Kedudukan Musim (Kumpulan: Master - 5)

Pilih kumpulan lain:

Tunjuk keputusan perlumbaan:              
  # Tayar Kew Nama pengurus 1234567891011121314151617Mata
Promoted 01. Portugal  Filipe Miguel - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 02. Germany  Sami Hamada - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 03. Dunnolop Netherlands  Mikael Brostrom - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 04. England  John Ibbotson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 05. Yokomama Croatia  Ivica Maričević - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 06. Russian Federation  Alex Tkachenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 07. Switzerland  Wolfgang Haas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. England  Tim Villars - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Contimental Greece  Thanos Tsial - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 10. Italy  Fabio Maniscalco - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 11. Belgium  Henri Dormann - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. France  Jean-françois Charbinat - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 13. Netherlands  Peter Both - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 14. England  Geoff Atkin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 15. China  Tianhao Chen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Yokomama Argentina  Nestor Vicente - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Yokomama Bosnia-Herzegovina  Mato Nikic - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 18. Germany  Jan Velske2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 19. Hungary  Erik Gaitz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 20. Spain  Carlos Jimenez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 21. Argentina  Florencia Caro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 22. England  Martin Freeth - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Brazil  Alfredo José - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Badyear Estonia  Aleksandr Gerassimtsik - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 25. Yokomama Wales  Stuart Aspey - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 26. Brazil  André Henriques - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 27. Greece  Nick Tsagarakis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Canada  Richard Molyneaux - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Portugal  Jorge Bento - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Hungary  Gábor Besenyi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 31. England  Emma Chalkley - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Russian Federation  Alexei Malkin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Serbia  Andrej Rilke - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 34. England  Stephen Bewers - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. Brazil  Tiago Mendes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Dunnolop United States  Daniel Douglas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Virgin Islands  Richard Farrelly - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Badyear Italy  Toto Soave - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 39. Latvia  Viesturs Berzins - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Latvia  Aigars Vitolins - - - - - - - - - - - - - - - - - 0