Rumusan perlumbaan (Litar: Suzuka | Musim: 66 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Yokomama   Frédéric Pierret 1h25:19.880 53 2 1:33.568 218.40km/h 18.027s
02. +1 +1 Michelini   Claudio Szynkier + 43.717 53 2 1:34.710 216.55km/h 20.726s
03. +2 +2 Yokomama   Paulo Neves + 1:02.912 53 2 1:34.480 215.74km/h 22.125s
04. +5 +5 Yokomama   Leixandre Mera + 1:03.411 53 2 1:35.517 215.72km/h 21.127s
05. +2 +2 Contimental   Federico Mecacci + 1:03.633 53 2 1:35.515 215.71km/h 19.781s
06. +8 +8 Yokomama   Bernard Bontjer + 1:26.118 53 2 1:34.580 214.78km/h 21.208s
07. +1 +1 Yokomama   Juan Manuel Collova + 1:30.537 53 2 1:35.270 214.60km/h 19.388s
08. +10 +10 Yokomama   Alexandre Beato + 1:36.025 52 2 1:34.897 214.38km/h 22.450s
09. +15 +15 Avonn   Borce Stojanovski + 1:37.534 52 1 1:35.995 214.31km/h 22.949s
10. -6 -6 Yokomama   Calin Berescu + 1:37.656 52 2 1:35.133 214.31km/h 20.199s
11. -5 -5 Yokomama   Mery Lissarrague + 1:56.707 52 3 1:35.591 213.53km/h 19.625s
12. +16 +16 Dunnolop   Aldo Marchetti + 2:14.217 52 1 1:36.920 212.82km/h 23.022s
13. +8 +8 Yokomama   Olivier Langlet + 2:21.059 52 2 1:35.654 212.54km/h 24.897s
14. -1 -1 Yokomama   Phil Dennis + 2:23.307 52 2 1:36.227 212.45km/h 19.657s
15. +10 +10 Yokomama   Mattia Porzi + 2:24.679 52 2 1:35.219 212.39km/h 20.544s
16. +3 +3 Yokomama   Dragan Pavlovic + 2:33.250 52 2 1:36.038 212.05km/h 21.513s
17. Tidak berubah ±0 Yokomama   Martino Colombo + 3:11.099 51 2 1:37.346 210.54km/h 15.649s
18. +4 +4 Yokomama   Radoslav Petev + 3:11.384 51 2 1:36.807 210.53km/h 24.061s
19. +15 +15 Yokomama   János Karsza + 3:14.238 51 1 1:36.600 210.41km/h 28.722s
20. Tidak berubah ±0 Yokomama   Andrey Antonov + 3:15.870 51 2 1:36.363 210.35km/h 21.768s
21. +11 +11 Yokomama   Krisztian Kovari + 3:16.261 51 2 1:35.779 210.33km/h 20.131s
22. -21 -21 Dunnolop   Wouter Teuwen + 3:22.444 51 4 1:36.350 210.09km/h 20.493s
23. +10 +10 Yokomama   David Mason + 3:22.883 51 2 1:36.593 210.07km/h 17.905s
24. -9 -9 Yokomama   Martin Pospíšil + 3:33.984 51 2 1:37.311 209.63km/h 18.953s
25. -2 -2 Yokomama   Toms Polis + 4:08.304 51 2 1:37.782 208.29km/h 26.528s
26. -14 -14 Yokomama   Laura Capuzzo + 4:11.060 51 2 1:37.320 208.19km/h 21.649s
27. -11 -11 Dunnolop   Adam Domaszewski + 4:22.952 51 2 1:38.150 207.73km/h 24.156s
28. -18 -18 Yokomama   Heikki Hirvisalo + 4:58.308 50 2 1:37.757 206.37km/h 20.581s
29. +6 +6 Contimental   Anderson Vieira + 5:12.166 50 2 1:39.366 205.85km/h 19.319s
30. +8 +8 Pipirelli   Marco Gianni + 5:13.541 50 2 1:39.422 205.79km/h 23.506s
31. -20 -20 Yokomama   Andrea Gaggino + 5:42.970 50 2 1:38.483 204.68km/h 17.858s
32. -2 -2 Contimental   Bart Kieviet + 5:59.310 50 2 1:38.639 204.07km/h 19.518s
33. +3 +3 Yokomama   Guillaume Archier + 5:59.581 50 2 1:38.686 204.06km/h 18.857s
34. -5 -5 Yokomama   Markku Hirvelä + 6:05.877 50 2 1:39.045 203.83km/h 20.141s
35. -9 -9 Yokomama   Shiraj Sengupta + 6:50.593 49 2 1:39.881 202.18km/h 21.213s
36. +1 +1 Yokomama   Mingo Solis + 7:02.325 49 3 1:39.517 201.75km/h 20.438s
Tidak tersenarai
37. -10 -10 Yokomama   Artem Buravlev Masalah teknikal 32 2 1:36.594    22.221s
38. -7 -7 Dunnolop   Guido Simonetta Masalah teknikal 31 1 1:38.724    20.036s