Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Indianapolis (Amerika Syarikat)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 538 539 540 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:11.428s + 0.000s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Nikolay Borzenkov Elite 1:11.477s + 0.049s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Toygun Senler6 Elite 1:11.606s + 0.178s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.662s + 0.234s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Rafal Celejewski Elite 1:11.668s + 0.240s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Radek Sus Elite 1:11.709s + 0.281s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Christos Bobolis4 Elite 1:11.812s + 0.384s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Maxim Kotov2 Elite 1:11.818s + 0.390s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Łukasz Dudek1 Elite 1:11.858s + 0.430s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:11.915s + 0.487s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Gatis Laugalis1 Elite 1:11.925s + 0.497s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Peter Helcmanovsky Elite 1:11.945s + 0.517s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Toni Söyrinki Elite 1:12.019s + 0.591s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:12.051s + 0.623s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. João Monteiro2 Elite 1:12.052s + 0.624s Musim 37, Perlumbaan 8 Jul 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Roland Postle7 Elite 1:12.204s + 0.776s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Paulo Pinto1 Elite 1:12.206s + 0.778s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Pavel Buhharin Elite 1:12.238s + 0.810s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Jan Pavlicek2 Elite 1:12.239s + 0.811s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Aleksej Sutkin Elite 1:12.279s + 0.851s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Roman Turkin Elite 1:12.312s + 0.884s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Leandro Sereno7 Elite 1:12.358s + 0.930s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Stas Prost Elite 1:12.378s + 0.950s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Tomasz Kaminski Elite 1:12.382s + 0.954s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Michał Wilczyński Elite 1:12.424s + 0.996s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Evaldas Ruseckas Elite 1:12.477s + 1.049s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Cristian Iorga1 Elite 1:12.508s + 1.080s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Alexey Manukalov Elite 1:12.518s + 1.090s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Florencia Caro Elite 1:12.536s + 1.108s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Andreas Weilemann Elite 1:12.541s + 1.113s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Mindaugas Sarocka Elite 1:12.545s + 1.117s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Zdenek Hladik3 Elite 1:12.564s + 1.136s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.573s + 1.145s Musim 37, Perlumbaan 8 Jul 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Alpo Kaakinen1 Elite 1:12.590s + 1.162s Musim 69, Perlumbaan 8 Mac 19, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Edijs Putniņš Elite 1:12.605s + 1.177s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Sjaak Lagewaard Elite 1:12.615s + 1.187s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Martynas Molneris Elite 1:12.623s + 1.195s Musim 9, Perlumbaan 13 Jun 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Mariano Torregomez Elite 1:12.628s + 1.200s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Sam Brierley Elite 1:12.628s + 1.200s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. David Jones-Winkley Elite 1:12.636s + 1.208s Musim 69, Perlumbaan 8 Mac 19, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Jos Roestenberg Elite 1:12.637s + 1.209s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Ayman Daher Master - 1 1:12.656s + 1.228s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Rafael Mantovani Elite 1:12.694s + 1.266s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Róbert László2 Elite 1:12.708s + 1.280s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Victor Chernyshev Elite 1:12.731s + 1.303s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Tomek Kiełpiński Elite 1:12.744s + 1.316s Musim 42, Perlumbaan 3 Jun 13, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Karina Baronaite Elite 1:12.747s + 1.319s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Ivan Mishinev Elite 1:12.751s + 1.323s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Marek Hajnrych Elite 1:12.769s + 1.341s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. José Abi Jaudi Master - 5 1:12.807s + 1.379s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Andrea Squizzato Elite 1:12.821s + 1.393s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Theodosis Vogiatzis Elite 1:12.831s + 1.403s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Sion Francis Elite 1:12.836s + 1.408s Musim 37, Perlumbaan 8 Jul 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Gino Zernani Elite 1:12.843s + 1.415s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Viktor Dyankov Elite 1:12.856s + 1.428s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Jan Velske Master - 4 1:12.856s + 1.428s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Vladimir Islentiev2 Elite 1:12.864s + 1.436s Musim 9, Perlumbaan 13 Jun 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Gyuri Székely Elite 1:12.904s + 1.476s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Stanislav Frolov Elite 1:12.905s + 1.477s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Ivan Andjelic Master - 5 1:12.912s + 1.484s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. António Pereira Elite 1:12.930s + 1.502s Musim 9, Perlumbaan 13 Jun 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Eric Bolder Elite 1:12.930s + 1.502s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Manuel João Elite 1:12.937s + 1.509s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Tomasz Wypych Elite 1:12.949s + 1.521s Musim 9, Perlumbaan 13 Jun 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Nuno Vicente Master - 4 1:12.969s + 1.541s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Frederico Neves1 Elite 1:12.998s + 1.570s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Stefan Gommans Master - 1 1:13.021s + 1.593s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Yug Desai1 Master - 2 1:13.029s + 1.601s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Jens Frostrup Elite 1:13.032s + 1.604s Musim 69, Perlumbaan 8 Mac 19, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Tamás Végh Elite 1:13.038s + 1.610s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Paul Gardiner Elite 1:13.052s + 1.624s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Roman Maksimenkov Elite 1:13.053s + 1.625s Musim 37, Perlumbaan 8 Jul 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Laurent Quinet Master - 2 1:13.065s + 1.637s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Hans Bondesson Master - 1 1:13.076s + 1.648s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Dmitri Nadkho Elite 1:13.085s + 1.657s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Goran Slunjski Elite 1:13.087s + 1.659s Musim 72, Perlumbaan 12 Okt 8, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Kiran Patel Elite 1:13.091s + 1.663s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Marek Marchewka Elite 1:13.102s + 1.674s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Mikołaj Przybylski Elite 1:13.106s + 1.678s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Mikko Suhonen Elite 1:13.112s + 1.684s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Vladimir Petrov Elite 1:13.120s + 1.692s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Arnoldas Molis Master - 5 1:13.122s + 1.694s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Francesco Lupo Master - 1 1:13.126s + 1.698s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Guy Smets Elite 1:13.127s + 1.699s Musim 56, Perlumbaan 11 Dis 23, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Georgi Georgiev Elite 1:13.131s + 1.703s Musim 8, Perlumbaan 1 Feb 22, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Krasimir Nanchev Elite 1:13.135s + 1.707s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Jukka Sireni2 Elite 1:13.138s + 1.710s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Dmitriy Kosev Elite 1:13.151s + 1.723s Musim 29, Perlumbaan 3 Jan 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Sándor Bőr Elite 1:13.186s + 1.758s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Eugenio Sanchez Cruzado Master - 1 1:13.194s + 1.766s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Kiril Stoianov Elite 1:13.199s + 1.771s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Stanislav Makarov Elite 1:13.202s + 1.774s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Paweł Zaburski Elite 1:13.205s + 1.777s Musim 52, Perlumbaan 17 Mei 6, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Mihail Morozov Elite 1:13.205s + 1.777s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Zoltan Kormos Elite 1:13.215s + 1.787s Musim 48, Perlumbaan 1 Jun 26, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Anton Klein Elite 1:13.230s + 1.802s Musim 37, Perlumbaan 8 Jul 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Rodrigo Velasco Master - 5 1:13.251s + 1.823s Musim 37, Perlumbaan 8 Jul 30, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Radek Czech2 Elite 1:13.262s + 1.834s Musim 69, Perlumbaan 8 Mac 19, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Giedrius Butkus Elite 1:13.265s + 1.837s Musim 9, Perlumbaan 13 Jun 11, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Ivan Silva Master - 3 1:13.286s + 1.858s Musim 66, Perlumbaan 12 Sep 18, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 538 539 540 » Lompat ke halaman: