Rumusan perlumbaan (Litar: Oesterreichring | Musim: 66 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +13 +13 Contimental   Bart Kieviet 1h17:38.849 52 2 1:23.465 238.69km/h 22.673s
02. +1 +1 Dunnolop   Wouter Teuwen + 10.103 52 2 1:24.095 238.18km/h 19.758s
03. +1 +1 Michelini   Claudio Szynkier + 41.890 52 1 1:25.180 236.57km/h 19.979s
04. +12 +12 Yokomama   Leixandre Mera + 42.158 52 1 1:25.164 236.55km/h 19.867s
05. +7 +7 Yokomama   Andrea Gaggino + 42.343 52 1 1:24.751 236.54km/h 18.252s
06. +9 +9 Yokomama   Martin Pospíšil + 45.915 52 2 1:25.361 236.36km/h 17.221s
07. Tidak berubah ±0 Yokomama   Frédéric Pierret + 48.105 52 2 1:24.964 236.25km/h 20.689s
08. +14 +14 Yokomama   Toms Polis + 48.228 52 1 1:24.792 236.25km/h 22.562s
09. -4 -4 Yokomama   Radoslav Petev + 54.079 52 3 1:24.351 235.96km/h 20.275s
10. +3 +3 Yokomama   Bernard Bontjer + 1:00.750 52 2 1:25.068 235.62km/h 21.164s
11. +13 +13 Yokomama   Juan Manuel Collova + 1:02.528 52 2 1:24.564 235.53km/h 20.690s
12. -4 -4 Contimental   Federico Mecacci + 1:10.094 52 3 1:24.100 235.16km/h 19.161s
13. -12 -12 Yokomama   János Karsza + 1:15.031 52 2 1:25.504 234.91km/h 27.098s
14. +15 +15 Contimental   Anderson Vieira + 1:27.360 51 2 1:24.738 234.30km/h 24.275s
15. +6 +6 Yokomama   Heikki Hirvisalo + 1:39.264 51 2 1:25.043 233.71km/h 21.650s
16. +14 +14 Yokomama   Mingo Solis + 1:40.398 51 1 1:26.310 233.66km/h 20.212s
17. +1 +1 Pipirelli   Marco Gianni + 1:46.333 51 2 1:26.010 233.37km/h 22.459s
18. +1 +1 Yokomama   Paulo Neves + 1:46.795 51 3 1:25.232 233.35km/h 19.712s
19. +17 +17 Yokomama   David Mason + 1:49.739 51 1 1:26.017 233.20km/h 20.288s
20. +3 +3 Dunnolop   Aldo Marchetti + 1:50.042 51 2 1:26.244 233.19km/h 21.132s
21. -10 -10 Yokomama   Krisztian Kovari + 1:53.639 51 3 1:25.898 233.01km/h 20.462s
22. -16 -16 Yokomama   Mattia Porzi + 1:58.573 51 3 1:26.038 232.77km/h 18.693s
23. +5 +5 Yokomama   Laura Capuzzo + 2:10.696 51 2 1:26.456 232.18km/h 22.894s
24. +7 +7 Yokomama   Dragan Pavlovic + 2:11.478 51 3 1:25.068 232.14km/h 21.778s
25. -8 -8 Dunnolop   Adam Domaszewski + 2:11.716 51 4 1:25.112 232.13km/h 18.993s
26. -1 -1 Yokomama   Olivier Langlet + 2:21.737 51 2 1:26.098 231.65km/h 24.523s
27. -1 -1 Yokomama   Markku Hirvelä + 2:38.809 51 4 1:25.738 230.83km/h 19.804s
28. +5 +5 Yokomama   Guillaume Archier + 2:41.374 51 2 1:26.887 230.70km/h 28.179s
29. +8 +8 Yokomama   Andrey Antonov + 2:56.436 50 3 1:26.207 229.98km/h 20.039s
30. -10 -10 Yokomama   Martino Colombo + 2:56.669 50 3 1:27.099 229.97km/h 20.833s
31. +1 +1 Yokomama   Alexandre Beato + 2:59.613 50 3 1:25.723 229.83km/h 19.388s
32. -23 -23 Yokomama   Artem Buravlev + 3:04.649 50 4 1:26.493 229.59km/h 20.339s
33. -31 -31 Yokomama   Shiraj Sengupta + 3:16.489 50 4 1:26.593 229.03km/h 23.140s
34. -7 -7 Dunnolop   Guido Simonetta + 3:16.550 50 4 1:26.493 229.03km/h 19.250s
35. +3 +3 Yokomama   Joao Machado + 3:31.410 50 3 1:27.205 228.33km/h 18.703s
36. -1 -1 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 3:49.561 50 5 1:26.056 227.49km/h 18.678s
37. -27 -27 Avonn   Borce Stojanovski + 4:22.661 49 5 1:27.059 225.96km/h 23.166s
38. -4 -4 Yokomama   Mery Lissarrague + 4:42.293 49 5 1:26.944 225.06km/h 21.322s
39. Tidak berubah ±0 Yokomama   Phil Dennis + 8:48.792 46 5 1:32.492 214.36km/h 20.809s
Tidak tersenarai
40. Tidak berubah ±0 Yokomama   Calin Berescu + 13:44.598 43 7 1:31.405    20.358s