Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Interlagos (Brazil)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 619 620 621 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Jari Aareskoski3 Elite 1:10.930s + 0.000s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Toygun Senler6 Elite 1:10.994s + 0.064s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Tomasz Wypych Elite 1:11.039s + 0.109s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Pavel Buhharin Elite 1:11.244s + 0.314s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Zdenek Hladik3 Elite 1:11.261s + 0.331s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Leandro Sereno7 Elite 1:11.369s + 0.439s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Jan Pavlicek2 Elite 1:11.407s + 0.477s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:11.463s + 0.533s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Evaldas Ruseckas Elite 1:11.475s + 0.545s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Laila Britāle Elite 1:11.527s + 0.597s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Vladimir Islentiev2 Elite 1:11.568s + 0.638s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:11.623s + 0.693s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Martynas Molneris Elite 1:11.629s + 0.699s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Yug Desai1 Elite 1:11.797s + 0.867s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Gary Partridge Elite 1:11.807s + 0.877s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Maxim Kotov2 Elite 1:11.828s + 0.898s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Junior Almeida Elite 1:11.833s + 0.903s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Christer Andersson Elite 1:11.910s + 0.980s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Roland Postle9 Elite 1:11.936s + 1.006s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Christos Bobolis4 Elite 1:12.041s + 1.111s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Jakab Zoltan Elite 1:12.073s + 1.143s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Wojciech Uzikowski Elite 1:12.083s + 1.153s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Toni Söyrinki Elite 1:12.085s + 1.155s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. João Monteiro2 Master - 1 1:12.088s + 1.158s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Michalis Marolachakis Elite 1:12.090s + 1.160s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Róbert László2 Elite 1:12.147s + 1.217s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Serguei Baranovski Elite 1:12.183s + 1.253s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Jarosław Nowacki Elite 1:12.241s + 1.311s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Evgeny Tkachenko Elite 1:12.276s + 1.346s Musim 45, Perlumbaan 13 Jan 30, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Eduard Gindullin Elite 1:12.296s + 1.366s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Mateusz Oleś Elite 1:12.296s + 1.366s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Atis Praudins Elite 1:12.314s + 1.384s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Vsevolod Demydov2 Elite 1:12.332s + 1.402s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Alex Kruminsh Master - 3 1:12.332s + 1.402s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Heidi Aareskoski2 Elite 1:12.351s + 1.421s Musim 14, Perlumbaan 5 Apr 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Rui Fonseca Master - 2 1:12.358s + 1.428s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:12.418s + 1.488s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Vladimir Petrov Elite 1:12.419s + 1.489s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Donatas Paplauskas Elite 1:12.424s + 1.494s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Jasper Coosemans Elite 1:12.434s + 1.504s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.439s + 1.509s Musim 31, Perlumbaan 3 Jun 1, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.439s + 1.509s Musim 39, Perlumbaan 3 Nov 22, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Alexey Domarev Elite 1:12.483s + 1.553s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Denis Grahov Elite 1:12.499s + 1.569s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Aleksej Sutkin Elite 1:12.585s + 1.655s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Rafal Celejewski Elite 1:12.605s + 1.675s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Andrea Squizzato Master - 4 1:12.652s + 1.722s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Jan Velske2 Elite 1:12.699s + 1.769s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Mikko Suhonen Elite 1:12.704s + 1.774s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. David Rolleston Elite 1:12.710s + 1.780s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Julien Prado Elite 1:12.716s + 1.786s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Dmitri Nadkho Elite 1:12.731s + 1.801s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Martynas Atkočius Elite 1:12.737s + 1.807s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Paulo Pinto1 Elite 1:12.740s + 1.810s Musim 39, Perlumbaan 3 Nov 22, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Tomasz Kaminski Elite 1:12.782s + 1.852s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. José Abi Jaudi Elite 1:12.787s + 1.857s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Paul Gardiner Elite 1:12.788s + 1.858s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Casper Romkes Elite 1:12.801s + 1.871s Musim 39, Perlumbaan 3 Nov 22, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Sion Francis Master - 4 1:12.810s + 1.880s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Nuno Vicente Elite 1:12.835s + 1.905s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Radek Sus Elite 1:12.857s + 1.927s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Alexander Kunze Elite 1:12.868s + 1.938s Musim 45, Perlumbaan 13 Jan 30, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Radek Czech2 Elite 1:12.922s + 1.992s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Theodosis Vogiatzis Elite 1:12.922s + 1.992s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Tomek Kiełpiński Elite 1:12.926s + 1.996s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Mattias Svensson Master - 3 1:12.933s + 2.003s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Paweł Zaburski Elite 1:12.962s + 2.032s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Rogerio Mandler Elite 1:12.967s + 2.037s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Giann Gorospe Master - 3 1:12.986s + 2.056s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Stefan Gommans Elite 1:13.011s + 2.081s Musim 45, Perlumbaan 13 Jan 30, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Mehdi El Fathy Master - 1 1:13.016s + 2.086s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Martin Frei Master - 1 1:13.023s + 2.093s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. David Jones-Winkley Elite 1:13.024s + 2.094s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Ayman Daher Master - 1 1:13.029s + 2.099s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Max Watson Elite 1:13.031s + 2.101s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Lee Harding Master - 2 1:13.049s + 2.119s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Maarten Verhulst Elite 1:13.056s + 2.126s Musim 14, Perlumbaan 5 Apr 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Robin Goodey Elite 1:13.066s + 2.136s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Domien Luts Elite 1:13.067s + 2.137s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Edson Tirelli Master - 1 1:13.068s + 2.138s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Timo Sydänmetsä Master - 3 1:13.074s + 2.144s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Frederico Neves1 Elite 1:13.078s + 2.148s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Aleksey Odegov Elite 1:13.079s + 2.149s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Mindaugas Sarocka Elite 1:13.087s + 2.157s Musim 27, Perlumbaan 16 Okt 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Nuno Toscano Master - 2 1:13.106s + 2.176s Musim 55, Perlumbaan 17 Nov 11, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Marek Marchewka Elite 1:13.136s + 2.206s Musim 31, Perlumbaan 3 Jun 1, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Joel Viitikko Elite 1:13.139s + 2.209s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Jan Mehring Elite 1:13.147s + 2.217s Musim 28, Perlumbaan 6 Nov 25, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Rafael Mantovani Elite 1:13.159s + 2.229s Musim 39, Perlumbaan 3 Nov 22, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Peter Both Elite 1:13.161s + 2.231s Musim 73, Perlumbaan 5 Nov 15, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. András Bozóti Elite 1:13.170s + 2.240s Musim 70, Perlumbaan 11 Mei 31, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Duong Cuong Master - 1 1:13.170s + 2.240s Musim 61, Perlumbaan 13 Nov 10, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Martin Bedoya Elite 1:13.183s + 2.253s Musim 67, Perlumbaan 9 Nov 9, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Michael Fletcher Elite 1:13.184s + 2.254s Musim 8, Perlumbaan 12 Apr 1, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Oli Jais Elite 1:13.191s + 2.261s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. László Kernya Master - 5 1:13.193s + 2.263s Musim 45, Perlumbaan 13 Jan 30, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Dmitri Kondrat Elite 1:13.195s + 2.265s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Joan Centellas Elite 1:13.196s + 2.266s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Gediminas Sarocka Master - 2 1:13.205s + 2.275s Musim 45, Perlumbaan 13 Jan 30, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Claus Bertelsen Master - 2 1:13.207s + 2.277s Musim 16, Perlumbaan 17 Okt 16, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 619 620 621 » Lompat ke halaman: