Rumusan perlumbaan (Litar: Sakhir | Musim: 75 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Master - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +8 +8 Yokomama   Twig Fahaji 1h30:08.029 57 1 1:24.914 205.36km/h 20.898s
02. -1 -1 Yokomama   Andrea Squizzato + 17.449 57 1 1:25.711 204.70km/h 20.471s
03. +18 +18 Yokomama   Andrew Green + 45.975 57 1 1:25.963 203.63km/h 18.252s
04. +3 +3 Yokomama   István Farkas + 49.172 57 1 1:24.744 203.51km/h 20.021s
05. +17 +17 Badyear   Jose Filipe + 58.813 57 1 1:27.803 203.15km/h 17.174s
06. +8 +8 Yokomama   Andrea Platano + 58.926 57 1 1:27.155 203.15km/h 23.316s
07. +10 +10 Yokomama   Michał Poznański + 59.180 57 1 1:26.746 203.14km/h 21.658s
08. +8 +8 Yokomama   Valentino Receputi + 2:01.588 56 1 1:26.542 200.85km/h 19.961s
09. -3 -3 Yokomama   Edwin Silva + 2:06.936 56 3 1:25.953 200.65km/h 18.328s
10. +19 +19 Yokomama   Ethan Littlejohns + 2:18.823 56 2 1:28.316 200.22km/h 17.605s
11. +15 +15 Badyear   Billy Van Der Merwe + 2:24.020 56 2 1:28.773 200.03km/h 20.657s
12. +24 +24 Yokomama   Ignacio Belatti + 2:45.514 56 1 1:28.512 199.26km/h 18.496s
13. +19 +19 Yokomama   Charles Kurz + 2:51.142 56 1 1:28.597 199.06km/h 21.065s
14. +9 +9 Contimental   Ilya Shiv + 2:52.136 56 1 1:26.747 199.03km/h 23.412s
15. +10 +10 Hancock   Michael Keeney + 2:59.746 56 1 1:27.525 198.76km/h 30.342s
16. +22 +22 Yokomama   Mert Büyükakar + 3:02.676 56 2 1:29.529 198.65km/h 19.413s
17. +18 +18 Yokomama   Ilya Vedenikov + 3:04.316 56 1 1:29.219 198.59km/h 20.850s
18. +2 +2 Yokomama   Marcello Pinheiro + 3:05.683 56 1 1:27.944 198.54km/h 18.973s
19. -14 -14 Yokomama   Joaquín Quintana + 3:16.524 55 3 1:25.865 198.16km/h 18.359s
20. -17 -17 Contimental   Mattias Svensson + 3:16.774 55 3 1:25.807 198.15km/h 18.103s
21. -8 -8 Contimental   Ivan Silva + 3:18.949 55 2 1:26.706 198.07km/h 19.394s
22. -11 -11 Contimental   Riley Dunlop + 3:22.865 55 3 1:24.214 197.94km/h 15.815s
23. -13 -13 Yokomama   Miel Soeterbroek + 3:29.327 55 3 1:26.304 197.71km/h 18.538s
24. +7 +7 Yokomama   Stuart Alger + 3:36.767 55 1 1:28.958 197.45km/h 22.606s
25. +3 +3 Contimental   Timo Meyer + 3:38.110 55 1 1:27.450 197.40km/h 18.251s
26. -8 -8 Contimental   Nagyházi Sándor + 3:40.320 55 1 1:26.930 197.32km/h 18.742s
27. -25 -25 Contimental   Grzegorz Ogarek + 3:40.380 55 3 1:24.479 197.32km/h 16.320s
28. +2 +2 Yokomama   Sándor Bőr + 3:48.070 55 2 1:27.700 197.05km/h 20.576s
29. -21 -21 Dunnolop   Shersh Khandelwal + 4:03.493 55 3 1:25.991 196.51km/h 16.497s
30. +3 +3 Badyear   Joel Trekane + 4:24.168 55 3 1:27.330 195.80km/h 17.722s
31. -19 -19 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 4:29.928 55 3 1:26.845 195.60km/h 16.703s
32. -8 -8 Yokomama   Jenne Breugelmans + 4:46.164 55 3 1:26.718 195.04km/h 17.167s
33. -18 -18 Yokomama   Ayman Daher + 4:58.904 54 3 1:27.907 194.61km/h 20.164s
34. Tidak berubah ±0 Avonn   Marek Popławski + 5:13.297 54 1 1:27.586 194.12km/h 36.012s
35. -16 -16 Yokomama   Rowie Halcon + 5:15.479 54 1 1:28.755 194.04km/h 17.693s
36. -9 -9 Contimental   Jánosné Horvath + 5:54.711 54 1 1:28.516 192.72km/h 17.672s
37. Tidak berubah ±0 Contimental   Severi Seppä + 5:56.602 54 1 1:28.940 192.66km/h 20.428s
38. -34 -34 Contimental   Dmitry Knyazev + 6:06.950 54 3 1:27.996 192.31km/h 20.767s
39. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alberto Perez + 9:09.517 52 3 1:29.543 186.42km/h 18.191s