Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Buenos Aires (Argentina)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 671 672 673 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Roland Postle9 Elite 1:21.835s + 0.000s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Florencia Caro Elite 1:21.984s + 0.149s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Leandro Sereno7 Elite 1:22.209s + 0.374s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Jari Aareskoski3 Elite 1:22.308s + 0.473s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Shoaib Mohamed Elite 1:22.340s + 0.505s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Radek Sus Elite 1:22.394s + 0.559s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Vsevolod Demydov2 Elite 1:22.518s + 0.683s Musim 50, Perlumbaan 3 Nov 6, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Jan Pavlicek2 Elite 1:22.568s + 0.733s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Miel Soeterbroek Elite 1:22.579s + 0.744s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Christos Bobolis4 Elite 1:22.597s + 0.762s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Zdenek Hladik3 Elite 1:22.612s + 0.777s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Toygun Senler6 Elite 1:22.702s + 0.867s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Atis Praudins Elite 1:22.719s + 0.884s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:22.781s + 0.946s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Theodosis Vogiatzis Elite 1:22.803s + 0.968s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:22.849s + 1.014s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. David Rolleston Elite 1:22.852s + 1.017s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Nikolay Borzenkov Elite 1:22.868s + 1.033s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Tomasz Wypych Elite 1:22.913s + 1.078s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Martin Seppam Elite 1:22.928s + 1.093s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Michael Keeney Elite 1:22.928s + 1.093s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Vladimir Islentiev2 Elite 1:22.981s + 1.146s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Apostolis Goutzos Elite 1:23.014s + 1.179s Musim 40, Perlumbaan 13 Mac 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Łukasz Dudek1 Elite 1:23.050s + 1.215s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Frederico Neves1 Elite 1:23.069s + 1.234s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Alexey Manukalov Elite 1:23.128s + 1.293s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Niklas Sörén Elite 1:23.180s + 1.345s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Aleksej Sutkin Elite 1:23.202s + 1.367s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. João Monteiro2 Elite 1:23.222s + 1.387s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Rimantas Sagatas2 Master - 4 1:23.260s + 1.425s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Yug Desai1 Elite 1:23.284s + 1.449s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:23.287s + 1.452s Musim 21, Perlumbaan 7 Ogo 17, 2010 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Nevzat Kasapoglu Elite 1:23.328s + 1.493s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Wouter Teuwen Master - 1 1:23.348s + 1.513s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Božidar Topčić Elite 1:23.352s + 1.517s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Maxim Kotov2 Elite 1:23.368s + 1.533s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Robin Goodey Elite 1:23.383s + 1.548s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Toni Söyrinki Elite 1:23.406s + 1.571s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Evaldas Ruseckas Elite 1:23.451s + 1.616s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Ayman Daher Elite 1:23.460s + 1.625s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Ilkka Moisio Elite 1:23.461s + 1.626s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Alex Holland Elite 1:23.496s + 1.661s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Wojciech Uzikowski Elite 1:23.509s + 1.674s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Marek Marchewka Elite 1:23.510s + 1.675s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Luca Molendi Elite 1:23.510s + 1.675s Musim 50, Perlumbaan 3 Nov 6, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Jan Velske2 Elite 1:23.541s + 1.706s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Gatis Laugalis1 Elite 1:23.543s + 1.708s Musim 11, Perlumbaan 1 Sep 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Laila Britāle Elite 1:23.552s + 1.717s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Maxim Egorov Master - 1 1:23.575s + 1.740s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Rafal Celejewski Elite 1:23.583s + 1.748s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Diogo Schwinn Elite 1:23.592s + 1.757s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Michalis Marolachakis Elite 1:23.607s + 1.772s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Pavel Buhharin Elite 1:23.610s + 1.775s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Bastian Tubagus Renaldy Elite 1:23.635s + 1.800s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Maja Soren Elite 1:23.655s + 1.820s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Rafael Mantovani Elite 1:23.678s + 1.843s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Andrej Borsuk Elite 1:23.686s + 1.851s Musim 50, Perlumbaan 3 Nov 6, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Christer Andersson Elite 1:23.689s + 1.854s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Michail Ivanov Elite 1:23.704s + 1.869s Musim 43, Perlumbaan 10 Sep 12, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Andreas Ramann Elite 1:23.721s + 1.886s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Nico Zou Elite 1:23.729s + 1.894s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Virgis Lyss Elite 1:23.743s + 1.908s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Mateusz Oleś Elite 1:23.753s + 1.918s Musim 67, Perlumbaan 4 Okt 23, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Peder Ohlis Elite 1:23.762s + 1.927s Musim 6, Perlumbaan 8 Okt 23, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Aleksey Odegov Elite 1:23.797s + 1.962s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Vladimir Petrov Elite 1:23.808s + 1.973s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Donatas Paplauskas Elite 1:23.846s + 2.011s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Guy Smets Elite 1:23.852s + 2.017s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Krasimir Nanchev Elite 1:23.853s + 2.018s Musim 53, Perlumbaan 7 Jun 3, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Zoltan Kormos Master - 4 1:23.860s + 2.025s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Jakab Zoltan Elite 1:23.861s + 2.026s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Róbert László2 Elite 1:23.874s + 2.039s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Valentino Barosso Elite 1:23.879s + 2.044s Musim 6, Perlumbaan 8 Okt 23, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Mindaugas Sarocka Elite 1:23.906s + 2.071s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Rui Fonseca Master - 2 1:23.906s + 2.071s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Georgi Georgiev Elite 1:23.920s + 2.085s Musim 6, Perlumbaan 8 Okt 23, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Andrea Squizzato Master - 3 1:23.922s + 2.087s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Martynas Bražėnas Elite 1:23.926s + 2.091s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Harsh Sheth Master - 2 1:23.928s + 2.093s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Heidi Koski2 Elite 1:23.931s + 2.096s Musim 6, Perlumbaan 8 Okt 23, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Stas Prost Elite 1:23.933s + 2.098s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Tomasz Kaminski Elite 1:23.939s + 2.104s Musim 29, Perlumbaan 1 Jan 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Paulo Pinto1 Elite 1:23.945s + 2.110s Musim 60, Perlumbaan 13 Sep 8, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. George Slater Elite 1:23.960s + 2.125s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Gary Partridge Elite 1:23.969s + 2.134s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Joachim Rang Elite 1:23.969s + 2.134s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Jukka Sireni2 Master - 4 1:23.972s + 2.137s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Edwin Silva Master - 3 1:23.975s + 2.140s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Ľubomír Štec Elite 1:23.993s + 2.158s Musim 63, Perlumbaan 2 Feb 6, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Ilya Medvedev Elite 1:23.997s + 2.162s Musim 50, Perlumbaan 3 Nov 6, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Cristian Iorga1 Elite 1:24.005s + 2.170s Musim 6, Perlumbaan 8 Okt 23, 2007 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Oleg Yakovlev Elite 1:24.018s + 2.183s Musim 35, Perlumbaan 10 Mac 26, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Chinmay Dhopate Elite 1:24.019s + 2.184s Musim 33, Perlumbaan 14 Nov 20, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Edijs Putniņš Elite 1:24.023s + 2.188s Musim 11, Perlumbaan 1 Sep 12, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Joan Centellas Elite 1:24.029s + 2.194s Musim 16, Perlumbaan 16 Okt 13, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Erwin Verkade Elite 1:24.030s + 2.195s Musim 57, Perlumbaan 9 Feb 17, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Jean-marc Boissinot Master - 2 1:24.041s + 2.206s Musim 75, Perlumbaan 13 Apr 24, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Lee Harding Master - 4 1:24.062s + 2.227s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Denis Grahov Elite 1:24.067s + 2.232s Musim 26, Perlumbaan 14 Ogo 12, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Luca Dotti Elite 1:24.087s + 2.252s Musim 72, Perlumbaan 16 Okt 22, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 671 672 673 » Lompat ke halaman: