Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Oesterreichring (Austria)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 564 565 566 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Jari Aareskoski3 Elite 1:18.937s + 0.000s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Heidi Aareskoski2 Elite 1:19.201s + 0.264s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Tomasz Wypych Elite 1:19.519s + 0.582s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. Leandro Sereno7 Elite 1:19.671s + 0.734s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Vladimir Islentiev2 Elite 1:19.739s + 0.802s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:19.902s + 0.965s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. João Monteiro2 Elite 1:19.904s + 0.967s Musim 44, Perlumbaan 7 Nov 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Zdenek Hladik3 Elite 1:19.928s + 0.991s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Florencia Caro Elite 1:20.116s + 1.179s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Martynas Molneris Elite 1:20.273s + 1.336s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Christos Bobolis4 Elite 1:20.301s + 1.364s Musim 44, Perlumbaan 7 Nov 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Wojciech Uzikowski Elite 1:20.368s + 1.431s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Junior Almeida Elite 1:20.494s + 1.557s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Toygun Senler6 Elite 1:20.631s + 1.694s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Roland Postle7 Elite 1:20.675s + 1.738s Musim 50, Perlumbaan 15 Dis 18, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Maarten Verhulst Elite 1:20.786s + 1.849s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Jan Pavlicek2 Elite 1:20.795s + 1.858s Musim 54, Perlumbaan 17 Sep 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Christer Andersson Elite 1:20.834s + 1.897s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Max Watson Elite 1:20.895s + 1.958s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Joan Centellas Elite 1:21.005s + 2.068s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Michalis Marolachakis Elite 1:21.019s + 2.082s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Robin Goodey Elite 1:21.030s + 2.093s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Pavel Buhharin Elite 1:21.043s + 2.106s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:21.160s + 2.223s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Jan Velske Elite 1:21.190s + 2.253s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Paulo Pinto1 Elite 1:21.196s + 2.259s Musim 50, Perlumbaan 15 Dis 18, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Vladimir Petrov Elite 1:21.210s + 2.273s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Alexander Ree Elite 1:21.268s + 2.331s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:21.344s + 2.407s Musim 33, Perlumbaan 12 Nov 13, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Mikko Heikkinen Elite 1:21.357s + 2.420s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Atis Praudins Elite 1:21.391s + 2.454s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Anton Kuznetsov Elite 1:21.436s + 2.499s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Vsevolod Demydov2 Elite 1:21.452s + 2.515s Musim 50, Perlumbaan 15 Dis 18, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Rimantas Sagatas2 Elite 1:21.474s + 2.537s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Goran Slunjski Elite 1:21.487s + 2.550s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Michal Szopinski Elite 1:21.507s + 2.570s Musim 44, Perlumbaan 7 Nov 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Dmitri Kondrat Elite 1:21.523s + 2.586s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Laila Britāle Elite 1:21.524s + 2.587s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Nikolay Ivanov Elite 1:21.564s + 2.627s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Felipe Aguiar Master - 2 1:21.570s + 2.633s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Nevzat Kasapoglu Elite 1:21.574s + 2.637s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Stas Prost Elite 1:21.576s + 2.639s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Martin Rosina Elite 1:21.589s + 2.652s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Gabriel Toma Elite 1:21.608s + 2.671s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Joel Viitikko Elite 1:21.623s + 2.686s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Miguel Aroso Elite 1:21.625s + 2.688s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Rui Fonseca Master - 2 1:21.635s + 2.698s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Toni Söyrinki Elite 1:21.640s + 2.703s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Andrea Squizzato Elite 1:21.655s + 2.718s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Tomas Celiesius Elite 1:21.691s + 2.754s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Božidar Topčić Elite 1:21.692s + 2.755s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Róbert László2 Elite 1:21.696s + 2.759s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Lukas Jonaitis Master - 2 1:21.714s + 2.777s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Jakab Zoltan Elite 1:21.733s + 2.796s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Eduard Gindullin Elite 1:21.768s + 2.831s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Dmitri Nadkho Elite 1:21.776s + 2.839s Musim 54, Perlumbaan 17 Sep 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Evaldas Ruseckas Elite 1:21.789s + 2.852s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Martynas Atkočius Elite 1:21.838s + 2.901s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Rafal Celejewski Elite 1:21.844s + 2.907s Musim 66, Perlumbaan 2 Ogo 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. Toni Metsänkylä Master - 4 1:21.859s + 2.922s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Shoaib Mohamed Elite 1:21.869s + 2.932s Musim 44, Perlumbaan 7 Nov 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Daniele Ambroggi Elite 1:21.876s + 2.939s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. Fabien Massard Elite 1:21.900s + 2.963s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Maxim Kotov2 Elite 1:21.908s + 2.971s Musim 66, Perlumbaan 2 Ogo 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Nico Zou Elite 1:21.923s + 2.986s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Sion Francis Elite 1:21.940s + 3.003s Musim 37, Perlumbaan 5 Jul 19, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Ayman Daher Elite 1:21.947s + 3.010s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Gergő Csernátoni Elite 1:21.947s + 3.010s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Luca Dotti Elite 1:21.956s + 3.019s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Viktor Dyankov Elite 1:22.002s + 3.065s Musim 66, Perlumbaan 2 Ogo 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Dmitriy Krautsou Elite 1:22.014s + 3.077s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Rafal Kowalski Elite 1:22.025s + 3.088s Musim 54, Perlumbaan 17 Sep 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Sam Wainwright Elite 1:22.026s + 3.089s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Rogerio Mandler Elite 1:22.039s + 3.102s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Alexey Manukalov Elite 1:22.080s + 3.143s Musim 54, Perlumbaan 17 Sep 9, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Marek Hajnrych Elite 1:22.107s + 3.170s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Denis Grahov Elite 1:22.118s + 3.181s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Radek Sus Master - 4 1:22.120s + 3.183s Musim 44, Perlumbaan 7 Nov 7, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Christoph Seifriedsberger Elite 1:22.127s + 3.190s Musim 37, Perlumbaan 5 Jul 19, 2013 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Łukasz Mehr Elite 1:22.139s + 3.202s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Piotr Noworyta Elite 1:22.140s + 3.203s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Philipp Hartmann Master - 4 1:22.158s + 3.221s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Ilya Medvedev Elite 1:22.160s + 3.223s Musim 50, Perlumbaan 15 Dis 18, 2015 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Joonas Moilanen Master - 3 1:22.162s + 3.225s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Apostolis Goutzos Elite 1:22.178s + 3.241s Musim 66, Perlumbaan 2 Ogo 14, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Mikko Manninen Master - 3 1:22.183s + 3.246s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. David Rolleston Elite 1:22.188s + 3.251s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Emmanuel Manfre Master - 5 1:22.212s + 3.275s Musim 72, Perlumbaan 11 Okt 4, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Jose Lopez Master - 4 1:22.219s + 3.282s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Serguei Baranovski Elite 1:22.243s + 3.306s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Håkan Ferm Elite 1:22.249s + 3.312s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Mindaugas Sarocka Elite 1:22.255s + 3.318s Musim 26, Perlumbaan 11 Ogo 2, 2011 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Theodosis Vogiatzis Elite 1:22.256s + 3.319s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Tomasz Kaminski Master - 2 1:22.260s + 3.323s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Alpo Kaakinen1 Elite 1:22.269s + 3.332s Musim 62, Perlumbaan 5 Dis 15, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Mikko Lohi Pro - 5 1:22.270s + 3.333s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Daniel Homilius Master - 2 1:22.285s + 3.348s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Mert Büyükakar Elite 1:22.292s + 3.355s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Anssi Korpunen Pro - 14 1:22.316s + 3.379s Musim 16, Perlumbaan 6 Sep 8, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Nuno Vicente Master - 4 1:22.318s + 3.381s Musim 58, Perlumbaan 9 Apr 21, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 564 565 566 » Lompat ke halaman: