Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Semua pencapai untuk Elite Grand Chelem (Pole, lap terpantas, menang dan mendahului setiap lap dalam perlumbaan Elit yang sama)
(Kejarangan pencapaian: 1 daripada 17048.88 pengurus telah membuka pencapaian ini)
 
Nama pengurus Kumpulan Dicapai Race data, replay and results
 Bert Huylebroeck1Master - 3Musim 89, Perlumbaan 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Musim 83, Perlumbaan 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteMusim 83, Perlumbaan 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Pro - 24Musim 80, Perlumbaan 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredMusim 79, Perlumbaan 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Musim 77, Perlumbaan 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteMusim 76, Perlumbaan 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Master - 4Musim 70, Perlumbaan 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Pro - 8Musim 60, Perlumbaan 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2Rookie - 145Musim 58, Perlumbaan 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredMusim 53, Perlumbaan 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4Master - 5Musim 52, Perlumbaan 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 4Musim 47, Perlumbaan 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9Master - 1Musim 45, Perlumbaan 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas4EliteMusim 38, Perlumbaan 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteMusim 33, Perlumbaan 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 1Musim 31, Perlumbaan 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredMusim 29, Perlumbaan 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas Pranculevicius2RetiredMusim 22, Perlumbaan 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek Hladik3RetiredMusim 21, Perlumbaan 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toygun Senler6RetiredMusim 18, Perlumbaan 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredMusim 14, Perlumbaan 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari Aareskoski3RetiredMusim 12, Perlumbaan 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gatis Laugalis1RetiredMusim 10, Perlumbaan 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2RetiredMusim 7, Perlumbaan 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar Totev3RetiredMusim 3, Perlumbaan 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary