Rumusan perlumbaan (Litar: Jyllands-Ringen | Musim: 66 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Michelini   Claudio Szynkier 2h13:58.480 136 2 57.409 140.09km/h 18.041s
02. +19 +19 Contimental   Federico Mecacci + 19.749 136 2 55.704 139.74km/h 19.165s
03. +6 +6 Yokomama   Radoslav Petev + 1:15.887 135 2 57.783 138.78km/h 22.028s
04. +7 +7 Yokomama   Martin Pospíšil + 1:22.355 135 2 57.509 138.67km/h 17.902s
05. -4 -4 Yokomama   János Karsza + 1:26.668 135 4 56.978 138.59km/h 20.272s
06. +26 +26 Contimental   Bart Kieviet + 1:46.973 135 1 56.620 138.25km/h 24.873s
07. -1 -1 Yokomama   Andrea Gaggino + 1:47.081 135 2 57.757 138.24km/h 17.560s
08. +23 +23 Contimental   Anderson Vieira + 2:00.073 134 1 57.704 138.02km/h 22.614s
09. -1 -1 Yokomama   Leixandre Mera + 2:01.735 134 3 57.467 138.00km/h 22.605s
10. -6 -6 Yokomama   Frédéric Pierret + 2:19.947 134 2 58.176 137.69km/h 19.144s
11. +4 +4 Yokomama   Heikki Hirvisalo + 2:22.720 134 1 58.296 137.64km/h 20.989s
12. +13 +13 Yokomama   Markku Hirvelä + 2:35.874 134 2 58.156 137.42km/h 21.289s
13. +22 +22 Yokomama   Andrey Antonov + 2:44.790 134 2 57.416 137.27km/h 18.731s
14. +6 +6 Yokomama   Mery Lissarrague + 2:44.851 134 2 57.791 137.27km/h 24.939s
15. +9 +9 Yokomama   Krisztian Kovari + 2:51.674 134 2 56.887 137.16km/h 21.963s
16. +13 +13 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 2:54.572 133 2 57.315 137.11km/h 22.298s
17. +11 +11 Dunnolop   Guido Simonetta + 2:58.310 133 2 57.649 137.05km/h 19.789s
18. +4 +4 Dunnolop   Aldo Marchetti + 2:59.844 133 2 58.072 137.02km/h 20.451s
19. +8 +8 Yokomama   Toms Polis + 3:00.457 133 2 57.827 137.01km/h 21.119s
20. -6 -6 Yokomama   Juan Manuel Collova + 3:01.426 133 2 57.778 136.99km/h 20.221s
21. -8 -8 Yokomama   Mingo Solis + 3:08.429 133 3 56.909 136.88km/h 19.034s
22. +4 +4 Pipirelli   Marco Gianni + 3:13.185 133 2 58.001 136.80km/h 21.711s
23. -6 -6 Yokomama   Paulo Neves + 3:18.582 133 2 58.125 136.71km/h 21.422s
24. +12 +12 Yokomama   David Mason + 3:21.039 133 2 57.897 136.67km/h 19.825s
25. -2 -2 Yokomama   Artem Buravlev + 3:23.381 133 2 58.547 136.63km/h 22.733s
26. +4 +4 Yokomama   Dragan Pavlovic + 3:23.400 133 2 57.675 136.63km/h 19.908s
27. +10 +10 Yokomama   Joao Machado + 3:27.761 133 2 58.842 136.56km/h 20.641s
28. -23 -23 Yokomama   Martino Colombo + 3:28.105 133 5 57.681 136.55km/h 19.037s
29. -13 -13 Yokomama   Mattia Porzi + 3:32.431 133 2 57.769 136.48km/h 19.951s
30. -18 -18 Yokomama   Bernard Bontjer + 3:39.081 133 2 58.094 136.37km/h 19.987s
31. +2 +2 Dunnolop   Adam Domaszewski + 3:39.370 133 2 58.656 136.36km/h 20.565s
32. -22 -22 Yokomama   Alexandre Beato + 3:49.611 133 3 58.321 136.20km/h 19.402s
33. -15 -15 Yokomama   Olivier Langlet + 3:58.656 132 2 58.666 136.05km/h 25.141s
34. +4 +4 Yokomama   Guillaume Archier + 4:10.316 132 1 58.902 135.86km/h 21.373s
35. -1 -1 Yokomama   Laura Capuzzo + 4:42.031 132 1 59.314 135.34km/h 24.923s
36. -33 -33 Dunnolop   Wouter Teuwen + 5:52.144 130 2 58.306 134.21km/h 21.210s
37. -30 -30 Yokomama   Shiraj Sengupta + 5:52.604 130 2 59.254 134.20km/h 24.101s
38. +1 +1 Avonn   Borce Stojanovski + 7:49.958 128 6 59.388 132.35km/h 20.957s
39. -20 -20 Yokomama   Phil Dennis + 11:04.495 125 6 59.117 129.39km/h 20.447s
Tidak tersenarai
40. Tidak berubah ±0 Yokomama   Calin Berescu + 22:55.030 113 7 1:04.658    20.435s