11. +8 +8 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 1:36.454 52 1 1:33.982 219.15km/h 14.323s
12. -4 -4 Yokomama   Alberto Perez + 1:40.922 52 2 1:33.734 218.95km/h 17.221s
13. Tidak berubah ±0 Yokomama   Edwin Silva + 1:41.957 52 1 1:33.684 218.91km/h 22.830s
14. -4 -4 Contimental   Jánosné Horvath + 1:45.755 52 2 1:32.392 218.75km/h 18.663s
15. +1 +1 Yokomama   Miel Soeterbroek + 1:46.740 52 1 1:34.130 218.70km/h 20.719s
16. -2 -2 Contimental   Timo Meyer + 1:47.736 52 1 1:33.381 218.66km/h 19.727s
17. -11 -11 Contimental   Riley Dunlop + 1:58.525 52 2 1:33.053 218.20km/h 16.044s
18. +4 +4 Yokomama   Ethan Littlejohns + 2:09.339 52 1 1:34.553 217.74km/h 19.463s
19. +2 +2 Yokomama   Andrew Green + 2:13.392 52 1 1:34.156 217.57km/h 22.267s
20. +3 +3 Yokomama   Rowie Halcon + 2:13.995 52 1 1:34.287 217.55km/h 18.189s
21. -1 -1 Badyear   Jose Filipe + 2:15.706 52 1 1:34.823 217.47km/h 18.789s
22. +2 +2 Yokomama   Charles Kurz + 2:21.609 52 1 1:34.854 217.22km/h 25.852s
23. +4 +4 Yokomama   Sándor Bőr + 2:22.018 52 1 1:34.759 217.21km/h 22.755s
24. +1 +1 Yokomama   Jenne Breugelmans + 2:31.284 52 1 1:35.106 216.82km/h 18.416s
25. +9 +9 Avonn   Marek Popławski + 2:38.336 52 1 1:35.072 216.52km/h 24.251s
26. -11 -11 Contimental   Severi Seppä + 2:42.385 52 2 1:34.352 216.35km/h 16.659s
27. +6 +6 Badyear   Joel Trekane + 2:44.613 52 1 1:34.469 216.26km/h 20.618s
28. -2 -2 Yokomama   Ignacio Belatti + 2:45.502 52 1 1:34.876 216.22km/h 19.148s
29. -1 -1 Hancock   Michael Keeney + 2:51.985 52 1 1:34.748 215.95km/h 19.689s
30. +1 +1 Badyear   Billy Van Der Merwe + 3:00.304 52 1 1:34.701 215.60km/h 21.081s
31. -14 -14 Yokomama   Ayman Daher + 3:02.348 52 1 1:35.398 215.52km/h 21.142s
32. -2 -2 Yokomama   Michał Poznański + 3:06.453 51 1 1:35.601 215.35km/h 21.876s
33. +3 +3 Yokomama   Ilya Vedenikov + 3:07.376 51 1 1:35.683 215.31km/h 19.621s
34. -5 -5 Yokomama   Andrea Platano + 3:30.038 51 2 1:35.155 214.37km/h 18.731s
35. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Shersh Khandelwal + 3:46.569 51 1 1:35.897 213.70km/h 20.165s
36. -4 -4 Yokomama   Stuart Alger + 3:50.330 51 1 1:36.472 213.54km/h 26.925s
37. +2 +2 Yokomama   Twig Fahaji + 4:19.321 51 1 1:36.130 212.37km/h 21.811s
38. -1 -1 Yokomama   Valentino Receputi + 4:20.123 51 1 1:36.342 212.33km/h 18.657s
Tidak tersenarai
39. -1 -1 Yokomama   Mert Büyükakar Tayar pancit 17 0 1:36.645    -