Rumusan perlumbaan (Litar: Singapore | Musim: 75 | Perlumbaan: 4 | Kumpulan: Master - 3)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +8 +8 Badyear   Jose Filipe 1h31:40.268 61 2 1:26.965 202.31km/h 15.150s
02. +4 +4 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 7.708 61 3 1:26.679 202.03km/h 14.555s
03. +1 +1 Yokomama   Edwin Silva + 13.303 61 3 1:27.081 201.82km/h 19.596s
04. -1 -1 Yokomama   Joaquín Quintana + 17.261 61 3 1:27.745 201.68km/h 18.877s
05. -3 -3 Yokomama   Andrea Squizzato + 26.091 61 3 1:26.916 201.35km/h 18.960s
06. +1 +1 Yokomama   Andrew Green + 26.771 61 3 1:27.485 201.33km/h 18.700s
07. +11 +11 Contimental   Mattias Svensson + 27.281 61 2 1:27.006 201.31km/h 18.595s
08. -3 -3 Yokomama   Marcello Pinheiro + 41.651 61 3 1:27.676 200.79km/h 17.572s
09. -8 -8 Hancock   Michael Keeney + 44.416 61 4 1:27.210 200.69km/h 16.922s
10. +7 +7 Contimental   Ivan Silva + 58.575 61 2 1:28.043 200.18km/h 18.148s
11. -1 -1 Yokomama   Michał Poznański + 1:19.371 61 3 1:28.693 199.43km/h 18.342s
12. +4 +4 Yokomama   Alberto Perez + 1:19.681 61 3 1:28.692 199.42km/h 16.929s
13. +7 +7 Badyear   Joel Trekane + 1:19.782 61 3 1:27.671 199.42km/h 18.595s
14. +11 +11 Yokomama   Andrea Platano + 1:20.175 61 2 1:28.874 199.40km/h 17.902s
15. -3 -3 Yokomama   Miel Soeterbroek + 1:21.522 61 3 1:28.207 199.36km/h 20.108s
16. +3 +3 Badyear   Billy Van Der Merwe + 1:21.810 61 2 1:29.068 199.35km/h 20.128s
17. -4 -4 Contimental   Grzegorz Ogarek + 1:25.378 61 3 1:28.876 199.22km/h 16.350s
18. -7 -7 Yokomama   Ethan Littlejohns + 1:28.089 60 3 1:28.704 199.12km/h 18.550s
19. +3 +3 Dunnolop   Shersh Khandelwal + 1:28.253 60 3 1:27.747 199.12km/h 16.935s
20. +3 +3 Yokomama   István Farkas + 1:34.544 60 3 1:28.543 198.89km/h 18.388s
21. +6 +6 Yokomama   Jenne Breugelmans + 1:34.559 60 3 1:29.036 198.89km/h 15.507s
22. +4 +4 Contimental   Ilya Shiv + 1:35.163 60 2 1:29.059 198.87km/h 17.642s
23. -8 -8 Yokomama   Charles Kurz + 1:47.633 60 3 1:28.592 198.43km/h 19.878s
24. -16 -16 Yokomama   Ayman Daher + 1:51.987 60 3 1:28.854 198.27km/h 18.926s
25. +11 +11 Yokomama   Ilya Vedenikov + 1:52.483 60 3 1:28.196 198.26km/h 15.748s
26. +4 +4 Contimental   Nagyházi Sándor + 2:02.553 60 2 1:28.646 197.90km/h 15.653s
27. -13 -13 Avonn   Marek Popławski + 2:05.941 60 3 1:28.760 197.78km/h 20.277s
28. +7 +7 Yokomama   Mert Büyükakar + 2:26.730 60 2 1:29.133 197.05km/h 19.441s
29. +3 +3 Contimental   Timo Meyer + 2:30.550 60 1 1:30.507 196.92km/h 17.918s
30. +4 +4 Contimental   Dmitry Knyazev + 2:48.897 60 2 1:29.950 196.28km/h 19.000s
31. -10 -10 Yokomama   Rowie Halcon + 2:54.101 60 3 1:29.675 196.10km/h 18.757s
32. -8 -8 Yokomama   Valentino Receputi + 3:07.604 59 3 1:29.543 195.64km/h 19.282s
33. -2 -2 Contimental   Riley Dunlop + 3:07.680 59 4 1:29.241 195.63km/h 16.369s
34. +3 +3 Yokomama   Sándor Bőr + 3:17.500 59 3 1:29.648 195.30km/h 22.121s
35. +4 +4 Contimental   Severi Seppä + 3:39.051 59 2 1:31.394 194.56km/h 17.403s
36. -7 -7 Yokomama   Ignacio Belatti + 3:59.066 59 3 1:30.352 193.88km/h 17.921s
37. -4 -4 Yokomama   Stuart Alger + 4:02.745 59 3 1:30.472 193.76km/h 21.034s
38. Tidak berubah ±0 Yokomama   Twig Fahaji + 4:35.761 58 3 1:31.148 192.65km/h 19.146s
Tidak tersenarai
39. -11 -11 Contimental   Jánosné Horvath Tayar pancit 33 1 1:30.416    17.940s