Statistik

Statistik prestasi sepanjang masa
Statistik pasukan
Statistik aktiviti permainan
Statistik forum
Statistik negara
Statistik lain
Statistik pencapaian
Statistik kakitangan
Statistik Penyokong GPRO

Lap perlumbaan terbaik sepanjang masam pada Zandvoort (Belanda)

Pilih kelas:
 
Halaman [12 3 ... 600 601 602 » Lompat ke halaman:
# Kew Nama pengurus Kumpulan Masa Lap Jarak Musim #, Perlumbaan # Tarikh
1. Jukka Sireni2 Elite 1:04.807s + 0.000s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
2. Jan Velske2 Elite 1:04.941s + 0.134s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
3. Radek Sus Elite 1:05.010s + 0.203s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
4. George Slater Elite 1:05.255s + 0.448s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
5. Pavel Buhharin Elite 1:05.319s + 0.512s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
6. Christos Bobolis4 Elite 1:05.380s + 0.573s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
7. Nevzat Kasapoglu Elite 1:05.396s + 0.589s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
8. Rafal Celejewski Elite 1:05.408s + 0.601s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
9. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:05.410s + 0.603s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
10. Roland Postle9 Elite 1:05.458s + 0.651s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
11. Ivan Mishinev Elite 1:05.509s + 0.702s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
12. Zdenek Hladik3 Elite 1:05.544s + 0.737s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
13. Maxim Kotov2 Elite 1:05.548s + 0.741s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
14. Flavio Mendiković Elite 1:05.548s + 0.741s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
15. Rafael Mantovani Elite 1:05.704s + 0.897s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
16. Radek Czech2 Elite 1:05.835s + 1.028s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
17. Evaldas Ruseckas Elite 1:05.851s + 1.044s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
18. Łukasz Dudek1 Elite 1:05.853s + 1.046s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
19. Vsevolod Demydov2 Elite 1:05.858s + 1.051s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
20. Toni Söyrinki Elite 1:05.864s + 1.057s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
21. Peter Both Elite 1:05.891s + 1.084s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
22. Theodosis Vogiatzis Elite 1:05.894s + 1.087s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
23. Max Watson Elite 1:05.895s + 1.088s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
24. Rimantas Sagatas2 Elite 1:05.908s + 1.101s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
25. Lee Harding Elite 1:05.911s + 1.104s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
26. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:05.924s + 1.117s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
27. Jan Pavlicek2 Elite 1:05.934s + 1.127s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
28. Miel Soeterbroek Elite 1:05.944s + 1.137s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
29. Toygun Senler6 Elite 1:05.961s + 1.154s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
30. Carlos Esparza Elite 1:05.975s + 1.168s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
31. Erwin Verkade Elite 1:05.983s + 1.176s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
32. Alexander Ilyin Elite 1:06.009s + 1.202s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
33. Niklas Sörén Elite 1:06.035s + 1.228s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
34. Nikolay Ivanov Elite 1:06.040s + 1.233s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
35. Cristian Iorga1 Elite 1:06.054s + 1.247s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
36. Leandro Sereno7 Elite 1:06.057s + 1.250s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
37. Tomasz Wypych Elite 1:06.063s + 1.256s Musim 15, Perlumbaan 11 Jul 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
38. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:06.105s + 1.298s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
39. Robin Goodey Elite 1:06.111s + 1.304s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
40. Róbert László2 Elite 1:06.123s + 1.316s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
41. Carlos Alves Elite 1:06.126s + 1.319s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
42. Paweł Zaburski Elite 1:06.136s + 1.329s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
43. Joel Viitikko Elite 1:06.180s + 1.373s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
44. Dmitry Nechitailo Elite 1:06.203s + 1.396s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
45. Alex Holland Elite 1:06.212s + 1.405s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
46. Donatas Paplauskas Elite 1:06.242s + 1.435s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
47. Nikolay Borzenkov Elite 1:06.243s + 1.436s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
48. Aris Tsipras Elite 1:06.254s + 1.447s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
49. Abdullah Kasapoglu Elite 1:06.263s + 1.456s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
50. Peter Helcmanovsky Elite 1:06.264s + 1.457s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
51. Vladimir Islentiev2 Elite 1:06.270s + 1.463s Musim 15, Perlumbaan 11 Jul 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
52. Ross Proud Elite 1:06.270s + 1.463s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
53. Svetlio Nikolov Elite 1:06.278s + 1.471s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
54. Florencia Caro Elite 1:06.284s + 1.477s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
55. Diogo Schwinn Elite 1:06.296s + 1.489s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
56. Sergey Shinkevich Elite 1:06.310s + 1.503s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
57. Alpo Kaakinen1 Elite 1:06.333s + 1.526s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
58. Jani Syrjäläinen Elite 1:06.351s + 1.544s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
59. Krisztián Veinperl Elite 1:06.365s + 1.558s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
60. David Jones-Winkley Master - 2 1:06.374s + 1.567s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
61. Heidi Aareskoski2 Elite 1:06.380s + 1.573s Musim 15, Perlumbaan 11 Jul 21, 2009 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
62. Tan S Lake Elite 1:06.381s + 1.574s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
63. João Monteiro2 Elite 1:06.393s + 1.586s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
64. Niels Wolters Elite 1:06.411s + 1.604s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
65. Andrea Squizzato Master - 4 1:06.432s + 1.625s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
66. Jari Aareskoski3 Elite 1:06.436s + 1.629s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
67. Jasper Coosemans Elite 1:06.441s + 1.634s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
68. Joaquín Quintana Master - 3 1:06.447s + 1.640s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
69. Zsolt Rizsányi Elite 1:06.463s + 1.656s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
70. Bert Huylebroeck Elite 1:06.470s + 1.663s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
71. Alexey Manukalov Elite 1:06.471s + 1.664s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
72. Ilya Medvedev Elite 1:06.481s + 1.674s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
73. Patryk Janczak Elite 1:06.487s + 1.680s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
74. Martynas Bražėnas Elite 1:06.490s + 1.683s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
75. Ayman Daher Elite 1:06.492s + 1.685s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
76. Martin Seppam Elite 1:06.493s + 1.686s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
77. Andreas Ramann Elite 1:06.493s + 1.686s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
78. Marek Hajnrych Elite 1:06.495s + 1.688s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
79. Rui Silva Master - 4 1:06.519s + 1.712s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
80. Maria Maksimenkova Elite 1:06.524s + 1.717s Musim 41, Perlumbaan 8 Apr 25, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
81. Atis Praudins Elite 1:06.529s + 1.722s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
82. Stas Prost Elite 1:06.556s + 1.749s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
83. Nick Tsagarakis Master - 5 1:06.561s + 1.754s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
84. Gatis Laugalis1 Elite 1:06.574s + 1.767s Musim 7, Perlumbaan 7 Jan 4, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
85. Dmitry Shevel Elite 1:06.580s + 1.773s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
86. Kristoffer Johnsson Master - 5 1:06.582s + 1.775s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
87. Nuno Vicente Elite 1:06.584s + 1.777s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
88. Yug Desai1 Elite 1:06.597s + 1.790s Musim 75, Perlumbaan 15 Mei 1, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
89. Tomasz Kaminski Elite 1:06.622s + 1.815s Musim 30, Perlumbaan 14 Mei 4, 2012 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
90. Ivan Silva Master - 3 1:06.630s + 1.823s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
91. Stanislav Frolov Elite 1:06.632s + 1.825s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
92. Maja Soren Elite 1:06.658s + 1.851s Musim 44, Perlumbaan 15 Dis 5, 2014 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
93. Stefan Gommans Master - 2 1:06.658s + 1.851s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
94. Daniel Comalada Elite 1:06.658s + 1.851s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
95. Andriy Dyadkovich Elite 1:06.658s + 1.851s Musim 57, Perlumbaan 3 Jan 27, 2017 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
96. Renato Chichi Master - 3 1:06.670s + 1.863s Musim 63, Perlumbaan 6 Feb 20, 2018 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
97. Wouter Teuwen Master - 5 1:06.695s + 1.888s Musim 68, Perlumbaan 9 Jan 18, 2019 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
98. Kamal Naoui Elite 1:06.702s + 1.895s Musim 74, Perlumbaan 7 Jan 31, 2020 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
99. Edijs Putniņš Elite 1:06.707s + 1.900s Musim 12, Perlumbaan 4 Dis 2, 2008 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
100. Mihail Morozov Elite 1:06.718s + 1.911s Musim 51, Perlumbaan 10 Feb 5, 2016 Keputusan kelayakan
Ulang tayang perlumbaan
Halaman [12 3 ... 600 601 602 » Lompat ke halaman: