Rumusan perlumbaan (Litar: Yeongam | Musim: 66 | Perlumbaan: 16 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Michelini   Claudio Szynkier 1h32:10.130 55 2 1:37.442 201.28km/h 17.655s
02. +2 +2 Yokomama   Frédéric Pierret + 10.436 55 2 1:37.367 200.90km/h 19.696s
03. -2 -2 Dunnolop   Wouter Teuwen + 28.236 55 3 1:36.518 200.26km/h 20.487s
04. -1 -1 Yokomama   Leixandre Mera + 1:04.699 55 3 1:37.230 198.96km/h 19.548s
05. +13 +13 Yokomama   Mery Lissarrague + 1:08.493 55 2 1:37.576 198.82km/h 19.870s
06. +4 +4 Yokomama   Martino Colombo + 1:09.913 55 2 1:38.885 198.77km/h 18.548s
07. +2 +2 Yokomama   Juan Manuel Collova + 1:24.848 55 2 1:38.021 198.24km/h 20.413s
08. +19 +19 Yokomama   Calin Berescu + 1:42.176 54 1 1:38.491 197.63km/h 23.804s
09. +11 +11 Yokomama   Bernard Bontjer + 1:44.215 54 2 1:38.032 197.56km/h 22.729s
10. +5 +5 Dunnolop   Aldo Marchetti + 1:52.261 54 2 1:39.539 197.28km/h 18.623s
11. +11 +11 Yokomama   Laura Capuzzo + 2:02.642 54 2 1:39.041 196.92km/h 21.255s
12. -7 -7 Yokomama   Andrea Gaggino + 2:07.569 54 3 1:38.888 196.74km/h 18.548s
13. +17 +17 Contimental   Federico Mecacci + 2:13.740 54 1 1:40.349 196.53km/h 24.625s
14. -8 -8 Yokomama   Phil Dennis + 2:16.095 54 3 1:39.359 196.45km/h 17.804s
15. -2 -2 Yokomama   Paulo Neves + 2:19.376 54 2 1:40.347 196.33km/h 20.149s
16. +10 +10 Dunnolop   Adam Domaszewski + 2:23.989 54 2 1:39.198 196.17km/h 21.081s
17. +11 +11 Yokomama   Alexandre Beato + 2:27.159 54 2 1:39.511 196.07km/h 19.864s
18. +15 +15 Yokomama   János Karsza + 2:32.989 54 2 1:38.677 195.86km/h 22.094s
19. +6 +6 Avonn   Borce Stojanovski + 2:33.304 54 1 1:40.897 195.85km/h 20.347s
20. -9 -9 Yokomama   Martin Pospíšil + 2:34.788 54 2 1:40.647 195.80km/h 18.781s
21. -7 -7 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 2:40.668 54 3 1:39.243 195.60km/h 22.258s
22. -14 -14 Yokomama   Shiraj Sengupta + 2:41.435 54 3 1:39.685 195.57km/h 21.701s
23. +6 +6 Yokomama   Andrey Antonov + 3:06.037 54 2 1:39.991 194.73km/h 22.914s
24. -12 -12 Yokomama   Mingo Solis + 3:07.022 54 3 1:40.105 194.70km/h 22.468s
25. -2 -2 Yokomama   Mattia Porzi + 3:11.844 54 3 1:39.149 194.53km/h 21.929s
26. +9 +9 Yokomama   David Mason + 3:45.941 53 1 1:41.796 193.38km/h 22.327s
27. +7 +7 Contimental   Anderson Vieira + 4:30.966 53 1 1:43.228 191.88km/h 22.109s
28. -4 -4 Yokomama   Olivier Langlet + 4:31.040 53 2 1:40.781 191.88km/h 20.931s
29. +7 +7 Yokomama   Joao Machado + 4:31.401 53 2 1:42.178 191.87km/h 21.001s
30. +8 +8 Pipirelli   Marco Gianni + 4:33.147 53 1 1:42.754 191.81km/h 23.062s
31. -14 -14 Yokomama   Markku Hirvelä + 6:08.467 52 4 1:41.385 188.71km/h 20.302s
32. +5 +5 Yokomama   Guillaume Archier + 6:57.077 51 1 1:44.567 187.17km/h 22.026s
33. -1 -1 Yokomama   Krisztian Kovari + 7:01.426 51 4 1:41.745 187.03km/h 19.700s
Tidak tersenarai
34. -3 -3 Dunnolop   Guido Simonetta Masalah teknikal 39 3 1:41.702    22.690s
35. -28 -28 Yokomama   Heikki Hirvisalo Masalah teknikal 38 2 1:40.989    20.787s
36. -17 -17 Yokomama   Artem Buravlev Masalah teknikal 32 3 1:38.916    21.382s
37. -16 -16 Yokomama   Dragan Pavlovic Tayar pancit 26 1 1:40.169    17.982s
38. -22 -22 Yokomama   Toms Polis Masalah teknikal 25 1 1:41.614    24.322s