Rumusan perlumbaan (Litar: Sochi | Musim: 66 | Perlumbaan: 15 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Michelini   Claudio Szynkier 1h36:08.620 53 2 1:45.649 193.52km/h 19.017s
02. -1 -1 Dunnolop   Wouter Teuwen + 16.454 53 2 1:45.373 192.97km/h 20.969s
03. +1 +1 Yokomama   Leixandre Mera + 1:05.679 53 3 1:46.119 191.34km/h 21.026s
04. +6 +6 Yokomama   Juan Manuel Collova + 1:10.750 53 3 1:45.942 191.18km/h 17.804s
05. +4 +4 Yokomama   Martino Colombo + 1:13.056 53 3 1:46.734 191.10km/h 17.877s
06. -3 -3 Yokomama   Frédéric Pierret + 1:16.845 53 3 1:46.966 190.98km/h 19.311s
07. -1 -1 Yokomama   Paulo Neves + 1:18.930 53 3 1:45.665 190.91km/h 19.908s
08. +9 +9 Dunnolop   Aldo Marchetti + 1:41.580 53 2 1:47.802 190.17km/h 19.907s
09. +4 +4 Yokomama   Mery Lissarrague + 1:43.208 53 3 1:46.026 190.12km/h 19.477s
10. -2 -2 Yokomama   Andrea Gaggino + 1:48.244 52 3 1:47.110 189.96km/h 19.089s
11. +10 +10 Dunnolop   Adam Domaszewski + 1:53.687 52 2 1:47.046 189.78km/h 21.985s
12. -7 -7 Yokomama   Shiraj Sengupta + 2:02.114 52 3 1:47.386 189.51km/h 21.061s
13. -1 -1 Yokomama   Martin Pospíšil + 2:10.120 52 2 1:48.328 189.25km/h 19.765s
14. +5 +5 Contimental   Federico Mecacci + 2:10.635 52 2 1:48.112 189.24km/h 21.679s
15. +7 +7 Yokomama   Dragan Pavlovic + 2:16.162 52 2 1:47.554 189.06km/h 20.841s
16. -9 -9 Yokomama   Calin Berescu + 2:17.835 52 2 1:47.808 189.01km/h 24.652s
17. +17 +17 Yokomama   Alexandre Beato + 2:22.838 52 1 1:47.886 188.85km/h 22.636s
18. -7 -7 Yokomama   Laura Capuzzo + 2:46.461 52 3 1:47.773 188.10km/h 21.105s
19. -4 -4 Yokomama   Bernard Bontjer + 2:46.904 52 3 1:47.756 188.08km/h 19.556s
20. -4 -4 Yokomama   Toms Polis + 2:51.324 52 3 1:47.852 187.94km/h 24.894s
21. +5 +5 Yokomama   Andrey Antonov + 3:09.532 52 2 1:48.142 187.37km/h 22.772s
22. +1 +1 Yokomama   Mingo Solis + 3:14.099 52 2 1:49.384 187.22km/h 21.080s
23. +1 +1 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 3:14.948 52 3 1:47.957 187.20km/h 22.939s
24. +8 +8 Yokomama   Radoslav Petev + 3:16.938 52 1 1:49.480 187.13km/h 25.195s
25. +2 +2 Avonn   Borce Stojanovski + 3:17.541 52 2 1:49.639 187.12km/h 19.349s
26. -8 -8 Yokomama   Olivier Langlet + 3:32.486 52 3 1:48.449 186.65km/h 21.461s
27. +4 +4 Yokomama   Mattia Porzi + 3:36.679 51 2 1:49.797 186.52km/h 22.932s
28. +7 +7 Yokomama   David Mason + 3:53.846 51 2 1:49.236 185.98km/h 18.312s
29. +7 +7 Yokomama   Joao Machado + 4:11.801 51 2 1:50.628 185.43km/h 19.118s
30. +8 +8 Yokomama   Guillaume Archier + 4:24.538 51 2 1:50.047 185.04km/h 18.044s
31. -11 -11 Yokomama   Heikki Hirvisalo + 4:32.486 51 2 1:50.277 184.79km/h 19.721s
32. -18 -18 Yokomama   Phil Dennis + 4:38.864 51 3 1:48.694 184.60km/h 17.062s
33. -4 -4 Yokomama   Krisztian Kovari + 4:57.957 51 2 1:49.965 184.02km/h 20.290s
34. -9 -9 Yokomama   Markku Hirvelä + 6:03.105 50 3 1:50.213 182.06km/h 19.383s
35. +4 +4 Contimental   Anderson Vieira + 6:07.229 50 1 1:53.196 181.94km/h 22.152s
36. +4 +4 Pipirelli   Marco Gianni + 6:21.165 50 1 1:53.027 181.53km/h 28.414s
37. -7 -7 Contimental   Bart Kieviet + 6:42.985 50 2 1:51.839 180.89km/h 22.273s
Tidak tersenarai
38. -5 -5 Dunnolop   Guido Simonetta Masalah teknikal 38 2 1:50.333    21.436s
39. -2 -2 Yokomama   János Karsza Masalah teknikal 24 1 1:51.199    27.390s
40. -12 -12 Yokomama   Artem Buravlev Kemalangan di permulaan 0 0 -    -