Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Ranking jika musim tersebut adalah perlumbaan besar

Pilih kelas:

 
Halaman [12 3 ... 106 107 108 » Lompat ke halaman:
# Tayar Nama pengurus Kew Kumpulan Masa keseluruhan musim
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Bert Huylebroeck1 Elite 16:27:29.743s
2. Bridgerock Roland Postle10 Elite + 0:05:32.986s
3. Bridgerock Peter Both Elite + 0:07:51.039s
4. Hancock Lorenzo Di Buono Elite + 0:14:39.923s
5. Contimental Róbert László2 Elite + 0:16:31.972s
6. Badyear Diogo Abdalla Elite + 0:16:44.129s
7. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:17:15.099s
8. Hancock Lee Harding Elite + 0:17:16.391s
9. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:18:47.673s
10. Badyear Fabio Corio Elite + 0:19:22.582s
11. Badyear Antonio Gattulli Master - 2 + 0:21:00.258s
12. Contimental Nigel Smith Elite + 0:21:14.237s
13. Hancock Toni Söyrinki Elite + 0:22:18.094s
14. Hancock Atis Praudiņš Elite + 0:22:35.421s
15. Badyear Yassine Ben Rajeb Elite + 0:23:38.572s
16. Contimental Tan S Lake Elite + 0:24:11.673s
17. Hancock Daniele Bontempo Elite + 0:25:33.038s
18. Badyear Rimantas Sagatas4 Master - 2 + 0:27:00.431s
19. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:27:25.184s
20. Bridgerock Eric Berger Master - 5 + 0:27:30.584s
21. Badyear Matt Parker Master - 5 + 0:28:27.327s
22. Dunnolop Simone Scarpa Master - 2 + 0:28:41.537s
23. Michelini Wes Richard Master - 1 + 0:28:48.190s
24. Hancock Guilherme Oliveira Elite + 0:29:08.112s
25. Badyear Max Goodman Master - 1 + 0:29:34.305s
26. Badyear Stephen Cudmore Master - 3 + 0:29:39.573s
27. Badyear Josh Clark Master - 2 + 0:29:51.829s
28. Badyear Benson Bell Master - 3 + 0:30:07.374s
29. Dunnolop Paweł Zaburski Master - 3 + 0:31:10.227s
30. Badyear Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:31:11.505s
31. Contimental Leandro Sereno7 Elite + 0:31:22.910s
32. Hancock Alexander Michaels Master - 5 + 0:31:47.041s
33. Badyear Mael Pallot Master - 4 + 0:32:17.230s
34. Badyear Ross Proud Master - 4 + 0:33:01.970s
35. Michelini Olivier Portal Master - 2 + 0:34:21.284s
36. Yokomama Patryk Janczak Master - 1 + 0:34:22.675s
37. Yokomama Kuba Szajbel Master - 5 + 0:34:42.676s
38. Avonn Kristjan Raamann Master - 4 + 0:34:48.698s
39. Pipirelli Gustavo Bellotto Elite + 0:35:37.407s
40. Badyear Mikael Brostrom Master - 3 + 0:35:54.984s
41. Yokomama Paul Williams Master - 2 + 0:35:56.655s
42. Dunnolop Kristijan Mihovic Master - 5 + 0:36:01.563s
43. Badyear Aigars Vitolins Master - 1 + 0:36:11.594s
44. Dunnolop Mariusz Malczuk Master - 5 + 0:37:15.758s
45. Yokomama André de Carvalho Elite + 0:37:19.156s
46. Hancock Martin Britain Master - 3 + 0:37:33.934s
47. Yokomama Joachim Vaes Master - 5 + 0:37:38.539s
48. Dunnolop Francesco Finazzi Master - 4 + 0:37:46.007s
49. Dunnolop Kaur Sirel Master - 4 + 0:37:48.562s
50. Badyear Carl Keating Master - 3 + 0:38:12.573s
51. Badyear Dejan Makor Master - 3 + 0:38:37.147s
52. Dunnolop Adam Pilo Master - 2 + 0:38:42.744s
53. Dunnolop Chris Shaw Master - 5 + 0:39:20.419s
54. Badyear Franciscus Van Essche Master - 4 + 0:39:24.362s
55. Badyear José Abi Jaudi Master - 4 + 0:39:46.856s
56. Badyear Stéphane Rombaux Master - 2 + 0:39:51.302s
57. Badyear Dmitry Serebryakov Pro - 16 + 0:39:56.830s
58. Yokomama Pablo Fernandez1 Master - 2 + 0:40:05.168s
59. Badyear Marvin Mackenberg Master - 1 + 0:40:05.531s
60. Contimental Florin Ceapa Elite + 0:40:16.723s
61. Dunnolop Mato Nikić Master - 2 + 0:40:25.894s
62. Yokomama Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:40:53.286s
63. Badyear Emmanuel Manfre Pro - 16 + 0:40:58.182s
64. Yokomama Sandro Benghi Master - 3 + 0:41:08.005s
65. Contimental Tony Cullen Elite + 0:41:43.438s
66. Badyear Filippo Gino Master - 1 + 0:41:46.747s
67. Badyear Goran Vukovic Master - 2 + 0:42:00.005s
68. Dunnolop Alexandru Cristescu Master - 2 + 0:42:01.854s
69. Yokomama Renato Ribeiro Master - 1 + 0:42:11.115s
70. Dunnolop Fabio Zambetta Master - 5 + 0:42:15.068s
71. Contimental Raul Souza Master - 1 + 0:42:21.098s
72. Badyear Pierre Leroy Master - 3 + 0:42:33.255s
73. Badyear Daniel Comalada Pro - 12 + 0:42:34.943s
74. Badyear Leonardo Franco Master - 1 + 0:42:40.291s
75. Contimental Andres Duffey Elite + 0:42:42.497s
76. Michelini Ivan Anđelić Master - 3 + 0:42:44.013s
77. Yokomama Kai Wen Chew Master - 3 + 0:42:44.275s
78. Yokomama David Evans Master - 5 + 0:42:55.978s
79. Dunnolop Luis Quintino Ferreira Master - 5 + 0:42:58.261s
80. Yokomama Branislav Mihić Master - 5 + 0:43:10.210s
81. Badyear Fabien Massard Master - 4 + 0:43:10.770s
82. Badyear Jesús Torres Master - 4 + 0:43:13.028s
83. Badyear Mihail Golovanov Pro - 4 + 0:43:35.652s
84. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:43:42.658s
85. Dunnolop Bernard Bontjer Master - 4 + 0:43:43.112s
86. Badyear Dmitry Smirnov Pro - 8 + 0:43:55.740s
87. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:43:59.111s
88. Yokomama Maciej Zaleski Pro - 14 + 0:44:06.718s
89. Badyear Máximo Dolz Master - 3 + 0:44:11.591s
90. Dunnolop David Vidović Master - 5 + 0:44:13.408s
91. Badyear Miguel Rosso Master - 1 + 0:44:56.192s
92. Badyear Arkadiy Shemyakin Pro - 15 + 0:44:59.084s
93. Badyear André Terezan Master - 4 + 0:45:10.987s
94. Contimental Rogerio Mandler Master - 1 + 0:45:13.189s
95. Yokomama Xavier Porta Master - 1 + 0:45:14.383s
96. Dunnolop Tomasz Kaminski Pro - 11 + 0:45:20.374s
97. Avonn Luca Molendi Master - 4 + 0:45:24.769s
98. Dunnolop Joscha Büllesbach Master - 2 + 0:45:55.984s
99. Badyear Chris Adnams Master - 3 + 0:46:12.922s
100. Avonn Sándor Bőr Master - 1 + 0:46:14.067s
Halaman [12 3 ... 106 107 108 » Lompat ke halaman: