Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Imola (San Marino)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
51. | Luca Molendi (M4) | 1:22.517s | + 1.353s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
52. | Maxim Kotov2 (Ret) | 1:22.518s | + 1.354s | Musim 7, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 8, 2008 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
53. | Andrew Merkel (M2) | 1:22.542s | + 1.378s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
54. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:22.592s | + 1.428s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
55. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:22.601s | + 1.437s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
56. | Yug Desai3 (Ret) | 1:22.613s | + 1.449s | Musim 81, Perlumbaan 7 | Elite | Apr 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
57. | Peter Helcmanovsky (Ret) | 1:22.630s | + 1.466s | Musim 8, Perlumbaan 5 | Elite | Mac 7, 2008 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
58. | Harsh Sheth (E) | 1:22.637s | + 1.473s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
59. | Donatas Paplauskas (P1) | 1:22.643s | + 1.479s | Musim 62, Perlumbaan 3 | Elite | Dis 8, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
60. | Ville Pohjanen (A68) | 1:22.652s | + 1.488s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
61. | Wouter Kirstein (Ret) | 1:22.674s | + 1.510s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
62. | Nikolay Borzenkov (Ret) | 1:22.695s | + 1.531s | Musim 42, Perlumbaan 10 | Elite | Jul 8, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
63. | Rafal Celejewski (A48) | 1:22.739s | + 1.575s | Musim 66, Perlumbaan 4 | Elite | Ogo 21, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
64. | Bernard Bontjer (M4) | 1:22.760s | + 1.596s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
65. | Jens Frøstrup (P16) | 1:22.770s | + 1.606s | Musim 70, Perlumbaan 10 | Elite | Mei 28, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
66. | Stefano Siletto (Ret) | 1:22.774s | + 1.610s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
67. | Paweł Zaburski (M3) | 1:22.784s | + 1.620s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
68. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:22.809s | + 1.645s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
69. | Sion Francis (Ret) | 1:22.822s | + 1.658s | Musim 16, Perlumbaan 9 | Master - 4 | Sep 18, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
70. | Auke Haarsma (A27) | 1:22.824s | + 1.660s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Master - 4 | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
71. | György Székely (E) | 1:22.827s | + 1.663s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
72. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:22.846s | + 1.682s | Musim 53, Perlumbaan 4 | Elite | Mei 24, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
73. | Andreas Ramann (E) | 1:22.857s | + 1.693s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
74. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:22.881s | + 1.717s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
75. | Karina Baronaite (Ret) | 1:22.888s | + 1.724s | Musim 7, Perlumbaan 17 | Master - 1 | Feb 8, 2008 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
76. | Frederico Neves1 (Ret) | 1:22.891s | + 1.727s | Musim 42, Perlumbaan 10 | Elite | Jul 8, 2014 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
77. | Danny Bayliss (Ret) | 1:22.942s | + 1.778s | Musim 53, Perlumbaan 4 | Elite | Mei 24, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
78. | Cristian Iorga1 (R39) | 1:22.946s | + 1.782s | Musim 7, Perlumbaan 17 | Elite | Feb 8, 2008 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
79. | David Jones-Winkley (P12) | 1:22.964s | + 1.800s | Musim 70, Perlumbaan 10 | Elite | Mei 28, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
80. | Tan S Lake (E) | 1:22.967s | + 1.803s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
81. | Josh Clark (M2) | 1:23.016s | + 1.852s | Musim 81, Perlumbaan 7 | Elite | Apr 16, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
82. | Radek Sus (Ret) | 1:23.017s | + 1.853s | Musim 66, Perlumbaan 4 | Elite | Ogo 21, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
83. | Gustavo Bellotto (E) | 1:23.017s | + 1.853s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
84. | Tadas Bubelevičius (Ret) | 1:23.034s | + 1.870s | Musim 16, Perlumbaan 9 | Elite | Sep 18, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
85. | Ivan Kudreshov (A39) | 1:23.041s | + 1.877s | Musim 45, Perlumbaan 7 | Elite | Jan 9, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
86. | Rui Fonseca (A12) | 1:23.047s | + 1.883s | Musim 16, Perlumbaan 9 | Master - 2 | Sep 18, 2009 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
87. | Stefan Gommans (P2) | 1:23.048s | + 1.884s | Musim 45, Perlumbaan 7 | Elite | Jan 9, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
88. | Edwin Silva (Ret) | 1:23.066s | + 1.902s | Musim 87, Perlumbaan 3 | Elite | Apr 22, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
89. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:23.070s | + 1.906s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
90. | Sjaak Lagewaard (Ret) | 1:23.091s | + 1.927s | Musim 7, Perlumbaan 17 | Master - 2 | Feb 8, 2008 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
91. | Mariano Torregomez (R150) | 1:23.093s | + 1.929s | Musim 3, Perlumbaan 14 | Elite | Mac 30, 2007 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
92. | Krasimir Nanchev (Ret) | 1:23.111s | + 1.947s | Musim 53, Perlumbaan 4 | Elite | Mei 24, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
93. | Lee Harding (E) | 1:23.116s | + 1.952s | Musim 90, Perlumbaan 16 | Elite | Dis 13, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
94. | Florencia Caro (A58) | 1:23.119s | + 1.955s | Musim 45, Perlumbaan 7 | Elite | Jan 9, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
95. | Saulius Kepezinskas (Ret) | 1:23.133s | + 1.969s | Musim 7, Perlumbaan 17 | Master - 1 | Feb 8, 2008 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
96. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:23.136s | + 1.972s | Musim 93, Perlumbaan 7 | Elite | Mei 19, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
97. | Róbert László2 (E) | 1:23.144s | + 1.980s | Musim 95, Perlumbaan 3 | Elite | Sep 8, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
98. | Alexander Kunze (P7) | 1:23.155s | + 1.991s | Musim 45, Perlumbaan 7 | Elite | Jan 9, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
99. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:23.162s | + 1.998s | Musim 70, Perlumbaan 10 | Elite | Mei 28, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
100. | Peter Both (E) | 1:23.172s | + 2.008s | Musim 79, Perlumbaan 6 | Elite | Dis 8, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |