Statistik
Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada A1-Ring (Austria)
# | Kew | Nama pengurus (Kumpulan) | Masa Lap | Jarak | Musim #, Perlumbaan # | Kumpulan | Tarikh | |
1. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:07.611s | + 0.000s | Musim 57, Perlumbaan 4 | Elite | Jan 31, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
2. | George Slater4 (Ret) | 1:07.814s | + 0.203s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
3. | André de Carvalho (E) | 1:07.836s | + 0.225s | Musim 94, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 30, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
4. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:07.942s | + 0.331s | Musim 94, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 30, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
5. | Edvinas Pranculevicius2 (Ret) | 1:08.111s | + 0.500s | Musim 24, Perlumbaan 17 | Elite | Apr 12, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
6. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:08.222s | + 0.611s | Musim 79, Perlumbaan 9 | Elite | Dis 18, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
7. | Wojciech Uzikowski (A13) | 1:08.280s | + 0.669s | Musim 28, Perlumbaan 12 | Elite | Dis 16, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
8. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:08.283s | + 0.672s | Musim 94, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 30, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
9. | Alexei Malkin (P24) | 1:08.299s | + 0.688s | Musim 94, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 30, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
10. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:08.335s | + 0.724s | Musim 19, Perlumbaan 3 | Elite | Mac 19, 2010 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
11. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:08.367s | + 0.756s | Musim 28, Perlumbaan 12 | Elite | Dis 16, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
12. | Rafael Mantovani (P13) | 1:08.372s | + 0.761s | Musim 57, Perlumbaan 4 | Elite | Jan 31, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
13. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:08.455s | + 0.844s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
14. | Dominiek Van West (E) | 1:08.474s | + 0.863s | Musim 88, Perlumbaan 7 | Elite | Jul 8, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
15. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:08.499s | + 0.888s | Musim 71, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 28, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
16. | Roland Postle10 (E) | 1:08.513s | + 0.902s | Musim 47, Perlumbaan 17 | Elite | Jun 19, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
17. | Leandro Sereno7 (E) | 1:08.544s | + 0.933s | Musim 28, Perlumbaan 12 | Elite | Dis 16, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
18. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:08.562s | + 0.951s | Musim 53, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 1, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
19. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:08.571s | + 0.960s | Musim 47, Perlumbaan 17 | Elite | Jun 19, 2015 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
20. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:08.574s | + 0.963s | Musim 53, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 1, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
21. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:08.613s | + 1.002s | Musim 57, Perlumbaan 4 | Elite | Jan 31, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
22. | Andrian Naidenov (M5) | 1:08.667s | + 1.056s | Musim 94, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 30, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
23. | Sam Wainwright (Ret) | 1:08.695s | + 1.084s | Musim 59, Perlumbaan 13 | Elite | Jul 7, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
24. | Stefano Siletto (Ret) | 1:08.708s | + 1.097s | Musim 79, Perlumbaan 9 | Elite | Dis 18, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
25. | Mauro Schumacher (A16) | 1:08.719s | + 1.108s | Musim 94, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 30, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
26. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:08.763s | + 1.152s | Musim 28, Perlumbaan 12 | Elite | Dis 16, 2011 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
27. | Radek Czech2 (A64) | 1:08.836s | + 1.225s | Musim 63, Perlumbaan 7 | Elite | Feb 23, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
28. | Mika Pekkarinen (P15) | 1:08.836s | + 1.225s | Musim 59, Perlumbaan 13 | Elite | Jul 7, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
29. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:08.850s | + 1.239s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
30. | Jan Velske3 (Ret) | 1:08.878s | + 1.267s | Musim 63, Perlumbaan 7 | Master - 2 | Feb 23, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
31. | György Székely (E) | 1:08.893s | + 1.282s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
32. | Andreas Andreou (M5) | 1:08.907s | + 1.296s | Musim 71, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 28, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
33. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:08.934s | + 1.323s | Musim 82, Perlumbaan 11 | Elite | Jul 2, 2021 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
34. | Erwin Verkade (R21) | 1:08.957s | + 1.346s | Musim 57, Perlumbaan 4 | Elite | Jan 31, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
35. | Olivier Baptista (A8) | 1:08.972s | + 1.361s | Musim 88, Perlumbaan 7 | Elite | Jul 8, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
36. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:08.978s | + 1.367s | Musim 19, Perlumbaan 3 | Elite | Mac 19, 2010 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
37. | Bronek Obarewicz (Ret) | 1:08.985s | + 1.374s | Musim 35, Perlumbaan 1 | Elite | Feb 22, 2013 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
38. | Radek Sus (Ret) | 1:09.019s | + 1.408s | Musim 63, Perlumbaan 7 | Elite | Feb 23, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
39. | Mihail Morozov (A30) | 1:09.035s | + 1.424s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
40. | Dmitry Shevel (A28) | 1:09.042s | + 1.431s | Musim 53, Perlumbaan 15 | Elite | Jul 1, 2016 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
41. | Ricardo Vidal (P24) | 1:09.048s | + 1.437s | Musim 71, Perlumbaan 1 | Elite | Jun 28, 2019 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
42. | Rei Frost (A15) | 1:09.060s | + 1.449s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
43. | Toni Söyrinki (E) | 1:09.066s | + 1.455s | Musim 59, Perlumbaan 13 | Elite | Jul 7, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
44. | Brice Meyer (P10) | 1:09.082s | + 1.471s | Musim 92, Perlumbaan 8 | Elite | Mac 21, 2023 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
45. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:09.085s | + 1.474s | Musim 88, Perlumbaan 7 | Elite | Jul 8, 2022 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
46. | Nikolay Ivanov (Ret) | 1:09.097s | + 1.486s | Musim 57, Perlumbaan 4 | Elite | Jan 31, 2017 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
47. | Wouter Kirstein (Ret) | 1:09.098s | + 1.487s | Musim 79, Perlumbaan 9 | Elite | Dis 18, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
48. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:09.107s | + 1.496s | Musim 79, Perlumbaan 9 | Elite | Dis 18, 2020 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
49. | Jan Zaluski (Ret) | 1:09.127s | + 1.516s | Musim 19, Perlumbaan 3 | Elite | Mac 19, 2010 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |
|
50. | Martynas Bražėnas (A26) | 1:09.148s | + 1.537s | Musim 63, Perlumbaan 7 | Elite | Feb 23, 2018 |
Keputusan kelayakan Ulang tayang perlumbaan |