Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Ranking jika musim tersebut adalah perlumbaan besar

Pilih kelas:

 
Halaman [12 3 ... 97 98 99 » Lompat ke halaman:
# Tayar Nama pengurus Kew Kumpulan Masa keseluruhan musim
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Joachim Rang1 Elite 21:18:21.851s
2. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:05:06.341s
3. Hancock Yug Desai3 Elite + 0:08:40.325s
4. Hancock Jan Velske2 Elite + 0:08:48.629s
5. Badyear Harsh Sheth Elite + 0:10:10.807s
6. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:12:43.878s
7. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:14:12.295s
8. Badyear George Slater Elite + 0:15:06.671s
9. Badyear Lee Harding Elite + 0:16:10.359s
10. Yokomama Luca Molendi Elite + 0:16:12.648s
11. Contimental Jasper Coosemans1 Elite + 0:18:01.896s
12. Badyear Alberto Pérez Elite + 0:18:35.885s
13. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:18:48.869s
14. Badyear Alessandro Casagrande Elite + 0:19:23.753s
15. Badyear Ignacio Belatti Elite + 0:19:33.347s
16. Hancock Carlos Esparza Elite + 0:21:31.910s
17. Michelini Josh Clark Elite + 0:21:43.212s
18. Badyear Rimantas Sagatas2 Elite + 0:23:01.206s
19. Michelini Julien Prado Master - 1 + 0:23:23.838s
20. Badyear Twig Fahaji Master - 4 + 0:26:14.985s
21. Badyear Mihail Golovanov Master - 2 + 0:27:08.303s
22. Dunnolop Michael Keeney Master - 3 + 0:27:25.107s
23. Dunnolop Miel Soeterbroek Elite + 0:28:32.193s
24. Badyear Max Watson Elite + 0:28:38.307s
25. Badyear Alex Holland Master - 5 + 0:28:46.828s
26. Badyear Geoff Atkin Master - 5 + 0:28:56.216s
27. Michelini Rémy Pointet Master - 3 + 0:30:02.157s
28. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 5 + 0:30:46.631s
29. Yokomama Pablo Fernandez Elite + 0:31:40.472s
30. Dunnolop Raimonds Urtāns Master - 3 + 0:32:25.217s
31. Badyear Mark Philips Master - 2 + 0:32:38.270s
32. Michelini Farcy Génel Master - 4 + 0:33:23.195s
33. Badyear Alex Ilushenko Master - 3 + 0:33:49.542s
34. Badyear Davide Lorenzini Elite + 0:34:07.854s
35. Badyear Róbert László2 Elite + 0:34:32.292s
36. Michelini Jérôme Duluard Master - 2 + 0:34:55.701s
37. Contimental Evaldas Ruseckas Elite + 0:35:05.356s
38. Contimental Bruno Caseiro Elite + 0:35:08.587s
39. Badyear Kuba Szajbel Master - 4 + 0:35:21.813s
40. Yokomama Rafal Celejewski Master - 5 + 0:37:27.534s
41. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 0:37:31.183s
42. Contimental Patrick Urlings Elite + 0:37:48.207s
43. Badyear Dieter Nix Master - 4 + 0:38:38.098s
44. Michelini Collin Clément Master - 5 + 0:38:52.182s
45. Badyear Benedetto Campobello Master - 4 + 0:39:04.596s
46. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:39:08.377s
47. Badyear Viktor Dyankov Master - 4 + 0:39:47.672s
48. Badyear Aigars Vitolins Master - 3 + 0:40:35.834s
49. Badyear Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:40:56.584s
50. Badyear Daniel Comalada Master - 4 + 0:41:08.331s
51. Yokomama Antonio Gattulli Master - 1 + 0:41:57.475s
52. Yokomama Alejandro Badino Master - 4 + 0:42:05.704s
53. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:42:12.615s
54. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:42:48.230s
55. Badyear Yura Murashko Master - 1 + 0:43:03.547s
56. Badyear Dejan Petrović Master - 3 + 0:43:55.852s
57. Badyear Nikola Jancic Master - 3 + 0:43:56.469s
58. Badyear Andrea Amich Master - 4 + 0:44:00.061s
59. Badyear Roman Lizogub Master - 4 + 0:44:27.766s
60. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:44:28.637s
61. Yokomama Rei Frost Master - 2 + 0:44:56.065s
62. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:44:59.643s
63. Badyear Patryk Janczak Pro - 5 + 0:45:05.211s
64. Badyear Claudio Laguna Pro - 20 + 0:45:26.794s
65. Yokomama Brad Marshall Master - 3 + 0:45:26.878s
66. Yokomama Mikael Brostrom Master - 5 + 0:45:31.779s
67. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:45:46.883s
68. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:45:51.943s
69. Badyear Samoeni Albanalopolis Master - 2 + 0:45:57.274s
70. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:46:02.583s
71. Badyear Luca Sora Master - 1 + 0:46:07.839s
72. Badyear Joan Centellas Pro - 5 + 0:46:16.388s
73. Badyear Bartek Nowak Pro - 12 + 0:46:19.886s
74. Badyear Michel Vandecatelle Pro - 16 + 0:46:27.467s
75. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:46:31.679s
76. Badyear Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:46:46.232s
77. Dunnolop Stefan Gommans Master - 2 + 0:46:48.321s
78. Badyear Guilherme Franco Pro - 2 + 0:47:00.935s
79. Yokomama Leonardo Franco Master - 2 + 0:47:16.186s
80. Dunnolop Pedro Nazaré Master - 1 + 0:47:20.699s
81. Yokomama Giovanni Orecchioni Master - 1 + 0:47:28.578s
82. Badyear Denis Titov Master - 5 + 0:47:30.265s
83. Yokomama Paul Williams Master - 4 + 0:47:57.231s
84. Contimental Ivo Ivanov Pro - 5 + 0:48:00.726s
85. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 4 + 0:48:08.291s
86. Yokomama Jean-françois Charbinat Master - 5 + 0:48:25.514s
87. Badyear Martti Kaasik Master - 2 + 0:48:34.772s
88. Dunnolop David Cabral Pro - 5 + 0:48:39.028s
89. Badyear Erwin Verkade Pro - 10 + 0:48:51.899s
90. Badyear Mery Lissarrague Master - 1 + 0:48:54.052s
91. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:49:03.069s
92. Yokomama Veres Tamás Master - 1 + 0:49:03.307s
93. Yokomama Chew Kai Wen Master - 2 + 0:49:04.010s
94. Contimental Michał Wilczyński Elite + 0:49:20.875s
95. Dunnolop Ilya Vedenikov Pro - 17 + 0:49:39.402s
96. Yokomama Stuart Foster Master - 4 + 0:49:49.727s
97. Yokomama Gyuri Székely Master - 4 + 0:49:56.486s
98. Badyear Filippo Latino Master - 5 + 0:50:01.255s
99. Yokomama Leonel Rey Pro - 12 + 0:50:14.286s
100. Yokomama Andrej Rilke Master - 2 + 0:50:15.479s
Halaman [12 3 ... 97 98 99 » Lompat ke halaman: