Rumusan perlumbaan (Litar: Grobnik | Musim: 66 | Perlumbaan: 6 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Michelini   Claudio Szynkier 1h32:29.168 74 2 1:12.633 200.07km/h 20.686s
02. +5 +5 Yokomama   Olivier Langlet + 31.049 74 2 1:12.582 198.96km/h 23.363s
03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Martin Pospíšil + 40.860 74 2 1:13.486 198.61km/h 20.340s
04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Toms Polis + 41.421 74 2 1:13.040 198.59km/h 20.666s
05. +5 +5 Contimental   Federico Mecacci + 41.642 74 1 1:12.118 198.58km/h 21.645s
06. -5 -5 Dunnolop   Wouter Teuwen + 46.844 74 2 1:13.168 198.40km/h 19.376s
07. +10 +10 Contimental   Bart Kieviet + 57.207 74 1 1:13.031 198.03km/h 24.616s
08. -2 -2 Yokomama   Frédéric Pierret + 58.752 74 2 1:12.670 197.98km/h 18.714s
09. +6 +6 Dunnolop   Adam Domaszewski + 1:07.491 74 2 1:13.055 197.67km/h 20.717s
10. +1 +1 Yokomama   Mery Lissarrague + 1:07.723 74 2 1:13.621 197.66km/h 22.311s
11. +10 +10 Contimental   Anderson Vieira + 1:09.848 74 1 1:13.895 197.59km/h 22.855s
12. +20 +20 Yokomama   Leixandre Mera + 1:21.598 73 2 1:13.696 197.17km/h 20.319s
13. +17 +17 Yokomama   Juan Manuel Collova + 1:46.066 73 1 1:13.500 196.32km/h 22.915s
14. +4 +4 Yokomama   Krisztian Kovari + 1:46.355 73 2 1:13.044 196.31km/h 21.336s
15. +19 +19 Yokomama   Martino Colombo + 1:49.917 73 2 1:14.078 196.19km/h 15.370s
16. -3 -3 Dunnolop   Aldo Marchetti + 1:51.521 73 2 1:14.124 196.13km/h 21.024s
17. -1 -1 Yokomama   Calin Berescu + 1:51.646 73 2 1:12.588 196.13km/h 20.846s
18. -4 -4 Yokomama   Andrea Gaggino + 1:52.817 73 2 1:14.167 196.09km/h 18.256s
19. +3 +3 Dunnolop   Guido Simonetta + 1:53.175 73 2 1:14.074 196.07km/h 20.107s
20. Tidak berubah ±0 Yokomama   Mingo Solis + 2:01.392 73 2 1:14.195 195.79km/h 18.097s
21. +4 +4 Yokomama   Bernard Bontjer + 2:08.924 73 2 1:13.788 195.53km/h 21.203s
22. +7 +7 Yokomama   Dragan Pavlovic + 2:09.347 73 2 1:13.601 195.52km/h 20.295s
23. -4 -4 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 2:11.049 73 2 1:13.529 195.46km/h 19.025s
24. +3 +3 Yokomama   Radoslav Petev + 2:12.962 73 2 1:14.166 195.39km/h 21.844s
25. -1 -1 Yokomama   Markku Hirvelä + 2:17.888 73 2 1:14.624 195.22km/h 20.215s
26. Tidak berubah ±0 Yokomama   Laura Capuzzo + 2:18.821 73 2 1:14.341 195.19km/h 21.731s
27. +6 +6 Yokomama   Alexandre Beato + 2:20.744 73 2 1:14.226 195.12km/h 19.900s
28. -16 -16 Yokomama   Mattia Porzi + 2:21.662 73 2 1:14.332 195.09km/h 23.690s
29. +6 +6 Yokomama   Andrey Antonov + 2:23.601 73 2 1:14.350 195.03km/h 22.424s
30. +1 +1 Yokomama   Paulo Neves + 2:29.219 72 2 1:14.565 194.83km/h 21.384s
31. +6 +6 Yokomama   David Mason + 2:30.638 72 2 1:13.866 194.79km/h 18.445s
32. +4 +4 Avonn   Borce Stojanovski + 2:35.555 72 1 1:14.871 194.62km/h 35.713s
33. -24 -24 Yokomama   Heikki Hirvisalo + 2:49.591 72 2 1:14.926 194.14km/h 20.896s
34. +5 +5 Yokomama   Joao Machado + 2:50.004 72 2 1:14.800 194.13km/h 21.911s
35. +3 +3 Yokomama   Guillaume Archier + 2:50.780 72 2 1:14.853 194.10km/h 18.281s
36. -13 -13 Yokomama   Artem Buravlev + 3:15.967 72 3 1:14.647 193.25km/h 23.294s
37. -32 -32 Yokomama   Phil Dennis + 4:30.778 71 3 1:14.997 190.76km/h 18.269s
38. -30 -30 Yokomama   Shiraj Sengupta + 4:31.144 71 2 1:15.336 190.75km/h 24.033s
39. +1 +1 Pipirelli   Marco Gianni + 6:31.598 69 2 1:17.617 186.88km/h 22.829s
Tidak tersenarai
40. -12 -12 Yokomama   János Karsza Masalah teknikal 56 3 1:15.440    23.041s