Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Ahvenisto (Finland)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
1. | Lee Harding (E) | 1:11.564s | + 0.000s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
2. | Kuba Szajbel (M5) | 1:11.824s | + 0.260s | Musim 79, Perlumbaan 7 | Elite | Dis 11, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
3. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:11.897s | + 0.333s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
4. | Roland Postle10 (E) | 1:12.023s | + 0.459s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
5. | Ania Piekarska (P11) | 1:12.043s | + 0.479s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
6. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:12.270s | + 0.706s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
7. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:12.360s | + 0.796s | Musim 79, Perlumbaan 7 | Elite | Dis 11, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
8. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:12.428s | + 0.864s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
9. | Dominiek Van West (E) | 1:12.461s | + 0.897s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
10. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:12.483s | + 0.919s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
11. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:12.646s | + 1.082s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
12. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:12.662s | + 1.098s | Musim 28, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 30, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
13. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:12.682s | + 1.118s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
14. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:12.756s | + 1.192s | Musim 68, Perlumbaan 15 | Elite | Feb 8, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
15. | Brad Marshall1 (A29) | 1:12.788s | + 1.224s | Musim 89, Perlumbaan 4 | Elite | Ogo 30, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
16. | Gustavo Bellotto (E) | 1:12.806s | + 1.242s | Musim 79, Perlumbaan 7 | Elite | Dis 11, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
17. | George Slater4 (Ret) | 1:12.817s | + 1.253s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
18. | Aigars Vitolins (M1) | 1:12.833s | + 1.269s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
19. | Alexei Malkin (P24) | 1:12.908s | + 1.344s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
20. | Sandro Benghi (M3) | 1:12.927s | + 1.363s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
21. | Daniel Comalada (P12) | 1:12.941s | + 1.377s | Musim 46, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 17, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
22. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:12.947s | + 1.383s | Musim 89, Perlumbaan 4 | Elite | Ogo 30, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
23. | Twig Fahaji (R107) | 1:12.949s | + 1.385s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
24. | Leandro Sereno7 (E) | 1:12.956s | + 1.392s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
25. | Mikko Suhonen (M4) | 1:12.974s | + 1.410s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
26. | Artur Terezan (A24) | 1:12.979s | + 1.415s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
27. | Max Watson (Ret) | 1:13.010s | + 1.446s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
28. | Simone Scarpa (M2) | 1:13.014s | + 1.450s | Musim 89, Perlumbaan 4 | Elite | Ogo 30, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
29. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:13.030s | + 1.466s | Musim 36, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 17, 2013 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
30. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:13.072s | + 1.508s | Musim 79, Perlumbaan 7 | Elite | Dis 11, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
31. | Jan Velske3 (Ret) | 1:13.100s | + 1.536s | Musim 72, Perlumbaan 5 | Elite | Sep 13, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
32. | André de Carvalho (E) | 1:13.130s | + 1.566s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
33. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:13.153s | + 1.589s | Musim 89, Perlumbaan 4 | Elite | Ogo 30, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
34. | Andrian Naidenov (M5) | 1:13.168s | + 1.604s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
35. | João Monteiro2 (Ret) | 1:13.190s | + 1.626s | Musim 36, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 17, 2013 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
36. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:13.204s | + 1.640s | Musim 53, Perlumbaan 2 | Elite | Mei 17, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
37. | Ignacio Belatti (M2) | 1:13.204s | + 1.640s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
38. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:13.217s | + 1.653s | Musim 28, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 30, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
39. | Harsh Sheth (E) | 1:13.257s | + 1.693s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
40. | Andrew Merkel (M2) | 1:13.276s | + 1.712s | Musim 94, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 25, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
41. | Alexander Kunze (P7) | 1:13.289s | + 1.725s | Musim 46, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 17, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
42. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:13.290s | + 1.726s | Musim 72, Perlumbaan 5 | Elite | Sep 13, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
43. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:13.300s | + 1.736s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
44. | Jay De Snoo (P7) | 1:13.302s | + 1.738s | Musim 83, Perlumbaan 12 | Elite | Sep 7, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
45. | Edwin Silva (Ret) | 1:13.303s | + 1.739s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
46. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:13.321s | + 1.757s | Musim 25, Perlumbaan 16 | Elite | Jun 14, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
47. | Juan Diego Milán (E) | 1:13.330s | + 1.766s | Musim 87, Perlumbaan 6 | Elite | Mei 3, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
48. | Nikolay Borzenkov (Ret) | 1:13.346s | + 1.782s | Musim 42, Perlumbaan 8 | Elite | Jul 1, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
49. | Stefan Gommans (P2) | 1:13.383s | + 1.819s | Musim 46, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 17, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
50. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:13.432s | + 1.868s | Musim 28, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 30, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |